Şimdi Ara

Evli Erkekler Dertleşme Bölümü :(... (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
533
Cevap
25
Favori
87.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende evliyim ve bir çocuğum var. Kesinlikle evli olmaktan memnunum. PC ve PS4 oyunlarını da çok rahat her gün oynayabiliyorum. Çok şükür isteyip de yapamadığım bir durum şimdiye kadar olmadı. Evlilik karşılıklı anlayış gerektiriyor. İnşallah böyle de devam eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_dedektif

evlenmeden önce kendine oyun odası yaparsın diyodu ama evlenince işler değişiyor. Tecrübe ile sabittir. Pembe hayallere dalmayın.
    Evlenmeden olmaz!
    Sana pembe pancurlu, ps odalı ev alacam.
    Sana delefon alacam...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deathless66

Ben ps arada oynuyorum da spor sıkıntı olacak gibi 5 yıl önce bırakmıştım geçen hafta yeniden başladım. Onu da platese yazdırıp kurtulacağım inşallah.
    Biran platese başladın sandım.

• tesbihcekenhoroz kullanıcısına yanıt
    Aynen bende öyle olmuştu.
  • Sevişirken iyi çocuk oldumu kötü

Bütün evliler gündüz olunca dertleniyor, karının koynundayken problem yok ama ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evlenecek olanlara tavsiyem; Evlenmeyin.

Şu bulaşıkları bi halledeyim gelicem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aranel Ciryatan kullanıcısına yanıt
    Hocam İnan’ın tek sebep yanına yakıştıramadık diyorlar bu kadar. Başka bir şey yok. Ki başka insanlara soruyorum hayır gayet de yakılıyorsunuz diyorlar. Anlam veremiyorum.

• Hocam İnan’ın aynı durumdayım kız perişan oldu ağlamaktan heba oldu. Bir de uzun bir geçmiş yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmedi ve çok da mutluyduk. Sadece ailem yanına yakıştıramadık diyorlar tek sebepleri de buymuş. Başka arkadaşlarıma sorduğumda onlar çok yakıştırıyor. Başka makul sebepte yok. Allak bullak oldum

• 35 yaşındayım evliyim bir kızım var,

Akşam kızım uyuduktan sonra wow oynuyorum, hayattaki tek zevkim bu ama karşılığında surat çekiyorum malesef, bu yaşta oyun oynanırmı lafları felan insanı çileden çıkarıyor.

Sabah 7 de kalk çocugu okula hazırla, sonra işe git, akşam 7 de gel yemek ye mutfaga yardım et çocukla oyna sonra eeeeeeee yani geceleride bi bilgisayarı açıp kafa dağıtamayacaksak ne anladım ben bu işten.

Bekarlara sesleniyorum PC, Play Station oynayan ve seven eşler bulun kendinize, yoksa harbi evlilik çok zor.
  • Floydian Pink kullanıcısına yanıt
    Aileniz ile adam akıllı durumu konuşun. Asıl sorunun ne olduğunu öğrenin. Ne konuda yakıştırmamışlar. Eğitim farkı mı var aranızda? Gözlerine ne batmış bunu öğrenin mutlaka.
  • firtikk kullanıcısına yanıt
    Haftasonu evi sildim süpürdüm ütüde tamam hala belim ağrıyor
  • MehmetNY kullanıcısına yanıt
    Herkes bekarken 7/24 istek oluyor merak etme. Evlenince bitiyor yani. Çölde sürekli susuzluk hissedersin. Ama suyu bol olan bölgede istediğin zaman su içebildiğin için uzun süreli susuzluk hissetmiyorsun, değmi?
  • Beyler şaka maka herkes zindan adasında yaşıyormuş. Bu ne oğlum böyle.

• Öyle oyun oynama veya dışarı çıkma gibi dertlerim yok. Ama şunu içim kan ağlaya ağlaya yazabilirim ki biryere gidilecekse 2 saatten aşağı hazırlanamıyor insafsız. Mesela bir düğüne mi gidilecek, düğün saati 7 ise en az 3 gibi hazırlanmaya başlaması lazım ki aksi takdirde düğün bitiyor, konvoya yetişebiliyoruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Floydian Pink

Hocam İnan’ın aynı durumdayım kız perişan oldu ağlamaktan heba oldu. Bir de uzun bir geçmiş yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmedi ve çok da mutluyduk. Sadece ailem yanına yakıştıramadık diyorlar tek sebepleri de buymuş. Başka arkadaşlarıma sorduğumda onlar çok yakıştırıyor. Başka makul sebepte yok. Allak bullak oldum
    Ailen evlenmiyor. Sen evleneceksin.
    Bence bu sana bir hakarettir.
    Ailenden maddi olarak beklentin yoksa, destek vsvs, kendi ayaklarimin üstünde dururum diyorsan , ailene elveda, sevgiline merhaba.

Analar, çocukların sevdigi, kafa yapisina uyumlu, kalbinde ki, gönlünde ki neymiş diye bakmaz.
    Kendisine göre birini bulur.
    Sonra mutsuz evlilik.

• birgarip2019 kullanıcısına yanıt
    Hocam meslek olarak doktorum. Maddi olarak kendimi tokatlayabilirim. Ailem mesleki olarak da bakıyor. Sevgilim edebiyatçı. Ama dediğiniz gibi sonuçta ben mutluyum ki meslekten bağımsız tanıdık sevdik birbirimizi.

• evi küçülttük taşınıp, bilgisayarı koyacak yer bulamıyorum.

eski evde ne güzel salonda yemek masasının üstünde dururdu artık olmaz-mış...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

evi küçülttük taşınıp, bilgisayarı koyacak yer bulamıyorum.

eski evde ne güzel salonda yemek masasının üstünde dururdu artık olmaz-mış...
    Aynı dert. Çocuk oldu bilgisayarın olduğu odayı boşalt. Çocukla oynarım filan. Yok uyandırırsın. Sen o bilgisayarı sat bence. Salona koyalım vitrindekilerden daha pahalı. Onu göstermeyecem de bardak çanak mı gösterecem. Sıkıntı büyük :D 3ncü monitörü de alamadım zaten.
  • ALLAH hepinize sabırlar versin
  • Bu konudan çıkan sonuç şudur. Mesleğine, yaşına, yöresine bakılmadan kadınların hepsi aynıdır.

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.