Şimdi Ara

Evvela Örgütlenmek Gerek (Haklı Bir Serzeniş - Murat ÖZÜN Video Yüklemeyi,Bilgilendirmeyi Bırakıyor)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Evvela örgütlenmek gerek. Namussuzlar kadar namusluların da cesaretli olması gerek.

Haklı bir serzeniş. İnsanımızda araştırma kültürü yok. Adam özel mesaj atmaya, yorum yazmaya üşenmiyor ama araştırmaya / o kanaldaki videolara bakmaya üşeniyor.

Hele ki tecavüz olayını deşifre eden hemşirenin can güvenliğinin tehlikede olmasına üzüldüm.

Dipçe : Sizden ricam bu konu altında malum partinin ücretli üyelerine cevap vermemenizdir. O zaman konu amacından sapmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sınav_testmis_kanka -- 20 Ekim 2017; 22:0:55 >

• Bu adam 2 kilo et için ülkesini terk etti. Başka bir şey demiyorum. Almanya bu kadar hosunuza gidiyorsa hemen forumdan çıkış yapın ve ülkeniz çalışın, projeler üretin. Sadece lafla iş yapılsa tanrı bile bu ülkeyi kalkındıramaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla örgütlenmek de pek işe yaramıyor 80 öncesi çok güzel örgütlenilmişti sonra ne oldu Amerikancı 80 darbesiiyle tüm örgütlü kesimler içeri atıldı işkencelerde öldürürdü. bu insanlar kimin için bedel ödedi bu halk için peki bu halk ne yaptı o darbecileri alkışladı. o yüzden Atatürkçülere şunu öğütlüyorum ekonomik olarak gelişmenize bakın,yolunuzu bulun. millete iyilik yaraşmaz kötü olan gene siz oluyorsunuz.
  • sınav_testmis_kanka S kullanıcısına yanıt
    bu ülke insanı açlıkla pek çok kez sınanmıştır,geçmişte pek çok kez ekonomik kriz yaşandı kimse kimseyle savaşmadı. yani öyle bi şey olmaz. bu ülkede pek çok kez iç savaş tetikçiliği yapıldı hiç biri tutmadı.
    Yugoslavya da bir futbol maçında çıkan kavga yüzünden ülke param parça oldu ama ülkemizde pek çok kez kavga ortamı yaratılmasına rağmen büyük bir çatışma ortamı yaşanmadı.
    16 nisan referandumunda Hayır diyenleri terörist diyen akp arkadaşlarla iş yerinde aynı masada yemek yiyoruz şimdi. zaman zaman kışkırtmalar oluyor ama sonra sakinleşiyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sınav_testmis_kanka

quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

bu ülke insanı açlıkla pek çok kez sınanmıştır,geçmişte pek çok kez ekonomik kriz yaşandı kimse kimseyle savaşmadı. yani öyle bi şey olmaz. bu ülkede pek çok kez iç savaş tetikçiliği yapıldı hiç biri tutmadı.
    Yugoslavya da bir futbol maçında çıkan kavga yüzünden ülke param parça oldu ama ülkemizde pek çok kez kavga ortamı yaratılmasına rağmen büyük bir çatışma ortamı yaşanmadı.
    16 nisan referandumunda Hayır diyenleri terörist diyen akp arkadaşlarla iş yerinde aynı masada yemek yiyoruz şimdi. zaman zaman kışkırtmalar oluyor ama sonra sakinleşiyoruz.

Hocam bu ülke insanının tüketim duygusu bu denli azdırılmamıştı ama, arada fark var.

Derdim savaş tetikçiliği değil, siz de biliyorsunuz.

Toplum aynı toplum değil.

Bu kadar tecavüz ve kanunsuzluk bu devirde yaşanıyor.

bak bu konuda haklısın 2001 kırizinde insanlar işsiz kalmıştı,ama o zaman bankalara kredi borçları yoktu milletin. 2001 de işsiz kalan ailesinin yardımıyla veya köyüne dönüp arazisini ekip biçerek bi şekilde geçinebildi. ama şuan çoğu kişi bankalara borçlu herkes binlerce liraya evler aldı bankalara binlerce lira borçları var. Allah tan benim ev kredisi borcu 2 ay sonra bitiyor. şimdi düşünüyorumda 2-3 yıl önce kriz ekonomik kriz yaşansaydı işten çıkarılsaydım ben o evin taksitlerini ödeyemezdim bankada gelir evime el koyardı onca yıl ödediğim para faiz boşa gitmiş olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Krankenwagen

İnsanların özel hayatından sanane. Sen şimdi birde utanmadan iyi birşey yazdığını düşünüyorsundur. Burada şuan insanların özel hayatına karışıp karısı,kızı hakkında yorum yapan ahlaksız kişi durumuna düşüyorsun.

Hocam milleti ekmeğinden etmeyin lütfen. Takip ettikleri insanlar bile böyle ilgi devşiriyor. Onlar böyle konuşacak ki birileri "doğru lan aslında." diye düşünmeden hipnotize olsun, bunları takip etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tanrı Misafiri

Bu adam 2 kilo et için ülkesini terk etti. Başka bir şey demiyorum. Almanya bu kadar hosunuza gidiyorsa hemen forumdan çıkış yapın ve ülkeniz çalışın, projeler üretin. Sadece lafla iş yapılsa tanrı bile bu ülkeyi kalkındıramaz.

250 gr için Romayı yakacak ergenler var!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sınav_testmis_kanka

quote:

Orijinalden alıntı: Krankenwagen

Yorum yapmaya bile değmez.

Gerçekten namuslu olan insanın ağzı da aklı da namuslu olur.

Öyle tanımadığı insanlar hakkında atıp tutmaz.

Zihniyetleri belli.

Blokla geç gitsin. Ben hiç cevap vermedim, gördüğün gibi ilgi de çekemedi.

Bunları böyle böyle bitirebiliriz.

Yallah batıya diyen bu Troll, Almanya da yaşıyor onuda dipnot düşeyim.

Eleştirdiği adamın yaptığını yapmış, 1 kilo et için ülkesini satmıştır bu Troll.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.