Şimdi Ara

EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ (682. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
15.386
Cevap
160
Favori
1.632.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 680681682683684
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 18 senelik profilo var ilk günkü gibi çalışıyor arıza veya tamir yüzü görmedi. Calgonu da eksik olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar biryıla yakın süredir WAY288H0TR kullanıyorum çok memnunum yeni almayı düşünen yada aklında bu model ile ilgili soruları olan olursa tecrübelerim yettiğince cevaplarım.

Ayrıca benim konu dışı @K-E-N-A-N beye bir sorum olacak YouTube sayfanızı inceledim hocam Harika Videolar var ancak içerik hep İngilizce hiçbirşey anlamadım :( bizde WTYH7760TR kurutma mak. Var bu makinada 1,5 yıldır kullanıyoruz çok memnunuz ancak ilk kurulumda servis yılda bir defa bakım gerektiriyor gelip makinayı alıp servise götürüp tüm parçalarını söküp içini temizleyip geri getiriyoruz şu kadar ücret karşılığında yoksa makinanın içi pisleniyor biriken pislik makinayı çalışmaz hale getiriyormuş servisin söylediği bu bende nasıl olur hele bu modelde Bosch satarken kendi kendini temizleyen condanser olarak satıyor üstündede yazıyor demiştim serviste maalesef durum bu demişti. YouTube sayfanızda servis menüsüne girip bir temizleme işlemi yapılış videonuz var ben servis menüsüne erişemedim ve böylesi bir teknik özellik varsa yardımcı olursanız çok sevinirim Pm olarakta yazabilirsiniz şimdiden çok teşekkürler.

EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zafer135 -- 27 Ekim 2018; 23:43:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: zafer135

Merhabalar biryıla yakın süredir WAY288H0TR kullanıyorum çok memnunum yeni almayı düşünen yada aklında bu model ile ilgili soruları olan olursa tecrübelerim yettiğince cevaplarım.

Ayrıca benim konu dışı @K-E-N-A-N beye bir sorum olacak YouTube sayfanızı inceledim hocam Harika Videolar var ancak içerik hep İngilizce hiçbirşey anlamadım :( bizde WTYH7760TR kurutma mak. Var bu makinada 1,5 yıldır kullanıyoruz çok memnunuz ancak ilk kurulumda servis yılda bir defa bakım gerektiriyor gelip makinayı alıp servise götürüp tüm parçalarını söküp içini temizleyip geri getiriyoruz şu kadar ücret karşılığında yoksa makinanın içi pisleniyor biriken pislik makinayı çalışmaz hale getiriyormuş servisin söylediği bu bende nasıl olur hele bu modelde Bosch satarken kendi kendini temizleyen condanser olarak satıyor üstündede yazıyor demiştim serviste maalesef durum bu demişti. YouTube sayfanızda servis menüsüne girip bir temizleme işlemi yapılış videonuz var ben servis menüsüne erişemedim ve böylesi bir teknik özellik varsa yardımcı olursanız çok sevinirim Pm olarakta yazabilirsiniz şimdiden çok teşekkürler.

EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ

Aslında videoyu elimden geldiğince yazılar olmasa da anlaşılır hazırlamaya çalışmıştım

Yine de özelden yazarsanız yardımcı olurum.

• Bosch var herhengi bir sıkıntısı yok

• Arkadaşlar merhaba

şuan beko d57101E model çamaşır makinası kullanıyorum. alalı 6,5 yıl oldu. son zamanlarda arada bir kayış atmaya başladı. bu sorunu kendim 5 dk içinde hallediyorum ama tanburdan da genel olarak aşırı ses geliyor. bir ustayla konuştum. yakında tanburun arızalanacağını, plastik tanburlu olduğundan dolayı tamir olsa da randıman vermeyeceğini söyledi. tanburun değişmesi durumunda da çok masraflı olacağını belirtti.

durum bu şekildeyken ben arıza yapana kadar kullanıp, arızalandığı anda yenisini almayı planlıyorum. o zaman geldiğinde alacağım model kafamda hazır olsun istiyorum. bu sebeple sizden tavsiye almaya ihtiyacım var.

mevcut makinadan oldukça memnunum. yani yenisini bulsam alırım :)

çamaşır makinasının üzerinde arçelik 2772 KTİ model kurutucu sabitlenmiş durumda. aslında en çok merak ettiğim, kurutucuyu monte eden servis sadece arçelik ve beko modellerinin birbirinin üstüne konulup sabitlenebileceğini söyledi. bu bilgi doğru mudur? mantıken düşündüğümde aynı ölçülere sahip her makina bu sabitleme işine müsait olmalı. ama servisin söylediği doğruysa sadece arçelik ve beko modellerine bakacağım.

7-8 kg kapasiteye sahip bir makina işimizi görecektir. çok düz bir kullanıcıyız, bu sebeple aşırı detaylı özellikleri olan bir makina aramıyoruz. dedim ya aslında aynısının yenisini bulsam onu bile alırım.

durum bu şekildeyken bana üzerine arçelik 2772 KTİ model kurutucu sabitleyebileceğim bir çamaşır makinası tavsiye eder misiniz?

teşekkürler.

• pc_insider P kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Evet aynı firma üretimi olduğundan aparatla birleştirme şansınız var. 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Siemens WM12T480TR A+++ 9 kg 1200 Devir almaya karar verdim. Bir hafta içinde alacağım.

Geçtiğimiz haftalarda kayınpeder makine alırken satıcı bekleyin, ÖTV indirimi falan gelecek demiş.
    Bu ÖTV indirimi Siemens marka beyaz eşyalara gelmedi mi? Fiyatlar iner mi?
    Bir iki bayiye sordum 2600'den kuruş aşağı inmiyorlar. Şu anda en uygun Hepsiburada üzerinden gözüküyor ve yorumlarda da bir problem gözükmüyor. Buradan mı almak lazım yoksa bayiden mi? Ne önerirsiniz arkadaşlar?
  • hotpoint 10kg 1200 devir makinesini bu yazın sonunda 1589 liraya aldım
    memmnunuz
    özellikle sessizliği (9 senelik bosch 7kg makineden geçtik) hoşumuza gitti
  • 1999 yılının sonlarında aldığımız Arçelik 3650 çamaşır makinesini hala kullanıyoruz. Yanında Motorola cep telefonu ve Telsim hat hediye edilmişti.
  • iki ürünü kıyasladığımda biri neden 59 puan alırken diğeri 94 puan alıyor acaba?

https://www.epey.com/camasir-makinesi/karsilastir/31788-129498/profilo-cmg140dtr_profilo-cmg120dtr/
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

iki ürünü kıyasladığımda biri neden 59 puan alırken diğeri 94 puan alıyor acaba?

https://www.epey.com/camasir-makinesi/karsilastir/31788-129498/profilo-cmg140dtr_profilo-cmg120dtr/
    bende bunu merak ediyorum arkadaşa sırf bu yüzden 1400 devir olanı önerdim.Ayrıca ses db olarak 1200 devir ilginç şekilde 3 db kadar daha sesliymiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mikailc78 kullanıcısına yanıt
    büyük ihtimal hatalı giriş olmuş, sanırım cmg120'ye 89 yazacakken yanlışlıkla 59 yazmışlar ...
  • Selamlar 2000 TL seviyelerinde 9-10 kg çamaşır makinesi tavsiyesi istiyorum beyler
  • PROFİLO CMG140DTR bu tavsiye ediliyor hocam en çok o fiyatlarda
  • Arkadaşlar evdeki bosch marka camaşır makinesi 15 yılın ve 2 kazan tamirinin sonunda ömrünü doldurdu. Bu sağlamlıkta 7 kg ve 2000 lira civarında sağlam makina tavsiyesi istiyorum. Yerli üretime pek güvenemiyorum bu konuda açıkcası.

Özellikle daha önce tavsiye ile farklı markalardan aldığım farklı ürünlerden çok memnun kaldığım candoğan beyin tavsiyeleri de olursa sevinirim.
  • Profilo nun cms140tr modeli varmış, leke tanıma sistemi falan varmış. Ne dersiniz alınır mı? Ben cmg140dtr modelini aldım. Değiştirme şansım varken size bir sorayım dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikailc78 -- 11 Kasım 2018; 12:16:51 >
  • SİEMENS Mİ BOSCH MU ARDAŞLAR?
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraknisa1903

SİEMENS Mİ BOSCH MU ARDAŞLAR?

Boş al boş.

Simense fabrikada depük atıyolla paketlerken be ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K-E-N-A-N

quote:

Orijinalden alıntı: buraknisa1903

SİEMENS Mİ BOSCH MU ARDAŞLAR?

Boş al boş.

Simense fabrikada depük atıyolla paketlerken be ya

Alıntıları Göster
    saolsın bilgi için

• arçelik ve altus sadece.. hiç arıza yapmıyor masalahları varr :)
  • 
Sayfa: önceki 680681682683684
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.