Şimdi Ara

EVLİLİK ÜZERİNE SOHBETLER (665. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.185
Cevap
394
Favori
926.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
398 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 663664665666667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: leftercan1907

benimde başıma gelmişti 3 kere ailesi yüzünden yaş farkı vardı 13 yaş.gerci kız bana teklif etmişti.benim kızla öyle düşüncem yoktu.buda sevgiliyiz sonra 3 ay sonra ailem izin vermiyor böyle 3 kere şans verdim.dedim bu son şansın başka isteyen kızlar var dedim .zanneti blöf yapıyorum.sonra bana istekli kızlardan birini sectim gayet mutluyum.sonra mesaj atıyor bana bende bilerek ekledim.numarasını verdi.sonra sevgilimle olan fotoğrafımı koydum bilerek ve şut yaptım.tabi şok oldu ve cok bozuldu.
    başka kızlara yönelin tavsiyem budur.unutun gitsin.

Alıntıları Göster
    hocam ailesiyle anlaşma yapmış beni istediği halde öyle bi kurulmuşki kesinlikle yanıma gelmiyor adım atmıyor aileme söz verdim diyip duruyor kesinlikle hayır gelmiyor inanki iknada olmuyor konuş düzelt annenle diyorum yapacağım diye oyalıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: YigitErkin20

hocam ailesiyle anlaşma yapmış beni istediği halde öyle bi kurulmuşki kesinlikle yanıma gelmiyor adım atmıyor aileme söz verdim diyip duruyor kesinlikle hayır gelmiyor inanki iknada olmuyor konuş düzelt annenle diyorum yapacağım diye oyalıyor

Alıntıları Göster
    yapacağını yapmışsın.artık unut kızı .başka kız arayışına gir.hayır gelmez ondan sana.başka kız arayışına girebilirsin.
  • eşiyle arasında 8 - 9 yaş fark olan var mı aranızda.

bu konuda tecrübeli abilerimden yorum bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: leftercan1907

katılıyoruyum.ve kesinlikle sevgilimden ayrılıncada umursamam başka bir bayana yelken acarım.

Alıntıları Göster
    Naz ve Trip atan çekecek yaşı çoktan geçtim.... Artık sonuç odaklı ilişkilere bakıyorum. Al gülüm ver gülüm misali.... sonuçta bekâr olarak takılsam da dışarıda güzel bir sex hayatım evde de huzurum var...Bence hayatta olması gereken şeyler bunlar.Evliler benim hayatımı gördükçe deliriyorlar resmen Dışarıda binlerce hatun varken gidip bir kişiye bağımlı kalmaya ve üzerine Trip naz çekmeye ne gerek var ki...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sokrates 1983

Naz ve Trip atan çekecek yaşı çoktan geçtim.... Artık sonuç odaklı ilişkilere bakıyorum. Al gülüm ver gülüm misali.... sonuçta bekâr olarak takılsam da dışarıda güzel bir sex hayatım evde de huzurum var...Bence hayatta olması gereken şeyler bunlar.Evliler benim hayatımı gördükçe deliriyorlar resmen Dışarıda binlerce hatun varken gidip bir kişiye bağımlı kalmaya ve üzerine Trip naz çekmeye ne gerek var ki...

Alıntıları Göster
    dışardaki hatunlarda açmış bizi bekliyo takılmak için zaten

ya türkiyede yaşamıyorsunuz ya da avrupalısınız

türkiyede öyle al gülüm ver gülüm git merhaba de aksamına kızla takıl böyle olaylar imkansız

kızlar aşırı tripli hiç biri tanışmıyor evlenmek isteyen arkadaşlar bile bulamıyor herkes yalnız

• quote:

türkiyede öyle al gülüm ver gülüm git merhaba de aksamına kızla takıl böyle olaylar imkansız

kızlar aşırı tripli hiç biri tanışmıyor evlenmek isteyen arkadaşlar bile bulamıyor herkes yalnız

Alıntıları Göster
    Valla haklısın ama dolu internet ve tanışma sayfaları var aylık ücretli olanlar bile şunu diyeyim yapan öyle bi yapıyorki avrupa neki:))

Kim kimle belli bile değil inan bak arayış ve trip olayında haklısın ama evlenincede hersey güzel olmuyorki evli arkadaşlarımın çoğu varlık içinde yokluk çekiyor her gün arayıştalar e benden ne farkları var:)

• quote:

Alıntıları Göster
    herkes öyle değil.bir kısmı öyle tabi bunlar bakire olmayanlar.çünkü sayaç yokki bilinmez kac kişiyle cinsel ilişkiye girdiği bunların pek umrunda değil.tabi artık kızlarda uyandı.bedava ya kimse kimseye vermez.böyle tipte kız bulunca takılabilirsin destekliyorum.evliliğe niyeti olmayanlar için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Catcheee

Valla haklısın ama dolu internet ve tanışma sayfaları var aylık ücretli olanlar bile şunu diyeyim yapan öyle bi yapıyorki avrupa neki:))

Kim kimle belli bile değil inan bak arayış ve trip olayında haklısın ama evlenincede hersey güzel olmuyorki evli arkadaşlarımın çoğu varlık içinde yokluk çekiyor her gün arayıştalar e benden ne farkları var:)

Alıntıları Göster
    arayışta olma sebebleri tek eşliliği sevmiyorlar.hergün aynı yemeği yer misin.inan sana onlar evlenmeden eşlerini ikna etmek için 50 takla atmışlardır.eşlerini sevgili yapmak için cok uğraşmışlardır.
    eşleri öğrenirse.peki eşleri arayışta olursa neler olur .şimdi kadınlar böyle intikam alıyorlar.aman dikkat etsinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leftercan1907 -- 25 Temmuz 2020; 11:16:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Catcheee

Alıntıları Göster
    hocam sevdigim çok aşırı aşık olduğum bi kız vardı 1 sene sevgili kaldık terketti beni ailesi yüzünden bide kendi istemiyordu çok fazla onla evlensem asla arayışta olmazdım

• quote:

Alıntıları Göster
    Önceki mesajda yazmıştım... Kızlarla takılırım gırgırına maksat muhabbet olsun misali...Ayda 2 kez kaliteli eskorta giderim. Fazlası zaten sıkar bir süre sonra... Evlenmek için bir bahanem yok Dışarıda gezdiğim kızlarla öylesine takılıyorum...Verirse verir vermezse hiç önemli değil şutingen yapıyorum Evlenip bu zamanda kahır çekemem yok kızla uğraş yok anası babası danasiyla uğraş hiç çekemem...Bu devirde en iyisi bekarlık kafana göre takılıyorsun

• Konu yine ölmüş.

• nişan atmış biri ile çıkar mısınız arkadaşlar. şimdi sevgililer bile acayip nişan yarı evlilik gibi bir şey şimdi kıza ilk günlerden soramamda ne dersiniz benim hiç devam edesim yok ama yaşta geldi 1 sene daha oyalarsam artık dul mul önerecekler bulucaz falan işte anlayın yaş 36 olacak ne dersiniz canım çok sıkkın başta dese hiç bulaşmazdım ilişkilerden konuşurken şak diye söyledi nişan attım dedi hareketleri değişti nişanlanınca dedi bende kaldım öyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugrelll

nişan atmış biri ile çıkar mısınız arkadaşlar. şimdi sevgililer bile acayip nişan yarı evlilik gibi bir şey şimdi kıza ilk günlerden soramamda ne dersiniz benim hiç devam edesim yok ama yaşta geldi 1 sene daha oyalarsam artık dul mul önerecekler bulucaz falan işte anlayın yaş 36 olacak ne dersiniz canım çok sıkkın başta dese hiç bulaşmazdım ilişkilerden konuşurken şak diye söyledi nişan attım dedi hareketleri değişti nişanlanınca dedi bende kaldım öyle.
    Ayrılma nedenine bakardım ben ama haliyle karşı tarafı suçlayacak benim yüzümden nişan atıldı diyecek hali yok Ben şahsen problemli insanlarla görüşmezdim...Bende 37 yaşındayım istediğim gibi birisini bulsaydım zamanında belki evlenirdim.Ama şimdi hiç içimden bile gelmiyor.... İyice tanımadan etmeden sakın evlenme sonra pişman olursun...

• quote:

Ayrılma nedenine bakardım ben ama haliyle karşı tarafı suçlayacak benim yüzümden nişan atıldı diyecek hali yok Ben şahsen problemli insanlarla görüşmezdim...Bende 37 yaşındayım istediğim gibi birisini bulsaydım zamanında belki evlenirdim.Ama şimdi hiç içimden bile gelmiyor.... İyice tanımadan etmeden sakın evlenme sonra pişman olursun...

Alıntıları Göster
    aynen bir kaç kere daha buluşup tanıyabildiğim kadar tanırım kestirip atmayacağım ilk buluşmadan. en az 1 ay takılayım bakalım belki olur ya da olmazsa da denedim derim

• quote:

aynen bir kaç kere daha buluşup tanıyabildiğim kadar tanırım kestirip atmayacağım ilk buluşmadan. en az 1 ay takılayım bakalım belki olur ya da olmazsa da denedim derim

Alıntıları Göster
    Dikkat et hocam hareketlerine konuşmasına vs...Ama ne yap ne et ayrılma sebebini öğren , öğren ki aynı tongaya sende düşme...

Birde şu yaştayım dul boşanmış kadınları önerirler diye hayiflanmayın hocam insanlar dengi ile evlenmeli kimse dul ayrılmış birisini hiç evlenmemiş bekar birisine önermez...Dul boşanmış kişiler dul boşanmış kişiler ile hiç evlenmemiş kişiler de hiç Evlilik yapmamış kişiler ile evlenmelidir....

• Maddi durumunuz iyiyse, samimi ve dürüst biri de varsa evlenmek mantıklı. Diğer türlü sırf evlenmek için evlenenlerin hali ortada.

Karşı tarafın ailesi de çok önemli. Ben ailesiyle mi evleneceğim demeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HectorBarbossa

Yardımcı olabilecek var mı ?

Alıntıları Göster
    Bildiğim kadarıyla evlilik sözleşmesi bile evlilikten sonra edinilen mallara ilişkin bir paylaşım içermiyor. Evlilikten ssonra edinilen tüm mülkler ayrılırsan ortak kabulediliyor veya boşanma durumunda anlaşmalı ayrılık olrusa nafaka yerine verilebiliyor iyi araştır derim hukuki altyapısını... Ltüfen öğrenirsen buraya da yaz. Hukuki.net de daha iyi sonuç alırsın forumlarında.
  • Kassady kullanıcısına yanıt
    quote:

...Evlilikten sonra edinilen tüm mülkler ayrılırsan ortak kabul ediliyor veya boşanma durumunda anlaşmalı ayrılık olursa nafaka yerine verilebiliyor...

hukuki bir konu olduğu için yazıyorum; kanunlar (iki tarafın anlaşması durumunda) erkeğin mülkünü nafaka yerine eşine verebilmesine olanak tanıyor, ama, bu tarz olanaklara güvenip bel bağlamamak gerek. çünkü bu şekilde yapılan anlaşmalı boşanmalarda eski eşiniz daha sonra itiraz edecek olursa mahkeme çok büyük bir ihtimalle bozma kararları çıkartır. şöyle ki, mesela erkek boşanırken evi kadına bırakmış nafaka yerine, ama, yıllar sonra kadın "geçinemiyorum" diye erkeğe tekrar nafaka davası açmış ve kazanmış, yani erkek yine nafaka ödemek zorunda kalmış. bu tarz çok bozma kararı var, hem ülkemizde hem de diğer ülkelerde. bazı bozma kararlarında erkek tarafı: "madem anlaşma kararını bozuyosunuz, o zaman boşanırken anlaşmalı olarak bıraktığım evin haklarını geri istiyorum" diye itiraz etmiş ama itiraz reddedilmiş. hukuki olarak eşinizle aranızda imzaladığınız anlaşmaların hiçbirine (gerek anlaşmalı boşanmalar gerekse evlilik öncesi sözleşmeler) bel bağlamayın çünkü hukuk dünyasında bu anlaşmaların mahkeme tarafından sonradan yırtılıp atıldığı çok örnek var. bu noktanın biraz çelişkili göründüğünün farkındayım, yani "anlaşma" dediğimiz şey normalde iki taraf arasında imzalanır, ve üçücü şahısların yapabilecekleri tek şey bu anlaşmayı geçerli görmek ya da geçersiz görmektir. ancak, söz konusu evlilik hukuğu olduğunda durum böyle olmuyor. mahkemeler sizin eşinizle aranızda imzaladığınız anlaşmaları ilk başta geçerli sayıyorlar, ama, daha sonra canları isterse: "artık geçersiz sayıyoruz" diyebiliyorlar. saçma gibi görünse de, vaziyet bu. bu yüzden diyorum, illa anlaşma yapacaksanız yapın, ama bu anlaşmalara asla bel bağlamayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar kadınların oyunlarına gelmeyin İstanbul sözleşmesi ile donunuza kadar alırlar... Tüm yasalar kadınlardan yana... uyanık olun bir kaç yıl evlilik için hayatınızı heba etmeyin

• quote:

nişan atmış biri ile çıkar mısınız arkadaşlar. şimdi sevgililer bile acayip nişan yarı evlilik gibi bir şey şimdi kıza ilk günlerden soramamda ne dersiniz benim hiç devam edesim yok ama yaşta geldi 1 sene daha oyalarsam artık dul mul önerecekler bulucaz falan işte anlayın yaş 36 olacak ne dersiniz canım çok sıkkın başta dese hiç bulaşmazdım ilişkilerden konuşurken şak diye söyledi nişan attım dedi hareketleri değişti nişanlanınca dedi bende kaldım öyle.
    Yaşınız 36 ise kız da min 28 vardır diye düşünüyorum. Ee zaten nişan atmamış olsa bile geçmişinde ciddi birliktelik yaşadığı kişi olmuştur muhakkak.

Yani kız kendi turşusunu kuracak değil ya, Ki zaten de sizinde evlilik adamları atıp, vazgeçtiğiniz olmuştur.

Ben bu durumda kızın 20-25 yaşları arasında nasıl bir hayat geçirdiğini öğrenmeye çalışırdım. Hızlı bir hayat geçirmişse size “ acil durumda kırınız” mantığı ile yaklaşıyor olabilir.

• 
Sayfa: önceki 663664665666667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.