Şimdi Ara

Exper easytab e2d-130 Tablet PC (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
3
Favori
24.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok olmadı. İki kez basınca ne oluyor? iki kez bastım bir kapattı tekrar açtı, ekstra birşey yapmadı.
  • okttay kullanıcısına yanıt
    bu gün EXPER EASYTAB E2D-130 TABLET PC inceleme imkanım oldu. ekran kartı aslında 32 mb.paylaşım ile 700 küsüre çıkabiliyor ancak büyük dosyalar veya oyunlarda işlemci ramı kullanınca çook az ram akatariyor ekran kartına. belki 350 tl fazla ödersiniz ancak tercihim Exper EasyTab 11.6 Tablet-E2D-530

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamoste1 -- 13 Ocak 2014; 17:45:01 >
  • Benim alet de geldi. İki şeyi sevmedim. İlk olarak net bağlantısında kopma yaşıyorum. İkinci olarak hoparlörleri çok az ses veriyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • WEAS sesi kulaklıkla iyi ama hoparlör olarak kullanırken az çıkıyor. Filmizlerken GOM Player kullan sesi daha da artırma imkanın var. İnternetteki kopmalar güncellemeri yaptıktan sonra düzeldi bende. Yani Modem 2 oda ilerde ve 4 çekiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibutun

WEAS sesi kulaklıkla iyi ama hoparlör olarak kullanırken az çıkıyor. Filmizlerken GOM Player kullan sesi daha da artırma imkanın var. İnternetteki kopmalar güncellemeri yaptıktan sonra düzeldi bende. Yani Modem 2 oda ilerde ve 4 çekiyor...

yaklaşık 460 mb güncelleme yaptı makine ama yine kopma yaşadım. Windows 8.1'e mi güncelledin ? Çekim gücünü bende beğendim.
  • WEAS W kullanıcısına yanıt
    Bende de hiç kopma olmamıştı, iade ettigim cihazda. Yenisinin gelmesini bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mamoste1 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum.

Bu arada Ben ürünü almadan exper Musteri hizmetlerini aramistim. Ne kadar doğru yönlendirdiler bilmiyorum ama ram arttırımı yapılabilir ileride dediler.

• beyler bendee2d 330 i3 işlemcili bilgisayarımı satıyorum ilgilenenler pm atabilir daha 1 aylık cihazım tablet rahatlığınıçyaşamadığım için satıyorum ilan açmıştım ama kaldırılmış fiyatta 850 tl acil satılık olduğundan fiyatı düştüm pmden ilgilenen yazabilir
  • Chedjou22 C kullanıcısına yanıt
    Güzel fiyat. Biz almadan satsaydın ya. 😄

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Simdi acil ya ama alici cikmiyor sansima :)) aslinda urun guzel fifa 14 medium 1280 720 cozunurlukte oynaniyor :)

• Arkadaşlar merhaba bende ürünü sipariş ettim bekliyorum , bakalım nasıl bişey -e2d-130
  • arkadaslar ürün geldi ekranda donma sorunu vardı halletim güncelleştirdim -ve slim driversla guncellemede yaptım - ama wifi kopma yapıyor ve sınırlı bag. oluyor sürekli ve otomatik dönme bazen yapıyor sorunsuz bazen yapmıyor . ne yapmam gerek bana yardımcı olursanız sevinirim...
  • 530 d den memnunmusnz arkadaslar...
  • catik kullanıcısına yanıt
    330d var bende gayet memnunum.
    HDMI çıkışını alta koysalarmış keşke adaptör ve kabloyla bayağı baskı yapıyor sokete

• tgezer kullanıcısına yanıt
    hocam ben ogretmenım okulda yanımda tasıması ıyı olur dıye bu urunu dusnmeye basladım...

yalnız tablet modunda arkadakı destegı ıle sorunsuz duruyo mu masda

hızı falan nasıl genel degerlendırmenızı merak ettım ekranın canlılığı vs
    Tablet modunda değilde laptop modu diyelim ona
    sıkıntı yok.
    ekranı fhd olsa iyi olurda ama yinede çok problem değil
    Hız konusunda çok fazla yorumum yok hız gerektiren uygulamalar kullanmıyorum
    internet ofis cad programı sıkıntısız çalışıyor .
    Ekran yansımasız olsaydı iyiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 20 Ocak 2014; 16:04:17 >
    Selamlar,

530 performans olarak gayet iyi geldi bana.

Aşağıda açmış olduğum konuda test sonuçları ve ekran görüntüleri var.

http://forum.donanimhaber.com/m_86385219/f_//tm.htm#86385219
  • Güncelledikten sonra wifi kopması yaşamadım. sıfırdan kurulumu beceremedim, yapabilen arkadaş var mı? bir de sizlerin klavyede solda bulunan num lock ve caps lock işaretli bölüm aktif mi? bende hiç bir ışık yanmıyor da.
  • vindobona V kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar ricam olacak. bugün bende teknosadan pctableti aldım. önce yedeği taktığım micro 32 gb kata yaptım. progrmları yüklerken bir hata yapıp sstemden kullanıcı adda yanlış yazdığım bir harfı değiştirirken masa üstü ve yüklü programlar uçtu.
    micro karta yüklediğim backup u yani recoveryi nasıl geri yüklerim? yardım lütfen?
  • WEAS W kullanıcısına yanıt
    evet aktif ışık yanım sönüyor.

bend alem konusuna taktım kafayı spen çalışmadı çözüm arıyorum. surface pro kalemi alsam çalışırmı? yav bu experide anlamak mümkün değil adam her yere yazmış dijital kalem destekler diye bir yazmamış şu modelelr le uyumludur diye. nereden bilicem ben hangi kalemi alıcağımı

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.