Şimdi Ara

Ezel (2009-2011) (639. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.022
Cevap
27
Favori
444.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 637638639640641
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lyons.

Kenan evlendi. Düğünde Sarp Akkaya, Kıvanç Tatlıtuğ, Cansu Dere, Barış Falay, Yiğit Özşener gibi daha birçok ünlü vardı. Cansu Derenin düğünden bir fotoğrafında arka tarafta Yiğit Özşenerde çıkmış bir an cengiiiz dedim kendi kendime.

cengiz-eyşan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funky-nd -- 15 Mayıs 2016; 14:10:28 >
  • funky-nd kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğim fotoğraf bu evet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Efsaneydi dizi efsane. Geçen gün Ramiz Karaeski'nin gençlik yıllarını izledim sadece o bile dizi tadındaydı.

Gelmedi şöyle bir yapıt.
  • Ah nerde Ezel gibi diziler
  • Bugün itibariyle bitirdim. Ne diziydi be.

Dizinin sonu muğlak bırakılmış, net bir açıklama yapabilecek var mı sonuyla ilgili? Kapıyı açan kişi Ezel miydi? Ezel'in içtiği zehir mi yoksa başka bir şey mi vs. gibi belirsizlikler var. Aslında senaristler zamanında bu konuyla ilgili açıklama yapmış olsalar iyi olurdu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: olasılıksız238

Bugün itibariyle bitirdim. Ne diziydi be.

Dizinin sonu muğlak bırakılmış, net bir açıklama yapabilecek var mı sonuyla ilgili? Kapıyı açan kişi Ezel miydi? Ezel'in içtiği zehir mi yoksa başka bir şey mi vs. gibi belirsizlikler var. Aslında senaristler zamanında bu konuyla ilgili açıklama yapmış olsalar iyi olurdu.

En sonda kapıyı açan Ezel'di. Kapıyı açarken elini başına götürüp kaşıması Ömer'in hareketi. İlk bölümlerde Eyşan Ezel o hareketi yapınca Ömer'e benzetiyordu Ezel'i. İçtiği şey hakkında benim de bir fikrim yok
  • Ulan diyorum tevfik böyle güzel bi kiz senin gibi bi adama bakar mi ? Sonra bi gün bakiyo eriyorum lan eriyorum.

• belki de en çok devam etmesini istediğim TEK DİZİ'dir ,ama imkansız Çünkü
    RAMİZ KARAESKİ yok artık
  • Dizide Eysanla çocuğu en sinir olduğum 2 karakterdi

Çok efsane diziydi be özlüyor insan bir bu bide behzatç keşke şimdide olsa da izlesek

• bu nasıl dizi arkadaş tekrar bitirdim,bu nasıl son,ali nasıl oynamış,ezel nasıl oynamış.ne efsaneymiş be
  • efsane dizinin efsane sahnesi

• Şu ekiple acilen ezel 2 çekilmesi lazım bu nasıl bir ekiptir be kardeşim

@Witsel @gslicocuk
  • kenanın arkasındaki kafası gözüken şapkalı da çağatay ulusoy
  • nerden nereye be

• Madem 2016 da hala konuşuluyor bu dizi Hort da olmaz hem

Dostlar bir ricam olacak Ezel 720P versiyonunu Dijital olarak edinebileceğim bir yer varmı DVD setini almayı düşünmüyorum hem DVD oynatacak cihaz yok hemde muhafaza etmezi zor
  • FoXDiE kullanıcısına yanıt
    youtube resmi kanalında var hocam

• Ramiz karaeski ve kenan bu ikisinin gencligi dizi olmali

• quote:

Orijinalden alıntı: funky-nd

Şu ekiple acilen ezel 2 çekilmesi lazım bu nasıl bir ekiptir be kardeşim

@Witsel @gslicocuk

Tırt olur, bunlar kim?

• Dizinin 720p tüm bölümlerini temin ettim 35. Bölümdeyim, yok böyle bir dizi ya. Bu diziden önce Suskunlar 1. Sıramdaydı şimdi 2. Sırada

• Bu diziyi çok geç izledim ama sonunda bitirdim. Çok ağlattı bu dizi beni lan
  • 
Sayfa: önceki 637638639640641
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.