Şimdi Ara

⚖ARALIK GÜNCEL⚖ AKK(AKN)'sız Yani Hız Kotasız Tüm Paketler ⚖ (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.222
Cevap
193
Favori
159.349
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: premiumbeyin

Arkadaşlar konu dışı bir sorum var ama

buradaki arkadaşlar dışında da bilgisi olan yoktur sanırım.

Bılunduğum yerde internet altypısı yok yeni bina apartmandakilerde net bağlatmayan ilgilenmeyen tipler.

Diyeceğim o ki ben nasıl bir kablosuz net getirebilirim eve?

Bi incele belki işine yarar.

https://forum.donanimhaber.com/turkcell-evde-4g-50gb-sinirsiz-wifi-modemdahil-79-tl-ilk-mesaj-guncel--123588176

• quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

quote:

Orijinalden alıntı: premiumbeyin

Arkadaşlar konu dışı bir sorum var ama

buradaki arkadaşlar dışında da bilgisi olan yoktur sanırım.

Bılunduğum yerde internet altypısı yok yeni bina apartmandakilerde net bağlatmayan ilgilenmeyen tipler.

Diyeceğim o ki ben nasıl bir kablosuz net getirebilirim eve?

Bi incele belki işine yarar.

https://forum.donanimhaber.com/turkcell-evde-4g-50gb-sinirsiz-wifi-modemdahil-79-tl-ilk-mesaj-guncel--123588176

Sanırım geçtiğim tarife bu hocam

Küçük beyaz bir modeme benzer cihaz verdiler huawei nin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Telekom 50 mbite kadar 50 gb için 57.90, 35 mbite kadar 35 gb için 44,90 fiyat verdi. Akk ben gibi sömürenlerde 50 100 fark etmiyor. O yüzden en düşük yeterli. Zira ben hep ayın % 90'ını akk düşünce verilen hız neyse öyle kullanıyorum.

Türknet hizmet veremiyormuş ve Uydunet yok bulunduğum yerde. TTelekom için en iyi tarife hangisi f/p olarak? 50 mbite kadar tabi hat o kadar destekliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

Telekom 50 mbite kadar 50 gb için 57.90, 35 mbite kadar 35 gb için 44,90 fiyat verdi. Akk ben gibi sömürenlerde 50 100 fark etmiyor. O yüzden en düşük yeterli. Zira ben hep ayın % 90'ını akk düşünce verilen hız neyse öyle kullanıyorum.

Türknet hizmet veremiyormuş ve Uydunet yok bulunduğum yerde. TTelekom için en iyi tarife hangisi f/p olarak? 50 mbite kadar tabi hat o kadar destekliyor.

35 lik güzelmiş. Buz evde kopan 24 mbute 60 veriyoruz sanırsam. Ben kendi evimde Uydunet kullanıyorum 25 lik taahhüt bitti yeni vermedim 60 lira 16 ya düşüyor sonra. Analog TV var bir de yeter..24 e düşürecek hızı istemiyorum kalsın taahutsuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihburak95

quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

Telekom 50 mbite kadar 50 gb için 57.90, 35 mbite kadar 35 gb için 44,90 fiyat verdi. Akk ben gibi sömürenlerde 50 100 fark etmiyor. O yüzden en düşük yeterli. Zira ben hep ayın % 90'ını akk düşünce verilen hız neyse öyle kullanıyorum.

35 lik güzelmiş. Buz evde kopan 24 mbute 60 veriyoruz sanırsam. Ben kendi evimde Uydunet kullanıyorum 25 lik taahhüt bitti yeni vermedim 60 lira 16 ya düşüyor sonra. Analog TV var bir de yeter..24 e düşürecek hızı istemiyorum kalsın taahutsuz.

Ben de aynı şekilde devam ediyorum memnunum :)

• Arkadaşlar kablonete geçiş yaptım. 150 GB Eko-Sınırsız diyor. Eko sınırsız ne demek oluyor bilen varmı.
  • Arkadaşlar tv paketi ile birlikte en makul hangisi bu sıralar?
  • turknet'e 21 ağustos tarihinde web üzerinden başvurdum. aynı gün türk telekom ekipleri gelip aktivasyon yaptılar. evrakları 22 ağustosta yolladım. 25 ağustosta da hattım açıldı kullanmaya başladım. hattım 35mbit destekliyor. testlerde de 32-33 mbit altında düşmüyor. indirme yaparken de 4mb/s ile indiriyorum. bana engelli indirimi de uygulandı. toplamda 45 tl ödeyeceğim. kullandığım pakette akn 150 gb, akn bitince 16mbit e düşecek hız. şu an için çok memnunum, tavsiye ederim.

• Superonline fiber de akk li hizli bir paket bulamadim. 50 ve ustu paketler standart kotali, kota bitince internet hizmeti duruyor.

Akk li paketler de ise secenek yok 24 mbit hiz var sadece. Ya da ben mi goremedim, bulamadim?

• Arkadaşlar burası AKK(AKN)'sız Yani Hız Kotasız Tüm Paketler bölümü. İnternet Servis Sağlayıcılar bölümünden daha güncel bilgiler edinebilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/forumid_242/tt.htm
  • 3 aylık Türk Telekom yazlık internet bağlatmıştım Haziran'da. 3-5 gün geç bağladılar, arada bikaç gün kopmalar oldu neyse itiraz edemiyoruz sürenin sonuna eklenmesi için. Bağlanırken bana istersem 1 ay daha uzatabileceğim söylenmişti 70-75 lira gibi bir miktara, fakat geçen gün müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede böyle bir olayın mümkün olmayacağını söylediler. O zaman niye bağlanırken bana böyle 1 aylık internet uzatabiliriz dediler ? Bugün itibariyle son ve yarın kesecekler interneti. Çözüm bulamadım bayram nedeniyle her yer de tatilde. Neyse artık buna da şükür malum ülke şartlarında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeviSahsiMunhasir

quote:

Orijinalden alıntı: SpyMasterr

Bölgemde fiber yok gelemsi en az 3 yılı bulur dediler (Ankra/Çankaya) komedi gibi...

istediğim hız minimum 16Mbps.
    Kotasız

Bütçe Maximum 90 tl

Önerilerinizi bekliyorum kampanyalı bişeye denk gelirsem çok iyi olur.

Bi deneyin derim biz Denizli'de sorunsuz kullanıyoruz belki Ankara'da da sorunsuzdur..

https://www.netspeed.com.tr/tarifeler/

Kablonet ile tahütlü 24 ay gerçek sınırsız paketi anlaşması yaptim

Ben bu paketin 25Mb olanını kullanıyorum 1 ay kadar oldu bu paketi alalı daha bir kere 23 Mb'nın altına düşmedi herhangi bi sorun çıkarmadı herkese tavsiye ederim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NeviSahsiMunhasir

quote:

Bölgemde fiber yok gelemsi en az 3 yılı bulur dediler (Ankra/Çankaya) komedi gibi...

istediğim hız minimum 16Mbps.
    Kotasız

Bütçe Maximum 90 tl

Önerilerinizi bekliyorum kampanyalı bişeye denk gelirsem çok iyi olur.

Bi deneyin derim biz Denizli'de sorunsuz kullanıyoruz belki Ankara'da da sorunsuzdur..

https://www.netspeed.com.tr/tarifeler/

Kablonet ile tahütlü 24 ay gerçek sınırsız paketi anlaşması yaptim

Ben bu paketin 25Mb olanını kullanıyorum 1 ay kadar oldu bu paketi alalı daha bir kere 23 Mb'nın altına düşmedi herhangi bi sorun çıkarmadı herkese tavsiye ederim.

Heryerde Kablonet YOK.
    Sözde Kablonet var gözüken ilde yan mahallede bile olmayabiliyor!
    İlçelere hiç girmiyorum bile..
    Bulunduğunuz yerde mevcutsa bence de ilk tercihlerden olabilir.

• SpyMasterr kullanıcısına yanıt
    https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,517,konusturan-tv-ve-internet-br-kampanyasi

bu tarifede **** 8 mbit sınırsızı 46 tl 'ye alıyorsunuz 24 ile carptıgınızda 480 tl farka değer mi 2 mbit fazla internet ?

*** 24 Mbps'ye kadar 50 GB AKN'li Eko-Sınırsız + Kabloses her yöne 50 Dakika

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi streamin -- 6 Eylül 2017; 10:53:50 >
  • arkadaşlar kafam karıştı, en mantıklı tarifeyi sunan şuan için hangi firma ?

ttnet 13 mbps hızdan fazla desteklemiyor hattınız diyor ,

türkcell bölgenizde fiber altyapı yok diyor

vodafone telekom üzerinden 63 mbps fiber internet verebiliyoruz diyor,

bu nedir arkadaş hiçbiri tutarlı değil , şuanki tarifeyi düşük upload hızı yüzünden değiştirmek istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pape

Superonline fiber de akk li hizli bir paket bulamadim. 50 ve ustu paketler standart kotali, kota bitince internet hizmeti duruyor.

Akk li paketler de ise secenek yok 24 mbit hiz var sadece. Ya da ben mi goremedim, bulamadim?

http://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/fiber-platin-paketler-kampanyasi

• quote:

Orijinalden alıntı: pape

Superonline fiber de akk li hizli bir paket bulamadim. 50 ve ustu paketler standart kotali, kota bitince internet hizmeti duruyor.

Superonline'da 24 mbps üstü akn'li paket yok. Ya kotalı var ya da akn'siz platin paketler var. 24 mbps üstü akn'li paket istiyorsanız superonline altyapısını kullanan vodafone ya da d-smarttan alabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ohaa. 4 -5 ay once Turknetli oldum ve takip et.iyordum piyasayi. Fiyatlar acayip ucmus hic mi farkinda degilsiniz?

• Netspeed gerçekten AKNsiz 16mbiti 49 liraya verebiliyor mu?

60 lira risk alıp denemeli mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • NetX N kullanıcısına yanıt
    12 veya 24 ay olayı yoksa dene derim. Ama şehir olarak 4 5 şehirde var.

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.