Şimdi Ara

Exper easytab e2d-130 Tablet PC (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
241
Cevap
3
Favori
24.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: for4yse7en

http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/exper-e2d-330-e2d-330-ikisi-bir-arada-notebook-core-i3-18ghz-4gb-64gbssd-116-intel-w8/productdetails.aspx?I_ID=67954 grundig yerine bunu tavsiye ederim alabilirsiniz

Tavsiye için teşekkürler. Bugün Teknosa'da cihazı inceledim. Fiyatı bugün itibariyle 899 TL'ye düşmüş. Grundig'i de inceledim. Cihazlar birbirine çok benziyor. Ama sanki Grundig'te kasa ve klavye çok daha kaliteli gibi geldi. Ama Exper 899 TL fiyatla beni cezbetti. Haftaya bir tane alacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: tarkan4407

Arkadaşlar ben de bu tip bir cihaz alacağım. Fakat "Grundig GNB 1160 CV B8" model cihaz ile Exper'in bu modeli arasında kaldım.

Bakınca kasalar filan tamamen aynı gibi görünüyor. Ama Grundig daha ağır. Klavyeli ağırlığı 1.3 kg deniyor.

http://www.grundig.com.tr/bilgisayar/tablet/gnb-1160-cv-b8.html

Fiyat olarak exper teknosa'da 999 TL. 50 TL'lik de hediye çeki var. Oysa grundig için 1197 TL fiyat isteniyor. Hediye çekini de düşersek arada yaklaşık 250 TL fark var. Bu durum beni Exper'e yaklaştırıyor. Fakat kafamı kurcalayan bazı sorular var. Şöyle ki;

1) Bu iki cihaz arasında kalite farkı olabilir mi?

2) Bugüne kadar Asus, Sony Vaio, Samsung ve Beko marka dizüstü bilgisayarlar kullandım. İçlerinden en sorunsuz ve sağlamı Beko çıktı. Sadece batarya öldü, bunun için de servis 120 lira gibi makul bir rakam istedi. Yaklaşık 8 yıldır kullandığım Beko laptopum, son 1 yıldır da 3 yaşındaki yeğenime oyuncak oldu. Yine de cihaz arıza vermedi. Bu durum beko'ya güvenimi çok arttırdı. Exper'de de aynı sağlamlığı ve servis kalitesini bulabilir miyim?

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

hocam tekrar merhaba,

tableti aldım, ilk profesyonel tabletim (şimdiye kadar 7inc android li bir tablet vardı kızıma oyuncak oldu anca)

tablet iyi güzel, w8.1 kurdum, driver güncelledim vs.

ancak kutudan kılıf çıkmadı, sizin linktekini alıcam da,

kılıf, ekran koruyucu ve kalem birlikte sanırım değil mi?

bir de, kılıf nasıl tam uyumlu mu experle, mesela usb, şarj girişleri kapanıyor mu?

kılıfı alsak taşıma çantasına gerek kalmaz diye düşünüyorum, elde taşımak için kısa mesafede..

• arkadaşlar acil yardım gerekiyor

bugün aldım ürünü bir saattir şöyle bir sorun var

belli belirsiz bir süre sonra dokunmatik çalışmıyor, yukarıdan uyku moduna alıp sonra açonca düzeliyor

tabket w8,1 yüklü ve slim driver ile güncellemeleride yaptım.

nasıl çözebilirm sorunu?
  • vindobona V kullanıcısına yanıt
    Guncellemelere yeniden bakin.acip kapatin duzeliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaftolga

Guncellemelere yeniden bakin.acip kapatin duzeliyor.

Windows ve driver güncellemesine baktım sorun yok her şey güncel. Defalarca aç kapa yaptım ama bir süre sonra yine aynısı oluyor, W8.1 den sonra oldu sanırım bu.

• vindobona V kullanıcısına yanıt
    Bendw bir kez oldu.sonra yeni bir guncelleme yapti ve gecti bu durum.slimdrive ile guncellemw bakin yarin.

• quote:

Bendw bir kez oldu.sonra yeni bir guncelleme yapti ve gecti bu durum.slimdrive ile guncellemw bakin yarin.

Slim drive ile baktım artık bulamıyor güncelleme.

Başka fikri olan var mı acaba, iade tamir falanda uğraşmak istemiyorum ama olmadı iade edebiliyormuyuz acaba bir iki gün kullandıktan sonra

• merhaba arkadaşlar bu tableti bir hafta önce teknosadan aldım. kitapçığında ve tanıtımında elektro magnetik ekran desteği yazıyor ama bir türlü digital kalem bulamadım. araştırmalarımda alibaba sitesinde bu modele benzer tabletler var. bunların kalemlerinden bulamadım. ekranın bu kalemler için gerçekten desteğinin olupolmadığı kesin değil bu nedenlerle
    tableti satıyorum. 800tl ye sorunsuz 1 haftalık garantilidir
  • Beyler aldım görüntü kalitesini pek beğenmedim ya hangi ayarları yaptınız grafik özelliklerinden en uygun en güzel hangisi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende wifi düşüyor ya sınırlı bağlantı diyor

• Yapılan yorumlar gözümü korkuttu.
  • Chedjou22 C kullanıcısına yanıt
    wiifii için klavyeli kullanın.
  • Benim sorunu hallettim yarın nasıl çözfüğümü yazarım.

Iyi ki almışım, 850 TL verdim ayrıca 150 tl de gider gösteriyorum 30 da avantajix yani bedava, neden çünkü tablet rahatlığında bir bilgisayar, yani ofis programları olsun akıcılık olsun mükemmel.

Eğer markadan dolayı teknik arıza ve kötü bir servis yoksa bence f/p ürünüdür.

• En güzel ayar ne ekran için ? Çok soluk renkler

• ben de aldım.

şarj sırasında ışık yanmaması garip.
    wi fi bende de kopuyo arada
    8.1 i yüklüyorum,
    fan sesi hoş değil. sessiz ortamlarda rahatsız edici

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 23 Aralık 2013; 0:53:19 >
  • Biosa giremedim ya f2 ve delete ile fan sesi kötü ama işte belki oyun oynatır he

• Biosa girdim ama vram değiştirecek ayarı bulamadım fifa 14 demo yükledim high bile kasmıyo ama görüntü yırtılıyo dalgalanıyo lowdada aynı pencere moduna geçince highta yağ gibi akıyor anlamadım birşey bütün driverlar güncel

• kısmete bak ön kamera da içten bi şey unutmuşlar
    kapkara gösteriyor
     Exper easytab e2d-130 Tablet PC
  • quote:

Orijinalden alıntı: vindobona

quote:

Slim drive ile baktım artık bulamıyor güncelleme.

Başka fikri olan var mı acaba, iade tamir falanda uğraşmak istemiyorum ama olmadı iade edebiliyormuyuz acaba bir iki gün kullandıktan sonra

Nasıl çözdün arkadasım bendede 8.1 güncellemesinden sonra dokunmatik takılmaya başladı. Slimdriver yeni sürücü bulmuyor. Yardımlarını bekliyorum.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.