Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
0
Favori
2.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CARNIVALE -- 11 Mayıs 2021; 1:35:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• evet çıkarsa, sonraki adam zaten eyaletlere bölünmek olacaktır. Ama AKP bunun adına eyalet sistemi demeyecektir. tıpkı başkanlık yerine cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi dedikleri gibi. bu eyalet sistemine de efendim biz eyalet sistemini getirmiyoruz Muhtariyetler kuruyoruz der milleti gene kandırır. buna inanacak ve muhtariyetin eyalet sistemi olmadığını en koyu şekilde savunacak aklı evveller de olacaktır.
  • Ahmet Hakanın kilit sorusu sus pus olunan o soru geliyor... Peki neden PEKAKA EVET DİYOR ? Konu kilitlenebilir.
  • velev ki eyalet sistemi geliyor.

HDP & PKK & DHKP_C & ve bilimum bölünme taraftarı terör örgütleri neden hayır diyor ??
  • Zaten akp şuan mhp'yi kullaniyor ilerde eyalet gündeme gelse bahçeli hain ilan edilir.

• madem eyalet gelecek tüm halka karşı! o zaman pkk güdümündeki hdp son tur gizli oylamada evet basar ve 400+ ile referandum olmadan gelirdi başkanlık

bunu lütfen açıklayın beyin yakan hayırcılar :)

ha birde CHP'den daha sağlam ve kaliteli hayır kampanyası yapan HDP'yide açıklayın; HDP den gelebilecek oy potansiyeli MHP'den daha fazla iken
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

evet çıkarsa, sonraki adam zaten eyaletlere bölünmek olacaktır. Ama AKP bunun adına eyalet sistemi demeyecektir. tıpkı başkanlık yerine cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi dedikleri gibi. bu eyalet sistemine de efendim biz eyalet sistemini getirmiyoruz Muhtariyetler kuruyoruz der milleti gene kandırır. buna inanacak ve muhtariyetin eyalet sistemi olmadığını en koyu şekilde savunacak aklı evveller de olacaktır.

Aynen öyle nasıl başkanlık değil de partili cumhurbaşkanlığı deniliyor eyalete de giderler bölgeler sistemi derler fark etmez eyalet sistemi gelecek ve parti sayısı 2'ye indirilecek bu kaçınılmaz bir gerçek
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

velev ki eyalet sistemi geliyor.

HDP & PKK & DHKP_C & ve bilimum bölünme taraftarı terör örgütleri neden hayır diyor ??

benim söylediğime "hayır kardeşim bu anayasada eyalet sistemi yok" diye cevap veremediğine göre bu anayasada eyalet sistemi olduğunu kabul ediyorsunuz.

Bu da güzel bir gelişme. En azından artık kabul ediyorsunuz.

• Eyalet diye bir şey yok

• hakan_harputlu H kullanıcısına yanıt
    Git PKK'ya sor :) AKP'liler zamanında mektuplaşırdı, adresleri vardır onlarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CARNIVALE

quote:

benim söylediğime "hayır kardeşim bu anayasada eyalet sistemi yok" diye cevap veremediğine göre bu anayasada eyalet sistemi olduğunu kabul ediyorsunuz.

Cumhurbaşkanımızın son demecini okuyabilirsin.Gündememizde eyalet sistemi yok diyor düşüncemizde yok diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SultanApex

Valla şuan chpyle kucak kucağalar, chp ye sordular baykala derin bir sessizlik oluştu :D
  • YAV HE HE.

• çok iyi hatırlıyorum başkanlık sistemi fikrini muhalefetten biri ortaya atmıştı tv de bir tartışmada. 2009 yıllarıydı galiba bunu erdoğana sordu birisi. şu an için öyle bir gereksinim yok ama tartışılmasına karşı değiliz böyle konular tartışılmalı demişti. muhalefet kesin bir dil ile red etmesin beklerken bu açıklamayı yapınca muhalefet şu an olduğu gibi çıldırmıştı. yıllardır bunu en çok gündeme getiren artık alışıldık bir duruma getiren yine muhalefetti. şimdide eyalet sistemini anayasa değişikliğinde bulan kişi Baykal yine muhalefet. eyalet sistemi ile alakalı 1 haftada sadece bu foruma açılan konu sayısı en az 100. yine en çok gündeme getiren muhalefet yüzünden böyle birşey normalmiş gibi gelmeye başladı. yapmayın.
  • Barzani neden Türkiye de evet kampanyası yapıyor bunu bir izah edin ey ak partililer. sonra pkk hayır mı diyor evet mi diyor onu konuşuruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_harputlu

quote:

Valla şuan chpyle kucak kucağalar, chp ye sordular baykala derin bir sessizlik oluştu :D

oslo da dolmabahçe de pazarlıklar yapanları unutmadık.
  • hakan_harputlu H kullanıcısına yanıt
    Adam ne desin kardeşim?

Bir milletvekilinme adama PKK neden hayır diyor diye soruyorsun? Saçmalık bu.

Bunun neresi mantıklı? CHP-PKK ilişkisi gibi saçma bir algıyı o kadar benimsemişsiniz ki, yahu bu soru saçma bile diyemiyorsunuz.

2010 referandumunda HDP, AKP gibi evet diyordu. O zaman AKP milletevekillerine bu soru soruldu mu? Böyle saçma soru olur mu?

Bir anayasa değişikliği referanduma gidiyor, bir milletvekiline bir terrör böyle diyor acaba neden diye soruyorsunuz. Ben olsam git Kandil'e onlara sor derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_harputlu

quote:

Orijinalden alıntı: CARNIVALE

quote:

Cumhurbaşkanımızın son demecini okuyabilirsin.Gündememizde eyalet sistemi yok diyor düşüncemizde yok diyor.

daha önce CNN Türk'te açıklamasına eyalet sistemine karşı olmadığını Osmanlı'da daolduğunu ve 2023'te getirmeyi hedeflediğini söylüyor. Açıkçası daha önceki söylemleri ve 180 derece dönüşleriyle c. başkanı bana zerre güven vermiyor. Size veriyorsa ne ala

• quote:

Adam ne desin kardeşim?

Bir milletvekilinme adama PKK neden hayır diyor diye soruyorsun? Saçmalık bu.

Bunun neresi mantıklı? CHP-PKK ilişkisi gibi saçma bir algıyı o kadar benimsemişsiniz ki, yahu bu soru saçma bile diyemiyorsunuz.

2010 referandumunda HDP, AKP gibi evet diyordu. O zaman AKP milletevekillerine bu soru soruldu mu? Böyle saçma soru olur mu?

Bir anayasa değişikliği referanduma gidiyor, bir milletvekiline bir terrör böyle diyor acaba neden diye soruyorsunuz. Ben olsam git Kandil'e onlara sor derim.

Pkk nın görüşünü almıyor adam madem eyalet sistemi gelecek pkk nın hayır deme sebebi nedir sizce basit bir soru soruyor.
    Ve ya hdp niye hayır diyor. Olayı siz saptırıyorsunuz.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.