Şimdi Ara

EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ (649. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.386
Cevap
160
Favori
1.632.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 647648649650651
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkürler
  • ewerpower kullanıcısına yanıt
    Ne yaptiniz karar verdiniz mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tereddütleri görünce tekrar yazayım dedim;
    Electrolux 1497cdw2 2000tl ye alınabilecek en iyi makine.Kampanyayla 2 hafta önce 1850 ye geldi.
    Yıkama bariz farketti,çok memnun kaldık.Ses konusunda bir anormallik yok.Servis çok iyiydi.(Diğer beyaz eşyalarım Bosch grubundan).
    kargo bizden
    Fakat fiyatlar değişti, beni arayabilirseniz yardımcı olmaya çalışırım
    05533976676

• Beyler ben yerli düşünüyorum nedir tavsiyeniz nisanda düğünüm var hepsi yerli olsun istiyorum

• Electrolux ün en üst model çamaşır makinesi olan Electrolux EWF1408WDL kullanıyorum. Bu Electrolux-AEG makinelerinin tabanı plastik ve bu durumdan dolayı rahatsız edici seviyede takırtılar geliyor. Yıkama esnasında da sık sık olmak üzere, dengeleme ve sıkma esnasında bu rahatsız edici takırtılar geliyor. Kendi makinemden çektiğim bir videoyu ekliyorum izleyin. Hafif tambur salınımlarında bile bu rahatsız edici takırtılar geliyor. Bu durumdan forumda başka şikayeti olanlarda vardı. Hatta bir kişinin makinesinin amortisörlerini ters çevirme gibi saçma bir yola başvurmuştu servis ve doğal olarak netice alamamışlardı, yine takırtılar oluyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felice Forte -- 11 Aralık 2016; 15:11:46 >

• comsat C kullanıcısına yanıt
    200TL lik indirim iyi denk gelmiş :) Hayırlı olsun, umarım servis sorunu ya da ihtiyacı yaşamadan kullanırsınız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: LUCI0

200TL lik indirim iyi denk gelmiş :) Hayırlı olsun, umarım servis sorunu ya da ihtiyacı yaşamadan kullanırsınız...

Arçelik-Beko ürünlerinde ne kadar sorun yaşanıyorsa bu üründe de o kadar yaşanır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Felice Forte

Electrolux ün en üst model çamaşır makinesi olan Electrolux EWF1408WDL kullanıyorum. Bu Electrolux-AEG makinelerinin tabanı plastik ve bu durumdan dolayı rahatsız edici seviyede takırtılar geliyor. Yıkama esnasında da sık sık olmak üzere, dengeleme ve sıkma esnasında bu rahatsız edici takırtılar geliyor. Kendi makinemden çektiğim bir videoyu ekliyorum izleyin. Hafif tambur salınımlarında bile bu rahatsız edici takırtılar geliyor. Bu durumdan forumda başka şikayeti olanlarda vardı. Hatta bir kişinin makinesinin amortisörlerini ters çevirme gibi saçma bir yola başvurmuştu servis ve doğal olarak netice alamamışlardı, yine takırtılar oluyordu.

Videonuz üzerine kendi makinemde ve komşunun bosch makinesinde belirttiğiniz hususlara dikkatlice baktım.
    -Tamburun elle sallanması sonucu çıkan ses aynı şekilde Bosch'da da mevcut.Şimdiki makineler çoğunlukla böyle sanırım.
    -Makinenin(1497cdw2) çalışmasında sizinki kadar ses ve dengesizlik görmedim.Gürültü seviyesi bana normal geldi,gece sessizliğinde bile.Ancak,şunu diyebilirim ki bu makine sessiz çalışmada iddalı değil zaten.Bosch grubu az farkla daha sessiz olabilir.
    Her ürünün iyi ve noksan tarafları olabilir.Hangisi olursa olsun,kişinin beklentilerini karşılıyor ve fiyatını hak ediyorsa bence yeterlidir.Benim deneyimlerim bu şekilde,bu konularda özel teknik bilgisiolan biri de değilim.Her ürün alışımda değerlendirmemi marka bazında değilde ürün bazında yaparım ve karşılaştırırım. Sonuçta hiçbir marka bu işi hayrına yapmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: LUCI0

Teşekkürler. Bakalım cihaz gelince göreceğim iyi mi ettim kötü mü ettim.
  • Akşam üzeri kararımı verdim elektrolux 1497 CDW2 almak üzereyken vaz geçtim ve Siemens WM12T480TR karar verdim.buna sebep olarak biraz sesli çalışıyor olması çünkü ses olayına kafayı takmış durumdayım. diğer konuda aradaki 700 tl farkı vermeye değermi dedim kendi kendime kullanacağımız sonuçta 3 veya 4 program ve eski makinamda daha 1000 devirde bile sıkma yapmadım yani 1400 devir benim işime yaramayacak ha bu arada Elektrolux te ultramix teknolojisinin hakkını vermek lazım deterjan ve yumuşatıcıyı önce karıştırıp çamaşırların üzerine jet sprey yapıyor olması ve elektrik tasarrufu tartışmasız çok güzel.neyse akşam üzeri ödemeyi yaptım ve Siemens WM12T480TR aldım çalıştırmaya başlayınca burada paylaşım yaparım.sonuçta bizde diğer arkadaşların yaptığı yorumlara göre karar veriyoruz.sıra bizde:)) özellikle sıkma yaparken video yok onuda ben yükleyeceğim inş.
  • Or_By O kullanıcısına yanıt
    Evet kardeşim Siemens WM12T480TR karar verdim çalıştırmaya başlayınca burada paylaşım yaparım.karar vermek gerçekten zor oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ewerpower

Evet kardeşim Siemens WM12T480TR karar verdim çalıştırmaya başlayınca burada paylaşım yaparım.karar vermek gerçekten zor oldu.

Hayirlisi olsun allah utandirmasin umarim sorunsuz kullanirsiniz makinenizi

Bende aradakifarka deger mi degmez mi derken cdw2 siparişimi gectim hayirlisiyla 1860 tl ye mal oldu toplamda

Sizede hayirli olsun Allah iyi günlerde kullanmak nasip etsin.çok iyi bir fiyata almşınız neren aldınız ve bu fiyat taksitli fiyatmı peşin fiyatmı.
    n11 den 6 taksit peşin fiyatına.
    Ben o kadar araştırdım bu fiyata hiç görmedim çok iyi bir fiyat
    fiyat yükseldi zaten şuan en ucuzu 2099 oldu 100 tl kart kampanyası 100 tl çek ile anca bu kadar düştü fırsat olsa daha düşerdi de.
    tamam anladım,çünkü ben bu mak.10 gündür takip ediyorum kargoyla birlikte en ucuz 2090 tl ye buldum
  • Arkadaşlar bu bosch siemens grubundaki durulama sensörü ne işe yarıyor?
  • Kurutmalı çamaşır makinesi ararken, Gerek tecrübesi gerekse, teknik bilgisi ile beni ikisini ayrı alma konusunda ikna kabiliyeti ile ve konusuna hakim olması ve uygun fiyat belirlemesi ile serdar beyden Siemens Kurutma ve Çamaşır makinelerini almış bulunuyorum. Kendisine teşekkür ederim. Tecrübelerimi burada paylaşacağım.
  • 
Sayfa: önceki 647648649650651
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.