Şimdi Ara

Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya (251. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.770
Cevap
571
Favori
590.831
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Peki inşallah şuna cevap alırız arkadaşlar 2 aydan fazladır çıkamıyoruz gideceğimiz evimize eşya almamız lazım hala kıprayamıyoruz beyaz eşya modellerini nasıl seçtiniz buldunuz yada karar verdiniz onlar çeyiz şeklindemi önerdiler ellerindeki çeyizlerimi şu fiyat olur dediler yok sa tek tek ben şu modeli istiyorum deyip hesap mi çıkarttınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: engonge23

Peki inşallah şuna cevap alırız arkadaşlar 2 aydan fazladır çıkamıyoruz gideceğimiz evimize eşya almamız lazım hala kıprayamıyoruz beyaz eşya modellerini nasıl seçtiniz buldunuz yada karar verdiniz onlar çeyiz şeklindemi önerdiler ellerindeki çeyizlerimi şu fiyat olur dediler yok sa tek tek ben şu modeli istiyorum deyip hesap mi çıkarttınız
    Hocam internetten belirli özellikleri seçerek gitmenizi tavsiye ederim yoksa mağaza çalışanları ellerinde hangi ürünler satılmadıysa onları tavsiye ediyorlar bu yaz benim de düğünüm var biraz erken davranıp 11.11 de n11 indirimleriyle tüm beyaz eşyaları internet üzerinden aldım ama almadan önce gidip mağazada hepsini inceledim.

Çamaşır makinesinde ka çdevir olduğu önemli ve de kaç kiloluk olduğu diğer özellikler boş şeyler hemen hemen hepsinde olan özellikler,
    Bulaşık makinesinde de kaç program olduğuna dikkat edin 5 program genel olarak yeterlidir sonuç olarak işyeri işletmiyorsunuz çıkan bulaşıklar bellidir hem aynı programda çalıştırılıyor genelde içi dışarı ne kadar çıkıyor ona dikkat edin ve de 3. çekmece çok önemli onu da tavsiye ederim daha sonradan takılmıyor bu aşağıdaki videoda görebilirsiniz ne olduğunu. https://www.youtube.com/watch?v=brGj_PkbATQ
    Buzdolabı da evinizdeki mutfağa koyacağınız yere göre boyutlarını seçebilirsiniz hepsinin amacı belli pek farklı özellik koyamazlar ama özellik varmış gibi abarta abarta anlatıyorlar enerji sınıfına dikkat edin 7/24 çalışıyor çünkü 4-5 bin civarına olanlar işinizi görür.

Son olarak hepsini Bosch marka almış biri olarak elektronik eşya biraz şans işidir.

• Defolkorona D kullanıcısına yanıt
    Hangi zamlar en son zam gelmişti ve zamlanmıştı zaten fiyatlar artmıştı.En son ne zaman gelen zamdan bahsediyorsunuz?

• İki aydir hb uzerinden fiyat takibi yapiyorum 300 lira civari zam geldi baktigim urunlere. Daha haziranda da gelecekse isimiz var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: birkan2096

Hocam internetten belirli özellikleri seçerek gitmenizi tavsiye ederim yoksa mağaza çalışanları ellerinde hangi ürünler satılmadıysa onları tavsiye ediyorlar bu yaz benim de düğünüm var biraz erken davranıp 11.11 de n11 indirimleriyle tüm beyaz eşyaları internet üzerinden aldım ama almadan önce gidip mağazada hepsini inceledim.

Çamaşır makinesinde ka çdevir olduğu önemli ve de kaç kiloluk olduğu diğer özellikler boş şeyler hemen hemen hepsinde olan özellikler,
    Bulaşık makinesinde de kaç program olduğuna dikkat edin 5 program genel olarak yeterlidir sonuç olarak işyeri işletmiyorsunuz çıkan bulaşıklar bellidir hem aynı programda çalıştırılıyor genelde içi dışarı ne kadar çıkıyor ona dikkat edin ve de 3. çekmece çok önemli onu da tavsiye ederim daha sonradan takılmıyor bu aşağıdaki videoda görebilirsiniz ne olduğunu. https://www.youtube.com/watch?v=brGj_PkbATQ
    Buzdolabı da evinizdeki mutfağa koyacağınız yere göre boyutlarını seçebilirsiniz hepsinin amacı belli pek farklı özellik koyamazlar ama özellik varmış gibi abarta abarta anlatıyorlar enerji sınıfına dikkat edin 7/24 çalışıyor çünkü 4-5 bin civarına olanlar işinizi görür.

Son olarak hepsini Bosch marka almış biri olarak elektronik eşya biraz şans işidir.

Alıntıları Göster
    3. çekmece çok da önemli def hocam. Eşim ve kız kardeşim o çekmeceyi Kasım çatalı tek tek dizmek zorunda olduğun için hiç pratik bulmuyorlar. Sepete istediğin gibi at ugrasmiyorsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: engonge23

Aldığın ürünler neydi kardeşim
    Yukarıda yazdım hepsini tek tek hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: h0pe1903

Ben beko bayiinden yaklaşık 3 ay önce taksitle aldım beyaz eşyalarımı. Depolarında tutuyorlar, nikah 15 ağustos ta temmuz ortasına kadar falan tutacaklar depolarında fakat yorumun çok kafama takıldı. Böyle birşey yapmaları gerçekten mümkünmü ? aldığım ürünlerin kodları vs var bende farklı ürün gelirse ne yapmalıyım ?
    Teslim almayın ne yapacaksınız başka ?
  • Arkadaşlar salon için l koltuk düşünüyorum, rahat ve kullanışlı ayrıca malı kaliteli tavsiye edebileceğiniz model vs var mı?

• Ek gümrük vergisi hocam resmk gazetede 30 eylulden sonra azaltılacağı yazıyor ancak ne zaman uygulamaya konulacağı yazmamış. 1 haziran dan itibaren mi gecerli olacak yoksa direkt vergi geldi mi anlayamadim

• Bence geldi fiyatlara zam geldi hertürlü bu uygulanmıyorsa bile.Bilen arkadaşlar bizi aydinlatsa ne güzel olur.

• Beyaz eşya satan arkadaşlar vardı forumda bizim gibi evleneceklere biraz fikir vermeleri açısından zam var mı yada yolda görünüyor mu çok faydalı olurdu..

• Merhaba,

Öncelikle burada tüm bilgi veren arkadaşlara teşekkürler, her gün faydalanmaya devam ediyorum. Aslında satış bölümüne bir konu açtım fakat burada birinin işine yarayabileceğini düşünerek sizlerle paylaşıyorum.

Önceki seyahatlerimden biriken ücretsiz hotels konaklamarım mevcut. Kullanıp kullanamayacağım kesin değil. Bu nedenle ücretsiz geceleri ilgilenen olursa makul bir ücretten vereceğim.

3 Gece toplam değeri 1700 TL
    720 TL
    454 TL
    526 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twonokta

Beyaz eşya satan arkadaşlar vardı forumda bizim gibi evleneceklere biraz fikir vermeleri açısından zam var mı yada yolda görünüyor mu çok faydalı olurdu..
    Ben kabaca baktım şimdi, aldığım 3 parça beyaz eşyanın internet fiyatı aldığım döneme göre yaklaşık 1000 tl daha fazla.
  • h0pe1903 kullanıcısına yanıt
    Şöyle olabiliyor hocam diyelim A ürünü firma elinde 500 tane var her ne kadar size söz vermişse de 500 sipariş alırsa onu veriyor ve o seri bitiriyor diyelim . Yeni seri üretiyor Farklı kodda aynı özellikli ürün veya daha iyisi size onu öneriyor . Bende öyle olmuştu . Ellerinde yoktu anlaştığımız parasını verdiğim ürün bir üst modelini göndermişlerdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Twonokta

Beyaz eşya satan arkadaşlar vardı forumda bizim gibi evleneceklere biraz fikir vermeleri açısından zam var mı yada yolda görünüyor mu çok faydalı olurdu..
    Eşyalarımı bugün aldim hocam girdigim butun bayiler pazartesi zamli fiyatlarla satacaklarini söylediler

• Evlenip masraf yapacak arkadaşların harcama kontrol ve takibini yapabilecekleri bir excel buldum, umarım faydalı olur.

Excel:https://yadi.sk/i/cSQsSxzv1oyL5Q

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Böcekli sümük -- 29 Mayıs 2020; 16:57:25 >

• fasakasa kullanıcısına yanıt
    Her yerden kazık yiyoruz kötü oldu bu bindirim haberi sağol hocam..

• Defolkorona D kullanıcısına yanıt
    Bizde önümüzdeki hafta alıcaktık zamanlama kötü oldu şansımıza sağol hocam..

• 2500-3000 tl arası 4 veya 5 programlı alınabilecek en iyi bulaşık makinası hangisidir acaba teşekkürler
  • Arkadaşlar nasipse 29 Ağustos ta düğünüm olacak henüz esya almadim onerilerinize açığım. İnternetren cok esya baktim kafam çok karıştı mobilya olarak modalife ta kampanya var ama cok olumsuz yorum var hakkinda. Beyaz esya ve TV olarak tavsiye edeceğiniz ürün onerilerinize acigim. Mobilya icin butcem 16 bin beyaz esya tv icin 10 bin . Bu butcelerin uzerine çıkabilirim ama kafamdaki fiyatlar bunlar.

Camasir ve kurutma olarak su linkteki Hoover marka hakkinda kullanan varsa olumlu olumsuz yorum yaparsa sevinirim.

https://www.hepsiburada.com/hoover-wdxoa4118ah-1-17-a-11-kg-yikama-8-kg-kurutma-1400-devir-camasir-makinesi-p-HBV00000HE8D0?magaza=Hepsiburada&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.27.8

• 
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.