Şimdi Ara

Ezel (2009-2011) (638. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.023
Cevap
27
Favori
444.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 636637638639640
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiyenin gelmiş geçmiş en iyi dizisi..
  • vakit geldi abi

• Çok kral diziydi ya
  • Güzel diziydi ama abartmaya lüzum yok. Aşk-ı memnu daha iyiydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baktım ki dizi çoğu yerde Suskunlar ile en iyi dizi dalında kapışıyor, bende başlayayım dedim ve ilk bölümü şimdi bitirdim. İntikam en sevdiğim temalardan biri Suskunlar da gerçekten iyiydi Ezel'in ilk bölümüne bakarak yeni bir efsaneye başladığımın farkına vardım. 15 bölümü arşive attım zaten daha izlenecek 70 bölümüm var

• Burçin Terzioğlu ve Tuncel Kurtiz'den efsane sahne be.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-45C8CAF3E -- 8 Mart 2016; 13:28:35 >
  • Haaadiiii beee haaadii beee

• quote:

Orijinalden alıntı: Pabliato

Haaadiiii beee haaadii beee

hadddi beee gitmiş adam

• "Bir tarafta şeytan, öbür tarafta melek, her gün sınarlar insanı. Ama bazen, bazı günler ikisi de paydos verir. Böyle günlerde hep kötüler kazanır. İyilerse çaresiz bir mucize bekler. İşte bugün öyle bir gün.."
  • böyle bir kadro bir daha toplanır mı bilmem ama ben köstebek dizisinden ümitliyim.

ezel gibi o da sinema filminden uyarlama olacak. haluk bilginer ve çağatay ulusoy şimdilik.
  • bi nostalji yapalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carlion -- 18 Nisan 2016; 19:56:18 >
  • bu dizi bir gün mutlaka kaldığı yerden devam etmeli.....
  • dougmasters D kullanıcısına yanıt
    Hayatta kalan 4-5 kisi kimle devam edicek.
    Tadinda birakmak gerek diziler uzadimi sacmaliyor boyle kisa bitince aklimizda efsane olarak kaliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: The Domates

Hayatta kalan 4-5 kisi kimle devam edicek.
    Tadinda birakmak gerek diziler uzadimi sacmaliyor boyle kisa bitince aklimizda efsane olarak kaliyor

en sonunda ne olmustu? takip etmiyordum da. kimler öldü kaldı? birde nasıl öldüler ne oldu yani?
  • https://tr.wikipedia.org/wiki/Ezel_(dizi) yazıyor burda ölüm sebebleri ve ölmeyenler
  • Adam kalmamış dizide lol

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şuan 56. Bölümü izliyorum çok saglam diziymiş tabi 1. Sezon daha bir güzeldi

• Kenan evlendi. Düğünde Sarp Akkaya, Kıvanç Tatlıtuğ, Cansu Dere, Barış Falay, Yiğit Özşener gibi daha birçok ünlü vardı. Cansu Derenin düğünden bir fotoğrafında arka tarafta Yiğit Özşenerde çıkmış bir an cengiiiz dedim kendi kendime.

• 
Sayfa: önceki 636637638639640
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.