Şimdi Ara

Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.769
Cevap
571
Favori
590.659
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam abuk sabuk siteler çıkıyor genelde netten baktım tüm ürünler bayiiden en az 100 tl daha ucuz ama güvenemediğim için en iyisi bayiiden almak bana göre ne olu 400 tl fazlaya almış olurum ama başım ağrımaz
  • Bu arada kredi alacaklar varsa arkadaşla sorduk ziraate 7000 tlye ne kadar öderim dedi. 24 aylık 8050 tl falan çıkardı kesintisi de 20 tl. yani dosya masrafı 20 tl başka masraf yok düşünürseniz ziraate bir uğrayın
  • arkadaşlar beyaz eşyada en önemli olay servis. Bunu dikkate alın özellikle büyükşehirlerde yaşamayan arkadaşlar.

Yerli markalarımızın beyaz eşya sektöründe iyi bir konumdadır. Vatan Bilgisayar' nın sahibinin sosyal medyada yaptığı tebrikle farkına vardım sizinle de paylaşmak istedim:http://natgeotv.com/tr/mega-fabrikalar-vestel
  • http://forum.donanimhaber.com/m_72994364/mpage_1/f_/key_//tm.htm#73282494

bu arkadaşın ilanı ile ilgilenebilir bence..evlenecek olsam kaçırmazdım..
    hem onun hemde durumu olmayanların işi görrsün..
  • Kasım ayı için yurt dışı bal ayı turu arıyorum.
    1 haftalık olacak.
    Nereyi tavsiye edersiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazydentist

quote:

Orijinalden alıntı: usluçocuk06

şöyle bosch dolap çamaşır bulaşık makine fırın fırsatları olsa ahh ahh ağustos 17 de bende evleniyorum inşallah

Aynı gün evleniyoruz desene üstat:)
    Bende bulaşık makinesi ve yemek takımı bakiyordumda önerileriniz ve sıcak fırsatlar varmidir acaba?bulasik icin simens düşünüyorum ama emin degilim

ben de 17ağuststa evleniyorum arkdaşlar:)
    başladık eşya bakmaya yavaş yavaş, çamaşır makinesi olarak aeg düşünüyorum forumda baya övülmüş. bulaşık ve buzdolabı konusunda kararsızım, bilgisi olanlar paylaşabilirse sevinirim. izmirde oturanlar, fırsatlardan haber edelim birbirimizi:)

• quote:

Orijinalden alıntı: ardateker

quote:

quote:

şöyle bosch dolap çamaşır bulaşık makine fırın fırsatları olsa ahh ahh ağustos 17 de bende evleniyorum inşallah

Bende bulaşık makinesi ve yemek takımı bakiyordumda önerileriniz ve sıcak fırsatlar varmidir acaba?bulasik icin simens düşünüyorum ama emin degilim

başladık eşya bakmaya yavaş yavaş, çamaşır makinesi olarak aeg düşünüyorum forumda baya övülmüş. bulaşık ve buzdolabı konusunda kararsızım, bilgisi olanlar paylaşabilirse sevinirim. izmirde oturanlar, fırsatlardan haber edelim birbirimizi:)

hocam yıkama grubunda aeg ürünleri güzeldir, buzdolabında ise lg ve samsung bakabilirsin, eğer low frost alacaksan bosch ürünleri çok cazip

• selam arkadaşlar bende vestel diyordum 5 yıl garanti şöyle böyle arçelik gezdik hafta sonu baktık sadece markaya para veriyorsun sonra gittik bosch 3800 tl aldık beyaz eşyayı ayrıca bonus karta 6 ay erteledi benim taksitleri iyi oldu :) çamaşır mak 7 kg 1000 devir aldım bulaşık mak 3 programlı aldım buzdolabı nofrost aldım 2196 tl di 2000 tl ye bıraktı onu bana yatırımı buzdolabına yaptım çünkü satıcı buzdolabını iyi al zamanla öbürlerini değiştirirsin ama buzdolabı pahalı hemen değişmiyor dedi bende onu dinledim liste fiyatı 4226 tl den o fiyata düştü iyi yani uygudu aldım bende :) esasında inoks alıcaktım ama artı masraf çıkıyor hep doğalgaz yaptırıcam mesela şimdi eve halı tül hep masraf başka birşey değil
  • arkadaşlar forumu 5 seneden beri takip ediyorum CANDOGAN62 nickli abimiz çok yardımcı olsu saolsun.

bütün beyaz eşyalarımı burdan aldım hiç bir sorun yok hepinize tavsiye ediyorum...

ÜRÜNLERİN HEPSİ ORJİNAL HİÇ BİR SIKINTI YOK gidip görüp alabilirsiniz.

TÜRKİYENİN EN BÜYÜK SPOTÇUSUDUR KENDİLERİ !!

http://beyazesyamerkezi.com/

http://forum.donanimhaber.com/m_49458484/mpage_1/f_/key_beyazesyamerkezi//tm.htm#49458484

http://forum.donanimhaber.com/m_43772206/mpage_1/f_/key_beyazesyamerkezi//tm.htm#43799693

• quote:

Orijinalden alıntı: zebetosu

quote:

Orijinalden alıntı: ardateker

quote:

quote:

hocam yıkama grubunda aeg ürünleri güzeldir, buzdolabında ise lg ve samsung bakabilirsin, eğer low frost alacaksan bosch ürünleri çok cazip

http://www.darty.com.tr/e_commerce/Beyaz-E-ya-Solo-Setler/BOSCH/SMS58N08TR-WAY20560TR-KGN57P72NE-p-95350-c-100.htm

yukarıdaki makineler için ne diyosunuz? açıkçası fiyat biraz bütçemi zorlar, indirim yaparlar mı diye sordum ama yetkili kişi yokmuş tam fiyat alamadım

• arkadaşlar yeni evleniyorsunuz hani çok masrafa gerek yok 212 avm istanbulda bosch bayisi bize çok güzel indirim yaptı bonus karta 6 ay erteledi taksitleri bide 5 bin 6 bin tl beyaz eşyaya vermeye gerek yok sonuçta ne kadar kullanıcaksın 2 sene taksit mi ödüceksin onunla bitse taksitler iyi daha neler çıkıcak artı masraf olarak 6 program yerine 3 programa bakın zaten 2 kişi olucaksınız yeni evlisiniz 9 kg çamaşır yerine 7 kg yeter 1000 devir buzdolabı 2500 veya 3 bin tl almaya gerek yok limit 2 bin tl olsun çünkü yapıcağınız masraflar tek beyaz eşya olsa bende veririm 6 veya 7 hiç aklınıza bile gelmeyen yerlere para vericeksiniz benden sölemesi mobilya bakmaya gidiyorum bende maskoya şimdi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: marlboro34

arkadaşlar yeni evleniyorsunuz hani çok masrafa gerek yok 212 avm istanbulda bosch bayisi bize çok güzel indirim yaptı bonus karta 6 ay erteledi taksitleri bide 5 bin 6 bin tl beyaz eşyaya vermeye gerek yok sonuçta ne kadar kullanıcaksın 2 sene taksit mi ödüceksin onunla bitse taksitler iyi daha neler çıkıcak artı masraf olarak 6 program yerine 3 programa bakın zaten 2 kişi olucaksınız yeni evlisiniz 9 kg çamaşır yerine 7 kg yeter 1000 devir buzdolabı 2500 veya 3 bin tl almaya gerek yok limit 2 bin tl olsun çünkü yapıcağınız masraflar tek beyaz eşya olsa bende veririm 6 veya 7 hiç aklınıza bile gelmeyen yerlere para vericeksiniz benden sölemesi mobilya bakmaya gidiyorum bende maskoya şimdi :)

beyaz eşyada uzun süre kullanabileceğimiz ürünler olsun diye düşünmüştük, izmirdeyim bu arada, mecbur buradan bakıcam. satıcı iki öneri sundu bize. fiyatlarda pazarlık yapılabileceğini söyledi. İlki daha makul geldi bize, sadece gri olması -inox diye geçiyomuş- tercihim olurdu, bunun dışında sizlerin bu gruplar içerisinde varsa değiştirilebilcek modellerin ismi üstünlükleri eksiklikleri şeklinde yazabilirseniz sevinirim.

BOSCH 1) Çamaşır Mak waq20460tr 1129tl
    Bulaşık Mak Sm530e02tr 800tl
    Buzdolabı Kge58aw30n 1800tl toplam: 3 729tl

BOSCH 2) Çamaşır Mak way20560tr
    Bulaşık Mak sms58n08tr
    Buzdolabı Kgn57p72ne toplam: 5 499tl

baktıktan sonra mobilya ile ilgili bilgilerinizi burda paylaşırsanız yaparsanız iyi olur, mümkünse fotoğraf çekseniz çok iyi olur :) ben de önümüzdeki ay mayıs ortası gibi bakmaya başlıcam

bu arada izmirde bakıcak olanlar için mobilyacılar izmirde gaziemir kısıkköy, karabağlar tarafında yoğunlukta, imalathaneleri de buralarda olduğu için fiyat olarak daha uygun olduğu söyleniyo

• inoxlarda fiyat 80-100 tl artıyor beyazlara göre
  • Bugece 22:00 itibariyle yarın gece 22:00 a kadar geçerli olacak 24 saat süreli fırın, çamaşır-bulaşık makinaları ve buzdolabı ürünlerinde geçerli olmak üzere kampanyalarımız başlayacaktır.
  • sayın ardateker, darty de olan set pahalı, hem birisi inox birisi beyaz olmaz öyle bence, hepsini beyaz alın gitsin, 3 ü için nette ayrı ayrı bile alsanız 5200 felan yapıyo, hep beraber alınca arayın özel indirim isteyin en az 300 lira daha indirirler, yani o ürünleri 4900 e alırsın tahminen, bir de beyazlarını alırsan daha daha da düşer
  • quote:

Orijinalden alıntı: marlboro34

arkadaşlar yeni evleniyorsunuz hani çok masrafa gerek yok 212 avm istanbulda bosch bayisi bize çok güzel indirim yaptı bonus karta 6 ay erteledi taksitleri bide 5 bin 6 bin tl beyaz eşyaya vermeye gerek yok sonuçta ne kadar kullanıcaksın 2 sene taksit mi ödüceksin onunla bitse taksitler iyi daha neler çıkıcak artı masraf olarak 6 program yerine 3 programa bakın zaten 2 kişi olucaksınız yeni evlisiniz 9 kg çamaşır yerine 7 kg yeter 1000 devir buzdolabı 2500 veya 3 bin tl almaya gerek yok limit 2 bin tl olsun çünkü yapıcağınız masraflar tek beyaz eşya olsa bende veririm 6 veya 7 hiç aklınıza bile gelmeyen yerlere para vericeksiniz benden sölemesi mobilya bakmaya gidiyorum bende maskoya şimdi :)

arkadaş sen öyle diyorsun da mesala biz 2 kişiyiz ama çamaşır makinesini 8 kg aldık, hem şimdiki makinelerin sensörleri var çamaşıra göre su elektrik deterjan felan filan yani,

ayrıca hiç şöyle hesap yaptın mı? diyelim ki senelik 280 kg çamaşır kirletiyorsun, 7 kg luk makine ile 40 makine yıkama yaparsın, ama makinen 8 kg olursa 35 kg yıkama yaparsın, senede en az 5 yıkama fark eder, bu en basit hesap eğer hanım çok çok titizse bu sayı kat be kat artar.

diğer yandan büyük makinede yorgan, battaniye gibi ürünler rahat rahat yıkanır, paspaslar, küçük halılar,

yani senin anlayacan atalar ne demiş öküzüm büyük olsun çekmezse çekmesin,

sizin sadece buzdolabı ile ilgili tesbitinize katılıyorum, çünkü bizim aile de, amcalarda dayılarda teyzelerde felan hep 2 buzdolabı var. şimdilik normal bir tane alınıp sonra aile büyüdükçe bir ikincisi daha alınır. büyüğünden almaya gerek yok yani

• Arkadaşlar Eğer benim gibi bütçeniz düşük ise kimsenin sözüne bakmayın ben İst. oturduğum için servis sıkıntım yok.
    Yatak Odası Sade bir model Sürgülü Kapaklar lake diğer yerleri MDF Lam olmak üzere + 3.80 x 1.90 Özel ölçü L Köşe Koltuk takımı açılan sandıklı yataklı tamamı tay tüyü silinen kumaş 8 Taksit 3.750
    L Koltuk (Eşim L Hastası) küçük boy açılan sandıklı yataklı 550 Nakit

Samsung RT59QMSW buzdolabı 1349 10 taksit
    Çamaşır Ariston 10 Kg Yıkama 7 Kurutma 1350 10 taksit
    Bulaşık Goranje 5 Program 5 Yıl MM Garanti ile 449 + 80 6 Taksit
  • Benim Aldıklarım.. Fiyat konusunda aklınızda olsun diye yazıyorum

LG 42 LM615S 3D LED TV 1080 TL (12 taksit)

Samsung RT59QMSW1 473 Lt Net Hacim Nofrost Buzdolabı 1200 TL (10 taksit)

Samsung 8800LSV 8 Kg Elmas Kazan Çamaşır Makinesi 800 TL (10 taksit)

Profilo 3110 ETL 1 Gözü Elektrikli Tam Boyun Fırın 540 TL

6 Kişilik Cam Mutfak Masası+6 Sandalye 300 TL

Bellona Duru Majör Koltuk Takımı 2600 TL (12 taksit)

Alpmob Dalgalı Orta & Zigon Sehpa 85 TL
  • http://www.morhipo.com/ beyler homend ürünlerinde herkese 50 tl çek tanımlanmış yeni üyelerede olabilir beyler.Homen 2707 katı meyve ve narenciye sıkacağını 127 kargosuz aldım nette en ucuz 170 tl bilinmedik sitelerde.Blender falanda ucuz bide n11.com var hediye çeki veriyor süpürgeler falan çekle çok cazip geldi.Blender seti aldım 170e gelecek çekle de phılıps 9205 süpürge elacağım 530 tl çekle 430a gelecek. bu gün darty baktım 740tlydi süpürge
  • quote:

Orijinalden alıntı: soncumle

Benim Aldıklarım.. Fiyat konusunda aklınızda olsun diye yazıyorum

LG 42 LM615S 3D LED TV 1080 TL (12 taksit)

Samsung RT59QMSW1 473 Lt Net Hacim Nofrost Buzdolabı 1200 TL (10 taksit)

Samsung 8800LSV 8 Kg Elmas Kazan Çamaşır Makinesi 800 TL (10 taksit)

Profilo 3110 ETL 1 Gözü Elektrikli Tam Boyun Fırın 540 TL

6 Kişilik Cam Mutfak Masası+6 Sandalye 300 TL

Bellona Duru Majör Koltuk Takımı 2600 TL (12 taksit)

Alpmob Dalgalı Orta & Zigon Sehpa 85 TL

buz dolabını nerden aldın hocam.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.