Şimdi Ara

Evlenmeyi düşünüyor musunuz? Artık düşünmeyin (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
2
Favori
9.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Acunun aldatilmasi parasindab degil bence vakti gelmisti .d

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yalnızlıktan neden bu kadar korkuyor bizim insanımız anlamıyorum korkmayn yalnız ölmessiniz ben yalnız yaşıyorum inanın keyfm yerind istediğim zMan geziyorum istediğim zaman dinleniyorum işten geliyorum kafam rahat evli insanlar tartışırken ben kız arkadaşımla film cçerez keyfi yapıyorum

Yaşlanınca çocugunuzun size bakacağınamı inanıyırsunuz geçen gazetede okudum kadının 10 çocugu var ama şu an yapAyalnız muhtaç yaşıyor yani onunda garantisi yok.Herseyi düşünmek lazım evliliğin acelesi yok bi erkeğin 45 e kadar yolu var hatta evlenmeyen birini tanıyorum adam 50 yaşında bmw nin en son modelini aldı adam çok diri ve sosyal o yaşta olmasına rağmen

Yalnızlıktan korkarsanız daha çok düğün parası ödersiniz.bi ortamda bi adamı tanıdım 2.evliliğini yapmış adam lanet ediye evlendiği güne bende heralde boşansan artk evlenmezsin dedim adam yok yine evlenirim diyiyor ulan nafaka ödemekten anan ağlamış halen evlilik güzeldir diyiyon herkes hak ettiğini yaşar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• So_CLose84 kullanıcısına yanıt
    Iste bu hayatiniz gercekten gipta edilcek bir hayat

• quote:

Orijinalden alıntı: kadir basarmak

Acunun aldatilmasi parasindab degil bence vakti gelmisti .d
    Bence her türlü ameliyata girdi, tedaviyi denedi ama olmadı, kaldıramadı. Şeyma Subaşı da biraz o tarz bir kadın, anlarsın ya, yemeyince aldatmıştır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buralardan gördükleriyle evlenmeye ya da evlenmemeye karar verenler çok da şeyapmasın zaten.

• Ben öyle bir aileden kaçarım vallaha. Kız mı alıyoruz kızın ailesine finansal kaynak mı oluyoruz? Geleneklere de şeyine de. Gün geçtikçe tiksiniyorum bu işlerden.
  • Ahmet_Şahin kullanıcısına yanıt

• ManyetikRenozans M kullanıcısına yanıt
    Her koyun kendi bacagindan asilir abi dogru

• Bende yeni evliyim hiç bu kadar masraf yapmadım. Hemde doların fırladığı zaman aldım eşyaları.
    Altın 9500 (2 bilezik 1 kolye)
    Mobilya 10 bin (koltuk takımı ve yemek takımı)
    4k TV 2200
    Gelinlik 2500
    Salon 5000
    Benim ödediğim büyük paralar bunlar beyaz eşya mutfakla ilgili herşey ve yatak odası kız tarafı aldı. Perde halıları annem halletti saolsun benden toplam 30 bine yakın para çıktı. Şimdi çok şükür ikimiz çalışıp ödüyoruz. Karşındaki insanın anlayışı o kadar önemli ki hiç diretmedi illa şu olsun bu olsun diye.

• ramazan_yıldız kullanıcısına yanıt
    Hocam hayatiniz saray gibi :)))

• Kız değil sanki satılık mal alıyorsun arkadaş !! Baya abartmışlar durumu. Hele şu gelinin anasına, halasına, kardeşine istenen altınlar yok mu ? Beni benden alıyor resmen.
  • 207m kullanıcısına yanıt
    Bizide

• Emre D kullanıcısına yanıt
    Burada (İzmir) bir çocukluk arkadaşım evlendi.
    Kızın ailesi 111 altın mehir istedi. İlk defa duydum o zaman. 111 tane Reşat altını.

Bitmedi. Kurban bayramında her boynuzunda beşi bir yerde takılı koç, kız kardeşine Iphone, erkek kardeşine takım elbise, teyzesine, halasına, kuzenlerine elbise.

Düğün takıları hariç, ev hariç sadece böyle kıyafet, hediye isteklerine 160 bin verdi.

Ha biz almaz dedik. Kim alır bunları. Güldük işim doğrusu. Ama aldı. Aşık olmuş. Arabası vardı Passat 2016. Onu sattı. Passat hediye etti yani.

Demem o ki bunlar gerçek mi bilmem. Ama aynı bu şekilde istekler var. İnsanlar garip. Altın kaplama vajina sanırım.

• gcb1903 kullanıcısına yanıt
    Simdi senin arkadas bosansa bu mallarin hepsi hatuna kaliyor. Yok abi korkuyor insan bak ilerde bir kiz arkadasim felan olursa neler olup bittigini sana yazicam

• Napiyoruz kabile mi seviyoruz, bu ne boyle?

• Kabile seviyoruz. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: enverrss

Ben evlenirken, eşim karşılıklı bohça yapmayalım gereksiz masraf dedi. Kendisine takı almak istediğimde beşi bir yerde alırsın ilerde ev almak istersek bozdurunca daha faydası olur dedi. Eşimin ailesi siz kendi ihtiyaçlarınızı halledin yeter, biz birşey istemiyoruz dedi. Gene eşimin ailesi bana saat falan almadı onun yerine cumhuriyet altını aldı. İlerde birşey alırsanız birikiminiz olur dedi. Yanı kısacası evleneceğiz diye, hiç kimse bizi sömürmeye çalışmadı aksine iki tarafın aileside yardımcı oldu. Eğer evleneceğiniz kız sizden anasına altın, kardeşine altın, yok süt parası, yok başlık parası diyorsa, hemen tekmeyi basın uzak durun, 12 milyar nüfüsu olan bir dünyada kendisini evlenmek için bu kadar değerli bulan kızın..... Der yoluma devam ederim.
    Valla kısmetli adammissin. Helal olsun esinin ailesine.
    Bu arada ailesinden herhangi birine Çöp dahi isteyen kızla kimse evlenmesin. Aklınız varsa tabii.

• enverrss E kullanıcısına yanıt
    mesajınıza katılıyorum ancak dünya nüfusu 7 milyar 681 milyon hocam.

türkçe dışında bir dil bilmeyen, kendini küresel bir insan yapamamış bir insan için ise sadece türkiye nüfusu var. onun da yarısı kadın olsa... ne kadarlık kısmı evlenecek yaştadır... neyse öyle işte.
  • Ne şimdi bu ? Birisi kağıda yazıp çizmiş diye kimse evlenmesin mi ? Düğün yapmazsın olur biter.

• Yusuf1653 kullanıcısına yanıt
    Istemsiz guldum :)

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.