Şimdi Ara

EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ (684. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
15.387
Cevap
160
Favori
1.632.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 682683684685686
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    alman üretim siemens için 6 yıl çok kısa bir süre olmuş hocam.
    Uzutışmış garanti önemli hocam en küçük biyeri arızalansa zaten o parayı alıyorlar ki her markada artık bu ihtimal var miele dahil.

uzatılmış garanti süresi boyunca değişim söz konusu olmuyor ancak her türlü cihazdan kaynaklı arızayı gidermek zorundalar.Onarılamaz durumunda olup yada parça tedariğinde sıkıntı çıkması durumunda değişim marka insiyatifinde mümkün oluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • shopsiemens S kullanıcısına yanıt
    shopsimens niçin engellemişler ki adam ne güzel ihtiyacı olana ekonomik ürünler sunuyordu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • meeb kullanıcısına yanıt
    Bilgiler için teşekkür ederim. 👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Geldim geri =)
    Sorun yok arkadaşlar.
    Köydeki ev için, genellikle yazın kullanılacak ekonomik çamaşır makinası, bulaşık makinası ve buzdolabına ihtiyacım var. Çamaşır makinasında 8 kg işimi görebilir, çok az farkla 9 kg da olabilir. Evde cmg140 kullanıyoruz, memnunuz ama fiyatı şu an benim için yüksek. Altus'un modellerine bakmaya başladım artık

Bulaşık makinası da profilonun bir modeli var, şimdilik sorunu yok ancak araştırmalarımda bsh gurubu bulaşık makinalarında belli bir kullanım süresi sonunda e09 hatasıyla çokça karşılaşıldığını okudum.

Önerilere açığım

Not : Balıkesir'de oturuyorum
  • Hypericum kullanıcısına yanıt
    Merhaba,aşağıdaki ürünleri inceleyebilirsiniz.

Çamaşır için şu modele bakabilirsiniz;
    Profilo CM103K0TR 7 kg 1000 devir A+++ Beyaz Çamaşır Makinesi

Buzdolabında şu modele bakılabilir; bu fiyata böyle bir ürün kesinlikle yok =)
    Konu açmıştım aynen kopyalıyorum;

Arkadaşlar merhaba,

Çekirdek aileler için önerebileceğim bir ürün.
    Kayınvalideme aldım geçen hafta cumartesi elimize geçti, detaylı özelliklerine bakmak isteyenler aşağıdaki linke bakabilirler.

Tüm Türkiye'ye ücretsiz teslimatla yardımcı olabilirim. Fiyat konusunda 0553 397 6676 dan ulaşabilirsiniz.

Enerji verimliliği sınıfı * A ++
    Yıllık enerji tüketimi: 270 kWh / a
    Gürültü seviyesi:40 dB
    Ürün boyutları (H / W / D):185,2 / 69,7 / 76,0 cm
    Net kapasite, toplam: 418 l

https://home.liebherr.com/en/tur/products/household-appliances/floor-mounted-appliances-for-households/freestanding-fridge-freezers/details/ctn-5215_46415.html#lightbox

EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ

• quote:

Orijinalden alıntı: K-E-N-A-N

quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

Yazlık için çamaşır makinası arıyoruz. 1000 liraya kadar önerdiğiniz makina var midir?

2.el

Şu piyasada 1000 liraya vicdanı rahat önerilecek bir makine Yok maalesef.

Alıntıları Göster
    Tamamen aynı durumdayım. Köydeki eve çamaşır - bulaşık makinası ve buzdolabı lazım. Çamaşır makinesi 8 kg üstüne gerek yok,yüksek devir de aramıyoruz. Bulaşık makinesi de ne kadar basit o kadar iyi diye düşünüyorum.

Düşük bütçe ile alabileceğim en mantıklı makineler hangileri acaba ?

@shopsiemens
    Teşekkür ederim. İnceleyim@shopsiemens

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypericum -- 13 Aralık 2018; 14:51:46 >

• yorgan battaniye yıkabilen çamaşır makinası kullanan varsa marka ve modelini yazabilir mi? kullanan varsa iyi sıkıyor mu
  • kumdanşato kullanıcısına yanıt
    Bizim makinede yorgan programı var ama şöyle bol suyla yıkadığını görmedim hiç o programda. Sadece ıslatıyor su diplerde kalıyor o yüzden başka programda yıkıyoruz. Tertemiz yıkanmış oluyor gayet de güzel sıkıyor bir sıkıntı olmadan.

• Arçelik, altus, samsung var ve hepsı cok guzel urunler ev+yazlık+ailemın evı oldugundan 3 markayı yazdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: veli0707

Arkadaşlar çamaşır makinalarını enerji kullanımı ve su tüketimi olarak araştırdım 3 ürün arasında kaldım. Bunların içerisinde en pahalısı Vestel ancak yıllık elektrik tüketimi olarak bakıldığında en uygunu Vestel gözüknekte sizce hangisini tercih etmeliyim

1. Ürün Samsung WW80K5410UW/AH A+++ 8 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi 2.419,00 TL - KDV DAHİLhttps://www.epttavm.com/item/31041525_samsung-ww80k5410uwah-8-kg-a----camasir-makinesi-samsung-turkiye-garantili-ucretsiz-kargo?akakce.com&utm_source=akakce.com&utm_medium=fiyat-kiyaslama&utm_campaign=akakce&v=1.94.3

2.Ürün LG F4J7TNP1W TurboWash A+++ 1400 Devir 8 kg Çamaşır Makinası 2.069 TLhttps://www.istanbulbilisim.com/lg-f4j7tnp1w-turbowash-a-1400-devir-8-kg-camasir-makinasi-fiyati-266944.html?ref=akakce&v=1.67.6

3. Ürün Vestel CM 9914 Köpükjet Çamaşır Makinesiı 2899 tlhttps://urun.n11.com/camasir-makinesi/vestel-cm-9914-kopukjet-camasir-makinesi-P286748646?cid=700501&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel&v=1.75.5

Buda 3 ürünün teknik özellikler olarak karşılaştırılması
    https://www.epey.com/camasir-makinesi/karsilastir/50143-89398-115988/samsung-ww80k5410uw-ah_lg-f4j7tnp1w_vestel-cm-9914-kopukjet/
    cok ılgınc hocam hepsı A+++ olamsına ragmen elektırk ve su tuketımlerınde arada daglar kadar fark var

• Arkadaşlar, bir sorum olacak. Aradım, cevabını bulamadım. Tekrar tekrar sorulan bir soru değildir umarım. Web'den çamaşır makinesi alırken bazı modellerde "Montaj zorunlu", "Ticari alımlar iptal edilecektir" gibi ifadelerle yaklaşık %10-%15 daha ucuza satılıyor. Hatta aynı dükkanda, aynı makineden 2 ayrı fiyatla olabiliyor. Bu iki makinenin farkı nedir? Daha önce böyle bir ürün aldım, hiçbir sorun yaşamadım. Ama merak ediyorum satıcı için farkı nedir ki, montaj zorunlu ve ticari alıma izin vermiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pandarosa

Arkadaşlar, bir sorum olacak. Aradım, cevabını bulamadım. Tekrar tekrar sorulan bir soru değildir umarım. Web'den çamaşır makinesi alırken bazı modellerde "Montaj zorunlu", "Ticari alımlar iptal edilecektir" gibi ifadelerle yaklaşık %10-%15 daha ucuza satılıyor. Hatta aynı dükkanda, aynı makineden 2 ayrı fiyatla olabiliyor. Bu iki makinenin farkı nedir? Daha önce böyle bir ürün aldım, hiçbir sorun yaşamadım. Ama merak ediyorum satıcı için farkı nedir ki, montaj zorunlu ve ticari alıma izin vermiyor?
    Üretici firma bayiye ürünü verirken bayinin de spota vermemesi veya ürünleri daha hızlı satması vb durumlar için montaj yapılması şartıyla bayiye prim veriyordur. Bu yüzdendir diye tahmin ediyorum, yoksa ürün olarak bir fark yok.

• candogan62 C kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler cevap için.

• merhaba,

ben evimde lg marka çamaşır makinesi kullanıyorum daha önce kullandığım arçelik son dönemlerinde boing uçağı gibi havalanıp ses yapıyordu şuan lg kullanıyorum ve inanılmaz sessiz sadece sıkmada makinenin çalıştığını anlayabiliyorsunuz bu son teknoloji tambura birleşik inverter motor çok başarılı olmuş
  • darknight43 D kullanıcısına yanıt
    ilk sıkma kalkışında sarsıntı titreşim oluyor mu hocam?
    eski performansın eski güvenilirliğin devam ediyor mu serdar ?
    hangi mağazada çalışıyorsun çetmende değildin artık
  • Çamaşır makinelerindeki yeniliklerin hiçbir faydasının olmamasının videosu:https://youtu.be/i4MzqkOu0w4

Motor teknolojisi dışında ne varsa bol su alan makinelerde var gibi görünüyor. En azından Miele için durum böyleymiş.

• hoover kurutmalı iyi
    sarsıntı ve titreşim olmuyor sadece normal çalışmaya göre biraz sesli oluyor ama oda eski makinelere göre devede kulak bence
  • 
Sayfa: önceki 682683684685686
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.