Şimdi Ara

Eyüp Sabri Tuncer Tüm Ürünlerde %40 İndirim | 24.11.2017 23:59'a Kadar.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.211
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eyüp Sabri Tuncer'in web sitesi olanhttp://www.eyupsabrituncer.com/ da tüm ürünlerde %40 indirim var. Gerçek indirim söz konusu. Kargo ücreti biraz can sıksa da yine de ihtiyacı olanlar değerlendirebilir.Eyüp Sabri Tuncer Tüm Ürünlerde %40 İndirim | 24.11.2017 23:59'a Kadar.
    http://www.eyupsabrituncer.com/

• duş jelleri nasıl?
  • Şirin gözükmek için firmalar slogan yarışına girdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ficus

duş jelleri nasıl?

sıvı sabununu kullandım oldukça güzeldi. Duş jellerini bilmiyorum malesef
  • Fiyatlar iyi.
  • Teşekkürler :) Bayağıdır indirim yapmıyorlardı, yaptılar mı en azından gerçekten indiriyorlar.
  • kampanya stokları bittiğinden kampanya sonlandırılmış.

şaka gibi.
  • 100liralik kolonya alacaktım sonlandirmislar

:( yakışmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç bir stok sınırı uyarısı bulunmadığı halde kampanyayı belirtilen saatten önce bitirmeleri böyle bir markaya yakışmadı.
  • Hayırlı cumalar derken anlamaliydim din sömürüsünü

• gece 12 ye kadar indirim var diye duyuru yapıyor bir süre sonra "stok bitti teşekkür ederiz" diyorlar. bu tüketiciyi yanıltmaya girer mi bilmiyorum bu nasıl bir ticari mantıktır anlamadım. kimi ürünlerde stokta yok yazıyor ama stokta yoktur yazısı olmayanı da sepete ekleme yapmıyor. madem bir indirim yaptığını duyurdun koca firmasın sözünün arkasında mı duramıyorsun. ürünleri güzel olabilir ama bu yaptıkları böyle bir firmaya yakışmıyor.
  • Akşam bakayım diyordum, yazık olmuş, gözümden düştüler...
  • yanlışlıkla gerçek indirim yapmışlar galiba :)
  • 5 kg sıvı sabun bidon stokda gorunmuyordu.kampanyayı sonlandırınca tekrar stoğa girmiş.Gercekten bizim firmalar boş.yapmak istemiyorsan yapma indirim seni kimse zorlamıyor ama insanların zamanını çalma.bide neymiş hayırlı cumalar bari bunu yapmasaydınız

• Sözde iyi firma diyorduk ama bu hareketleriyle gözden düştüler. Artık ürünlerini almayacağım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cumanın bereketi kısa sürmüş.

• bi kaç yıl önce anneler günü indirim yapmışlardı %50 o iyiydi ondan sonra bi daha becewremediler bu indirim işini her sefer fiyasko oldu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.