Şimdi Ara

Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.769
Cevap
571
Favori
590.674
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayirli olsun, sorunsuz kullanirsiniz umarim ben de inceliyorum simdi iki modeli de :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • thuringwethil T kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam. Verdiğiniz adrese de gidip bakayım. Çok sağolunuz.
  • Arkadaşlar söz verdiğimiz gibi ev turu videosunu çektik, sorunuz olursa beni mesajlamaya çekinmeyin.

• Merhaba arkadaşlar bende 1-2 tavsiye vereyim düğünümüz 12 ağustosta Allah nasip ederse. Evi tamamen bitirdim bir eksiği kalmadı çok şükür. Ben herşeyimi hemen hemen internetten aldım dışarıya göre çok uyguna geldi. Özellikle storlari tulleri fonları internetten alarak bütün evin perdelerini 1000 TL civarında kapattim. Dışarıda fahiş fiyatlar donuyor. Salon hariç bütün halılar brillant dan alinma makinede yıkanıyor 10 numaralar gerçekten bu kadar memnun kalacağımı hiç düsünmemiştim Angeles home den tanesi ortalama 100 liraya geldi. Nacizane tavsiyem özetle şudur ki storlari ve tulleri fonları hep netten alın çok uygun Halıcılar da fahiş fiyat çekiyor brillant yıkanabilir lateks halı kesinlikle tavsiye ederim. Herşey ateş pahasıyken en azından bunları uygun kapatabilirsiniz.

• beratkeles B kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar. Stor, tül perde, halılar, oturma grubu gibi şeyleri satın aldığınız sitelerin isimlerini paylaşır mısınız?
  • Istanbulda güvenilir yerlerden ev fırsatlarını nerden takip edeceğiz bence evlenmek ev almakla başlar

• Bende Allah kısmet ederse Aralığın ilk haftası evleniyorum bizim hatun da fotocuyu beğenmiş ama biraz uçuk yani 1250 1300 civarları aklıma geldi de acaba burdan anlaşıp 20 30 kişi aynı anda rezerve yaptırmak istesek fiyatı 800 900 ler seviyesine çeker mi donanım ailesine. Bide bu arkadaş istanbulda çalışıyo ama istanbul dışına çıkıyor mu bir bilgim yok sorulabilir. İnstagram hesabından resimlerine bakabilirsiniz güzel çekim yapıyor bana göre. Hesap: mucahitguney8

• quote:

Orijinalden alıntı: careemm

Hocam selamlar. Stor, tül perde, halılar, oturma grubu gibi şeyleri satın aldığınız sitelerin isimlerini paylaşır mısınız?

perdelerhttp://www.gittigidiyor.com/arama/?k=perde vehttp://www.enmodaperde.com/70_tul-perde.html
    halı brillant (trabzonda angel home şubesi %50 kampanyalı idi ordan aldım) aynısını örnek olarak atıyorum salon hariç evin her yerine gönül rahatlığı ile alabilirsin.http://urun.n11.com/hali/brillant-latex-puskullu-hali-gold-5-farkli-boy-2-renk-secenegi-P174433724?ebat=80x300&renk=802&cid=604001&gclid=CL3m9c3G3dQCFR1kGQodq2kMCw&gclsrc=aw.ds (aynı ürün 150*230 110 liraya aldım)
    Mobilya Viev mobilya (facebook'da sayfalarından bakabilirsin)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beratkeles -- 27 Haziran 2017; 11:2:46 >

• Arkadaşlar balayı için nereye gidilebilir :))

Denize giren insanlar değiliz. Ağustos sonunda bayramda daha çok gezevecegimiz yerlerin olacağı nereler olabilir .. akdeniz ya da ege de ...

• beratkeles B kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam, çok teşekkür ederim linkler için.
  • sevemem1985 S kullanıcısına yanıt
    Deniz sevmiyorsanı hiç akdeniz ege bakmayın hele ağustosta. En ideali nevşehir kapadokya veya karadeniz turu...
  • Dış mekan düğün fotoğrafçısına ihtiyacı olanlar İstanbul veya farklı bir şehir farketmeksizin benden indirim alabilirler.

Forumdaşlarıma elimden gelenin en iyisini yaparım.

• SaWYeR_2234 kullanıcısına yanıt
    Hocam ankara için bir önerin var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: erkanrap

Hocam ankara için bir önerin var mı

Öneri derken hocam? Mekan önerisi olarak mı soruyorsun fotoğrafçı önerisi mi?

Mekan olarak Ankara'da genelde Hamamönü tercih ediliyor. Onun dışında mangal yapılmayacak her park bahçe uygundur. :)
    İstanbul harici mekan önerilerini çiftlerden almam daha mantıklı. :)
  • Arkadaşlar İstanbul davetiye için önerebileceğiniz yer var mıdır?

• SaWYeR_2234 kullanıcısına yanıt
    Hamamönü yazın çiftlerin uğrak yerlerinden birisi, çok doğru

Aynı zamanda şehir merkezinden uzaklaşmamak isteyenler için uygun dışarı alan fotoğrafları için; Kurtuluş Parkı, 50. Yıl Parkı,
    Altınpark, Kuğulu Park, Papazın Bağı

Parkların haricinde göller de düğün fotoğrafları için çokça tercih ediliyor: Eymir Gölü ve Mogan

Kampüslere girebilmeyi başarabilenler için de: Odtü ve Hacettepe kampüsleri birebirdir. Odtünün devasa arazisinden arkanıza Eymir Gölünü alabilir, Orman içerisinden geçen taş yolda gece güzel pozlar yakalayabilirsiniz. Hacettepe kampüsünde ise Yeşil Vadi es geçilmemeli.

Ayrıca Keçiören'deki Estergon Kalesi gene düğün fotoğrafçılarının mutlak uğrak yerlerinden birisidir.

Şehirden biraz uzaklaşayım diyenlere Ankara'nın Kızılcahamam, Beypazarı, Haymana, Güdül ilçeleri de güzel mekanlar sunacaktır. Bilhassa Kızılcahamam

• Ben evlenirken mobilyayı kelebekten aldım. uzun yazmaya gerek yok... ALMA..
  • Istanbulda davetiye için nereye gidebilirim arkadaşlar

• bekara karı boşamak kolay diyebileceğiniz bir yorumda bulunmak istiyorum.

bir arkadaşım 750 davetiyeyi toplamda 250 liraya bastırdığını söyledi, nasıl olduğunu sorduğumda aklıma yatan şu cevabı verdi: davetiye tasarımını kendim yaptım, 15 plaka özel karton aldım 50 liraya, tanesi 20kuruştan ince uzun bordo zarflardan aldım 150ye, 50 lira da kırtasiyeye çıktı ve kesim parası verip her davetiyeyi kendim zarfladım..

bu fiyatlar değişmiş midir bilmem 2017 martı evlendi.
  • sevemem1985 S kullanıcısına yanıt
    Benimde Ağustos da düğün İnşaAllah. Kapadokya ya gideceğiz ilk olarak sonra da Karadeniz düşünüyoruz.

• 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.