Şimdi Ara

Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Sivarge , Sivarge Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.772
Cevap
570
Favori
590.881
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yemek masası arıyorum bende? Tepehome kalitesnde daha uyguna nereden masa sandalye bulabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smoch

Uygun fiyata ankastre nerden buluruz?

Ben Ocak Kısmını (Siyah Cam) Koçtaçtan 399 a, Davlumbazı (Siyah Cam, Işıklı Dokunmatik Kumandalı) 299 a Bauhaustan Almıştım. 1,5 Yıl Oldu. Buralarda Bakılabilir. Aldığı Markanın Bayisini Telle Arayıp Sormuştum. Daha Pahalıydı. Servis Gelip Ücretsiz Kurmuştu.
  • hopali08 kullanıcısına yanıt
    Çok makbule geçti üstad teşekkür ederim. Koçtaşa gidip bir bakayım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smoch

Çok makbule geçti üstad teşekkür ederim. Koçtaşa gidip bir bakayım

Rica Ederim. Ocak Termikel. Davlumbazı Pera Marka. Davlumbaz Boruya Gerek Kalmadan Karbon Filtreli Olarak Kullanımı Mevcut. 650 Emiş Gücünde. Daha Pahalı Ürünlerde Vardı. Bunları Model Olarakta Çok Sevdiğimden Almıştık. Davlumbazın Dokunmatiği Güzel. Kumandasıyla Kızım Aç Kapa Yaparak Işık Yakarak vb. Oynuyor. Buzdolabına Magnet Gibi Bırakılıyor. 1,5 Sene Geçti. Daha İyileri Vardır. Kolay Gelsin.

Ürün Bu Olabilir. Emin Olamadım.
    https://www.koctas.com.tr/termikel-17162gbgl-dg-cam-set-ustu-ocak-siyah/16846-23355/?ref=search/16846-23355/

Diğer Termikeller
    https://www.koctas.com.tr/list/fsearch/termikel/?p=1&s=-

Davlumbaz Linki:https://www.bauhaus.com.tr/pera-plsc-cyd-60-siyah-davlumbaz

• Süpürge tavsiyesi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ar-te

Süpürge tavsiyesi olan var mı?

Miele c3'ü önerdiler bize çok, bugün gittigidiyor'da kampanyası var hatta. 799 lira.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ar-te

Süpürge tavsiyesi olan var mı?

http://www.hepsiburada.com/philips-marathon-ultimate-fc9923-07-a-sinifi-toz-torbasiz-elektrikli-supurge-pm-evphfc9923

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mobilya arayışına girdim.
    piyasadaki çoğu ürün suntadan yapılma, mdf olanların fiyatları ise çok uçuk.
    bir de sunta olanlar arasında bile çok fiyat farkı oluyor.
    mobilya konusunda deneyimli kişilerin tavsiyesini almak isterim.
  • Merhaba arkadaşlar,

İstanbul'da ya da Ankara'da stor perde için nereleri önerebilirsiniz. Perde için araştırma yapacaktım konuyla ilgili desteğinize ihtiyacım var.
  • Arkadaşlar düğünde ilk giriş parçası ve pasta kesilirken çalan parça tavsiyeleriniz varmıdır ?
  • İsmail yk 90-60-90.

Hocam şaka bir yana yanlış yere gelmişsin

• quote:

Orijinalden alıntı: alistar

mobilya arayışına girdim.
    piyasadaki çoğu ürün suntadan yapılma, mdf olanların fiyatları ise çok uçuk.
    bir de sunta olanlar arasında bile çok fiyat farkı oluyor.
    mobilya konusunda deneyimli kişilerin tavsiyesini almak isterim.

Sunta olan mobilyalarda sunta kalitesi önemli. Çünkü suntanın da sınıfları var ucuzu ve pahalısı var bunun dışında ahşap mobilyada kullanılan raylar önemli sunta ve raylar kaliteli olduktan sonra bütçeniz fazla değilse sunta da yaptırabilirsiniz. Mdf üzeri lake boya istersenizde aynı söylediklerim geçerli ekstra olarak boyanın ve boya işçiliğinin kaliteli olması önem kazanıyor. Ürün mağazaya girmeden direk imalatçısından yaptırırsanız da bir miktar daha karınız olur. Beğendiğini modeller varsa linkini bana gönderin imalat fiyatı hazırlayalım tamamını düğün paketi gibi tek elden yapalım. Ayrıca bizden almasanız da fiyat olarak fikir edinmiş olursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formydemons -- 22 Haziran 2017; 0:27:53 >

• careemm kullanıcısına yanıt
    Perdelerde inanılmaz kâr marjı var. Adamlar m2 sini 15 liraya aldığı perdeyi 75-80 liradan satıyor. Ümraniye santralde kumaş ve perdeci sokağı var oraya gidip birkaç yerden fiyat alabilirsiniz. Birde beğendiğiniz perdelerin kodlarını yazdırıp alın dükkandan cikmadan.O kodlarla başka dükkanlara gidip fiyat alırsınız.

• bLaXis_1907 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam, çok sağolunuz verdiğiniz tavsiye için. En yakın zamanda oraya gidip araştıracağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLaXis_1907

Perdelerde inanılmaz kâr marjı var. Adamlar m2 sini 15 liraya aldığı perdeyi 75-80 liradan satıyor. Ümraniye santralde kumaş ve perdeci sokağı var oraya gidip birkaç yerden fiyat alabilirsiniz. Birde beğendiğiniz perdelerin kodlarını yazdırıp alın dükkandan cikmadan.O kodlarla başka dükkanlara gidip fiyat alırsınız.

güzel bilgi. kalsın buralarda
  • tarkan' ın son albümündeki beni çok sev parçasını tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: careemm

Merhaba arkadaşlar,

İstanbul'da ya da Ankara'da stor perde için nereleri önerebilirsiniz. Perde için araştırma yapacaktım konuyla ilgili desteğinize ihtiyacım var.

Biz tavsiye üzerine Mahmutpaşa'da Gümüş Perde'ye gittik. Oraya gidene kadar aldığımız fiyatların neredeyse yarısında bir fiyat aldık, perdeler de hem söyledikleri gün hem de tertemiz şekilde geldi. Önerebilirim ben. Akarçeşmeler Öztaş Pasajı'nda ikinci katta (o katta sadece perdeci var galiba)
  • thuringwethil T kullanıcısına yanıt
    Hocam Beko'nun hangi modelini aldiniz acaba ? Ben de buzdolabi secmeye calisiyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Zeir

Hocam Beko'nun hangi modelini aldiniz acaba ? Ben de buzdolabi secmeye calisiyorum :)

Hocam 9479 ile 9520 arasında kalmıştık, modellerin ismini yanlış hatırlamıyorsam aralarındaki fark a++ ve a+++ olmasıydı bir de 9520'de çok işe yaramayacak bir özellik daha vardı galiba. Aradaki fark bir +'ya değmez diye 9479'u aldık. Daha eve geçmedik, o yüzden tam anlamıyla kullandık diyemem ama şu buz bölümü makinenin en sevdiğim özelliği oldu. Evdeki bosch'ta buz yapmak işkence, bunda çok rahat. :)
  • 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.