Şimdi Ara

Ezel (2009-2011) (641. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.022
Cevap
27
Favori
444.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 639640641642643
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arada izlediğim dizidir ezel. kenan imirzalıoğlunun en iyi dizilerinden birisi.
  • A2'de 4.bolum basladi simdi. Goruntu kalitesi iyi olsaydi çok tatlı olurdu.
  • bu a2 kanalı harbi aşırı saçma bir mantıkla dizileri yayınlıyor.Ulan 10 senelik dizileri kim her hafta takip ederek 2 senede bitirmeye dayanabilir.Yayınlasana ezel'i her akşam 21.30'da izleyelim.Böyle yayınlasa reytingler şimdiki güncel dizileri bile geçer ama yok nerde bunlarda akıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

bu a2 kanalı harbi aşırı saçma bir mantıkla dizileri yayınlıyor.Ulan 10 senelik dizileri kim her hafta takip ederek 2 senede bitirmeye dayanabilir.Yayınlasana ezel'i her akşam 21.30'da izleyelim.Böyle yayınlasa reytingler şimdiki güncel dizileri bile geçer ama yok nerde bunlarda akıl

Çarşamba günü Avrupa yakası da öyle bir de maç giriyor araya ayda 1 bölüm çıkıyor 200bölümü var. 2023te bitmez bu hızla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

bu a2 kanalı harbi aşırı saçma bir mantıkla dizileri yayınlıyor.Ulan 10 senelik dizileri kim her hafta takip ederek 2 senede bitirmeye dayanabilir.Yayınlasana ezel'i her akşam 21.30'da izleyelim.Böyle yayınlasa reytingler şimdiki güncel dizileri bile geçer ama yok nerde bunlarda akıl

Çarşamba günü Avrupa yakası da öyle bir de maç giriyor araya ayda 1 bölüm çıkıyor 200bölümü var. 2023te bitmez bu hızla

bir gram akıl yok ki bu televizyoncularda.Sırf reklam da para kasmak için açmadılarsa o kanalı ne olayım maçlar bahane :D
  • quote:

Aynen öyle. Ezeli her aksam 21.30 a yada 20 ye koysa simdiki dizileri gecer. Aksam maclarini atvden yayinlasin oglen maclaei a2den izlensin.

Cidden milletin kafasi calismiyor. Bu kanalin goruntu kalesi hd olsaydi; saat 20 de avrupa yakasi 21 30 da ezel olsaydi her aksam reytingleri ucardi.

• dün 45. bolumu bitirdim. Jilet kardesimizi özliyceez..
  • 60. Bölümü bitirdim an itibariyle. Yok yok, böyle bir yapım bir daha gelmez.

Bitmesin istiyorum, bu nasıl bir dizidir.
  • MARVEL M kullanıcısına yanıt
    Korkma biticek diye bidaha izlersin. 3 kere bitirdim ben yakında 4'e başlarım.
  • İzlerim tabii de o heyecan ve merak duygusu tazeliğini korur umarım.

• 61. Bölümü bitirdim.

DAYIIIIIIIIIII

Türk sinema ve televizyon tarihinin en büyük karakterlerinden biriydi...
  • Her sahnesi ayrı bir olay ayrı bir efsane.Unutulmaz sahne

-Bizim zamanımızda delikanlı adam yapıcağını sokak ortasında yapardı kardeş.
    +İşte ondan.Sizin zamandan kimse kalmadı hepsini temizledik.
    -Ben kaldım kardeş ben kaldım.

-Bilemem kardeş meyvayı soymadan içinden ne çıkacak bilemem

• 742793 kullanıcısına yanıt
    jilet artik yok kardes

• beyler

• Dizi bittikden sonra mutlaka, her gün içinde eyşanı anıyorum. Ah ulan o..... eyşan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blaize -- 6 Ocak 2017; 16:9:27 >
  • Kerpeten abi smac yarismasinda juri koltugunda.
  • emsalsiz dizilerden. her karakteri ayrı filmdi. dayının sözleri çok güzeldi mekanı cennet olsun Tuncel Kurtiz. Benim favorim Cengizdi. Adam ne yaptıysa aşkı için yaptı be. O kadın için en yakın arkadaşını bile sattı ama o kadın için değmezdi acayip gıcık oluyordum izlerken herkeste o karının peşindeydi enteresan.

• beyler bi sahne vardı, ali itirafta bulunuyodu ömeri hapisten kurtarmak icin, sonra ömer'in öldügünü öğreniyodu, gazeteciyi öldürüyodu. o hangi bölüm
  • Bu diziye sayılanlar açsın 20 Dakika izlesin. O dizi Ezel'in senaristlerinin yaptığı en iyi dizi ve Ezel'den daha güzel. (leş finali saymazsak.)

• Yıl olmuş 2017. yaşım 19 ve ben bu diziyi ilk defa 2017 yılında izleyecem. Bu diziyi çok övüyorlar. Türkiyenin en iyi dizisi diyorlar. Ben de artık izlemeye başlayacam. Keşke daha önce zamanında izleseymişim. Haydi Bismillah. 09.02.2017
  • 
Sayfa: önceki 639640641642643
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.