Şimdi Ara

Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.770
Cevap
571
Favori
590.836
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bir ay sonra evleniyorum kısaca tespitlerimi yazayım.

Beyaz Eşya

Ben Beyaz eşyaları tanıdık bir Arçelik bayisinden aldım. Fakat ekonomik olarak en uygunu büyük elektronik mağazalarında gezmek bence. Satışçılarla diyalog kurduğunuzda yada mağazaya özel kampanyaları yakaladığınız zaman özellikle teşhirdeki ürünleri çok uygun fiyat ile alabiliyorsunuz.

Televizyonu MCJ'nin kampanyasından LG 42 LM 615 aldım. oldukça uygundu. Tv için sizde burayı takip edin elbet güzel bir fırsat olacaktır.

Mobilya

Bence işin en zor kısmı burası. Eğer bilindik markalar dışına çıkıyorsanız kazık yeme ihtimaliniz çok yükse. aynı mobilyayı 3 bine 20 bine de alabilirsiniz aradaki malzeme işçilik kalitesi farklı olur. İstikbal Bellona Doğtaş gibi markalarda Doğtaş bir adım öne çıkıyor. Modokko da tanıdığınız yoksa kazık yeme ihtimaliniz oldukça yüksek. Modelleri görmek için kesinlikle gidin ama almak için acele etmeyin.
    Ben Mobilyaları Maltepe Engin Ev'den aldım oldukça memmun kaldım. Tavsiye edebilirim.

Düğün Mekanı

Eğer düğünü bir yerde yapacaksınız bütün şartları önceden konuşun. Müzik süsleme ve fotoğraf önemli eğer bunlar için farklı firma ile çalışıyorsa mekan ile anlaşmadan bu işler içinde fiyat alın özellikle fotoğraf için abartı maliyetler ortaya çıkabiliyor sonradan.

Altın Takı Vs.

Bu kalemde genelde herkesin tanıdık bir kuyumcusu filan vardır. burda verebileceğim tavsiye bilinen markalara bulaşmayın boşuna kazık yersiniz. Vaktiniz var ise kapalı çarşıya gidin fiyatları görmek adına.
    Eğer tanıdığınız yoksa beğendiniz bir seti özel olarak yaptırma yoluna gidebilirsiniz. genelde mağazadan almaktan daha ucuz oluyor. ama güven şart.

Balayı

Diyecek fazla bir şey yok bütçenize göre gidip bir otel rezervasyonu yaptırmalısınız fakat dikkat etmeniz gereken bir durum var özellikle yaz başı ve yaz sonu gibi büyük şirketlerin otellerde toplantıları olur. Eğer balayınız böyle bir toplantıya denk gelirse çok hoş olmayabilir. Oteli belirledikten sonra otelin kendisi arayarak böyle bir şeyin olup olmadığını sorabilirsiniz. Bunu tur şirketlerine sormayın bilmezler hatta satabilmek için yalan söyleyebilirler.

Burda Maltepe jolly tur tavsiye edebilirim. Diğer yerlere göre çok daha ilgililer.

Diğer eksikleri internetten kampanyaları kullanarak ufak ufak halledebilirsiniz. Öbür türlü çeyiz mağazasına gidip toplu alım yapmak hiç mantıklı değil.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: matematiqci

quote:

Orijinalden alıntı: soncumle

Benim Aldıklarım.. Fiyat konusunda aklınızda olsun diye yazıyorum

LG 42 LM615S 3D LED TV 1080 TL (12 taksit)

Samsung RT59QMSW1 473 Lt Net Hacim Nofrost Buzdolabı 1200 TL (10 taksit)

Samsung 8800LSV 8 Kg Elmas Kazan Çamaşır Makinesi 800 TL (10 taksit)

Profilo 3110 ETL 1 Gözü Elektrikli Tam Boyun Fırın 540 TL

6 Kişilik Cam Mutfak Masası+6 Sandalye 300 TL

Bellona Duru Majör Koltuk Takımı 2600 TL (12 taksit)

Alpmob Dalgalı Orta & Zigon Sehpa 85 TL

buz dolabını nerden aldın hocam.

samsung bayisinden aldım 1400 dedi başta sonra indirdim fiyatı.

• http://forum.donanimhaber.com/m_73602492/mpage_1/f_/key_//tm.htm#73640985

evleneceklere yardımcı olabilirim 36 aya kadar taksit yapabiliyoruz.
  • Arkadaşlar. annemler yeni eve taşınıyor. Oturma grubunu ben almak istiyorum. öneriniz var mı? işten dolayı mağazaya gitme şansım olmuyor. internetten baktım ama anlaşılmıyor pek. 2000 lira civarı bütçem var daha uygun olursa da almam demem şöyle bir grup var mesela 1750 tl. Bilgilendirirseniz çok memnun olurum.

http://www.istikbal.com.tr/oturma-gruplari/kanepe-takimlari/dynamic-maksi-takim
  • @cHoSen1907
    tespitler için teşekkürler...
  • takip ediyoruz dewam güncel
  • quote:

Orijinalden alıntı: nbaisonba

Arkadaşlar. annemler yeni eve taşınıyor. Oturma grubunu ben almak istiyorum. öneriniz var mı? işten dolayı mağazaya gitme şansım olmuyor. internetten baktım ama anlaşılmıyor pek. 2000 lira civarı bütçem var daha uygun olursa da almam demem şöyle bir grup var mesela 1750 tl. Bilgilendirirseniz çok memnun olurum.

http://www.istikbal.com.tr/oturma-gruplari/kanepe-takimlari/dynamic-maksi-takim

Bu tür ürünler çok yüksek kalitede olmasa da iş görür arkadaşım.uzun yıllar kullanırlar en azından garantileri var.Bana göre bütçene ve çok araştırma yapamayacağına göre gayet güzel bir ürün

• Herkese Merhaba,

24 Haziran'da benim de dugun olacak. Haliyle sorular geliyor. 24-28 Nisan'da Kayseri'de mobilya fuari olacakmis. Buraya gidip marka model begenirsek duzgun seyler bulma imkanimiz olur mu?

tesekkurler,
  • arkadaşlar bende bellona cordoba serisi takımları aldım lux olanı almayın ayrıca lux diye farklı fiyat çekiyorlar masa aldım aynı grubun 6 tane deri sandalye tv ünitesini aldım toplamda bana 5500 tl ye geldi fiyat kırdım açıkcası biraz garantiye de 6 ay ertelemeli taksit yaptılar 12 taksite aldım sadece koltuk takımı alırım ben derseniz 3750 tl falan geliyor istikbal eva serisi var işte oda çekyat tarzı koltuk takımına benzemiyor hiç bellonada çok iyi indirim var ama kaçırmayın derim ben sadece normal liste fiyatından eskiyi ver yeniyi al kampanyası diye birşey yapmışlar eski vermediğimiz halde bizi o kampanyaya soktular çok uyguna geldi açıkcası
  • Düğün hikayesi ve dış çekim fotoğrafları için Pınar Köksal Düğün Hikayesi'nden nisan ayında rezervasyon yaptıran çiftlere %20 indirimli özel kampanya! Kampanyaları link veridiğim sayfadan takip edebilirsiniz.

https://www.facebook.com/pinarkoksaldugunhikayesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pamcuez

Düğün hikayesi ve dış çekim fotoğrafları için Pınar Köksal Düğün Hikayesi'nden nisan ayında rezervasyon yaptıran çiftlere %20 indirimli özel kampanya! Kampanyaları link veridiğim sayfadan takip edebilirsiniz.

https://www.facebook.com/pinarkoksaldugunhikayesi

Bu aralar fırsat sitelerinde de cok fazla dugun cekim fırsatları çıkıyor takip edilebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tefal Actifry arıyoruz uygun fiyatlı nerede bulabiliriz?
  • sanırım bu konuya asla uğramayacağım
  • Arkadaslar ankara da ikamet edenler kesinlikle dugun alışverişi yapmadan önce buyuk avm lerde model marka beyendikten sonra ulustaki itfaiye meydanina gitsinler, en az 100/30 fiyatlar düşük halılar 100/50 daha ucuz gecen yıl bu sekil bir kac ürün evlenirken aldım.

Bilgi : Soyledigim urunler hepsi sifir ürünlerdir, orda aynı ürünlerin kullanilmislarida satılıyor. mesela 4 lu set üstü ocak aldım servis kurulumuna geldi. Yani hersey garantili.

• Mobilya konusunda Ankara ici babam sitelerde ozel uygun fiyata kaliteli üretiyor. Fabrikasyon urunler gibi ilk tasimada elinizde kalmaz.
    kendi mobilyaları mı babam yaptı. Beğendiğiniz model vs. ürünlerin resimlerini gonderirseniz teklif verir.

yatak odasi takımı, salon Takımı, vestiyer , mutfak dolabı, vestiyer vs. ürünler itenien ölçüde istenilen kalitede yapılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa1403

Mobilya konusunda Ankara ici babam sitelerde ozel uygun fiyata kaliteli üretiyor. Fabrikasyon urunler gibi ilk tasimada elinizde kalmaz.
    kendi mobilyaları mı babam yaptı. Beğendiğiniz model vs. ürünlerin resimlerini gonderirseniz teklif verir.

yatak odasi takımı, salon Takımı, vestiyer , mutfak dolabı, vestiyer vs. ürünler itenien ölçüde istenilen kalitede yapılır.

merbaha
    dükkanın ismi nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -KeremCelik-

Tefal Actifry arıyoruz uygun fiyatlı nerede bulabiliriz?

Ben hb da dan aldım.
    Ama burnumdan geldi doğrusu.
    200-250 tl ye geldi yaklaşık.
    Siz en uygun ne kadara buldunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tracy

quote:

Orijinalden alıntı: mustafa1403

Mobilya konusunda Ankara ici babam sitelerde ozel uygun fiyata kaliteli üretiyor. Fabrikasyon urunler gibi ilk tasimada elinizde kalmaz.

merbaha
    dükkanın ismi nedir?

öyle buyuk bir mağaza değil imalathane var hazır ürün bulunmaz sipariş uzerine yapılır genelde villalara çalışıyor. Adres tasdelen cad. uzerinde gulsan mobilya siteler/ ankara

• quote:

Orijinalden alıntı: -KeremCelik-

Tefal Actifry arıyoruz uygun fiyatlı nerede bulabiliriz?

Bir ara morhipoda cekle 245 e aldım test ettim dugun oncesi cok memnunum tavsiye ederim

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.