Şimdi Ara

Exper easytab e2d-130 Tablet PC (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
241
Cevap
3
Favori
24.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ilk mesaja da eklenirse iyi olur,

ben zor buldum arama motorlarında bulunsun diye anahtar kelime bazlı yazacağım.

Windows 8'li tablet bilgisayarınızı W8.1'e güncelledikten sonra (driver güncellemeleri de yapıldıktan sonra) dokunmatik ekran sorunu yaşıyorsanız eğer çözümü çok basit.

Bilgisayar özelliklerinden, aygıt yöneticisine giriyorsunuz, insan arabirim aygıtları içerisinde olan USB Giriş Aygıtı (exper'de 3 adet, eğer daha fazlaysa hepsinde bu işlemi yapınız) özelliklerinden "Güç Yönetimi" altında "Güç kazancı sağlamak için, bilgisayar bu aygıtı kapatsın" kutucuğundaki TIKı kaldırın.

Böylece bu sorun ortadan kalkıyor.
  • Bende bulunan 130 modeli eger 330 veya ustu olan varsa farkını vererek değişim yapabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mesaj bulunsun
  • Teşekkürler. Aksam deneyeceğim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oke ekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

kısmete bak ön kamera da içten bi şey unutmuşlar
    kapkara gösteriyor
     Exper easytab e2d-130 Tablet PC

Bizimkinde karanlık göstermiyor? Peki değiştirdiniz mi?
  • ibutun İ kullanıcısına yanıt
    Evet bugün bıraktım. Yenisi gelince haber verecekler

• arkadaslarhttp://www.hasangok.com.tr/334/biosa-gomulu-windows-8-urun-anahtari.html biostan ürün anahtarı çekmeyi gösteriyor ve size tavsiyem gidin 1 tane win 8.1 bulun güncelleme olarak değil orj olarak kurun kendi cd keyinizi girin ve içindeki recovery i silin çok yer kaplıyor, intel rapid start tecnology kurmayı unutmayın en önemliside bu tabletin en sevdiğim özelliği rapidstartın olması diyebilirim, ve o siteden getirttiğim kılıf tam olarak uyumlu değil kendim uyarladım tablete diyebilirim kılıf bulmak cok zor bu tablete
  • quote:

Orijinalden alıntı: for4yse7en

arkadaslarhttp://www.hasangok.com.tr/334/biosa-gomulu-windows-8-urun-anahtari.html biostan ürün anahtarı çekmeyi gösteriyor ve size tavsiyem gidin 1 tane win 8.1 bulun güncelleme olarak değil orj olarak kurun kendi cd keyinizi girin ve içindeki recovery i silin çok yer kaplıyor, intel rapid start tecnology kurmayı unutmayın en önemliside bu tabletin en sevdiğim özelliği rapidstartın olması diyebilirim, ve o siteden getirttiğim kılıf tam olarak uyumlu değil kendim uyarladım tablete diyebilirim kılıf bulmak cok zor bu tablete

8.1 e güncelleyince rapidstart kuruldu
    ör: Explorer da adres yazmak isteyince klavye otomatik olarak çıkmasını nasıl sağlarız ?
    masaüstündeyken çıkmıyor .

Bu arada yüksek beklentileri olmayanlar için tam bir f/p ürünü cihaz.

• Konunun W8 tabletlere taşınmasnı öneriyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuyu nasıl taşıyabiliyoruz ki?undefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibutun -- 2 Ocak 2014; 20:20:13 >
  • ibutun İ kullanıcısına yanıt
    Adminler taşıyor sanırım

• arkadaşlar merhaba,

bire bir uyumlu kılıf bulamadım bulabilen var mı?

bir de şarj aletinin aynısını nasıl bulabiliriz? biri ofiste biri evde olsun istiyorum...
  • Bu seriyi kullanan atkadaslar fan sesi gercekten cok my? Dokuman okurken yazarken fan rahatsiz eder mi?

• Batarya çıkmıyor değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: oup59

Bu seriyi kullanan atkadaslar fan sesi gercekten cok my? Dokuman okurken yazarken fan rahatsiz eder mi?

Sessiz ortamda rahatsız eder. Ofiste duyulmuyor bile..

• Arkadaşlar wifi açık kullanım süresi ne kadar?
    Tek şarj ile 8 saat internette dayanır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: leren

Arkadaşlar wifi açık kullanım süresi ne kadar?
    Tek şarj ile 8 saat internette dayanır mı?

Net olarak söyleyemem ama bence kurtarmaz 8 saati. Yine de şarjı iyi dayanıyor bence, 6saati görür rahat..

• quote:

Orijinalden alıntı: oup59

Bu seriyi kullanan atkadaslar fan sesi gercekten cok my? Dokuman okurken yazarken fan rahatsiz eder mi?

Döküman okurken fan çalışmıyor bile.
    Flashlı sitelerde vs hafif çalışıyor.
    Kliksada i5 işlemcili 1300 lira.
    Avantajix World puanla 1150 ye gelir.
    Düşünenler kaçırmayın.

• @vindobona

Arkadaslar cevaplar icin tesekkurler. Aslinda su an biraz eski olmakla beraber halen guclu bir laptobum var. Ama fan gurultusu biraz fazla cikmaya basladi. Kendi basima calisirken, dokuman okurken ve yazarken acikcasi rahatsiz ediyor. Hem mobilite hem de sessiz ve uzun sure calisabilem adina Bay Trail islemcili 8 ve 10 inclik tabletlere bakiyordum (hdmi cikisli olanlar tabiki) ama exper i5 konfigurasyonu ve mevcut kampanya fiyati ile cok iyi bir alternatif halini aldi.

8 inch olanlar 999tlden giris yapti, 10 inchler muhtemelen 1250tl gibi olur sanirim. Bu durumda surfacea denk donanimi ve yari fiyatina Exper easytabler cok cezbedici.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.