Şimdi Ara

,

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51493FD59 -- 16 Haziran 2023; 16:41:30 >

• Herkes evlenmek zorunda değil ki sana bu konuda baskı yapmalari çok saçma. Herkese kulağını tıkayıp he de geç en iyi yöntem bu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moueson kullanıcısına yanıt

,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51493FD59 -- 16 Haziran 2023; 16:41:53 >
  • Yaş 26 maalesef benimde sevgilim olmadı anne baba desen ayrı üvey babamla kalıyorum. Benim boyum 1.73 civarında neredeyse aynı durumda sayılırız, para desen yok araba desen yok iş desen yok. Belki hiç evlenemiyeceğim.

Bazen avrupada bu sevgili işleri bu kadar zor mu diye düşünüyorum. Avrupaya gitme imkanımda yok ki. Böyle geldik maalesef elimizden de bir şey gelmiyor.

• Benden sana tavsiye gamsız ol hocam . Hatta yüzsüz ol boşver yoksa üzülen sadece sen olursun . Diyelim evlendin dediğin gibi nasıl geçireceksiniz. Beyaz yakalı kesim bile artık zor geçiniyor. Bu arkandan evlen artık diye konusanlar bir dilim ekmek vermez genelde.

Ayrıca yaşın daha genç ya 29 yaş daha ne ki :) Millet artık 35-40 yaşında evleniyor. İlk önce işini gücünü yerine oturt bir düzenini kur evlilik sonra olsa da olur.

• Cehalet dolu çevren varmış. Allah sabır versin. Çok kırsal bir yerde yaşıyorsun belli ki. Sen daha geçen hafta anneni kaybetmedin mi, annesini kaybeden kişiye hemen evlen denir mi, nasıl bir cahillik. Hangi psikoloji ile evlenecek. Yangından mal mı kaçırıyorsun. Bunlarla baş edemiyorsan keşke sevgilim var, görüştüğüm biri var filan deseydin. Hatta bir kız arkadaş bulup sevgilim bu diye de gösterebilirsin. İşi gücü olmayan adama evlen mi denilir, amaçları ne bunların anlamadım.

• Why Shy kullanıcısına yanıt
    ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51493FD59 -- 16 Haziran 2023; 16:42:18 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 29 yaşına kadar sevgili yapamamak nedir böyle bir şey için bence dünya da yaşamamak gerek.

• Iş bul caliş aile evinden ayril.Iş yerinden veya iş ortaminda biriyle tanişirsin.

• knifee K kullanıcısına yanıt

Tr de olmak yeterli

• Hocam evlilik kredisi alacaksın yakında devletten 200 bin tl civarında oluyor faizsiz bir şekilde veriyorlar çok uzun süre sonra ödemesi başlıyor tavsiye ederim o krediye başvurup evlen derim.

• Aman yakma başını ülkenin durumu ortada bende yalnızlığa alışkınım hatta keyif alıyorum sevgilimden ayrıldım ıvır zıvır diye ağlayanlar komik bile geliyor adamın derdine bak diyorum  

• VeryImportantPerson16 kullanıcısına yanıt

Şuan veriyorlar mı hocam ne zaman başlıyor ?

• StallionTR S kullanıcısına yanıt

Yakında meclisten geçecek hocam ben de onu bekliyorum.

• Türkiye de yaşayan ve aynı kaderi paylaşan milyonlarca gençten birisin knk maalesef. Bu ülkede iyi bir gelirin yoksa iyi bir işin, iş yerin falan yoksa sürünmeye mahkumsun

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.