Şimdi Ara

EVGA PSU'lar İnventusta!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
5
Favori
3.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı olsun bir arkadaş bir aya kadar Vatan'a geliyor demişti de inanmamıştım.Şimdi gördüm de ön sipariş alıyorlarmış

EVGA İnventus'ta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malicalik13 -- 26 Mayıs 2014; 18:55:49 >

• malicalik13 kullanıcısına yanıt
    Link acilmiyo.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Candance kullanıcısına yanıt
    Düzeltiyorum
  • 600w iyiymiş 12v 588W veriyor benim suan kullandigim cx600 220tl ve 12v 552w bence peynir ekmek gibi satar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gandalf81 -- 27 Mayıs 2014; 6:36:59 >
  • Vs550 yerine 50tl daha fazla verip 600B alabilirmisim. Neyse hayirlisi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Candance -- 26 Mayıs 2014; 18:59:26 >
  • http://inventus.com.tr/HTML/images/evga/6472/Garanti.jpg

oooo yeee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Humboldt -- 26 Mayıs 2014; 19:02:21 >
  • 10 Yıl garanti mi

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Humboldt H kullanıcısına yanıt

Ben de 850W versiyondan götüreyim bir tane
  • quote:

Orijinalden alıntı: malicalik13

Ben de 850W versiyondan götüreyim bir tane

120 ay 2 yıl + 8 yıl (30 gün içerisinde üretici sitesinden kayıt olunması şartı ile)

bakalım kim ne yapmış testlerde nasıl :)

bu fiyatla corsair rm 850 , seasonic x 850 falan dinlemez bu 10 yıl garanti var bir de yeterki testlerde de iyi olsun
  • Yurtdışında 10 yıl garanti veriyorlar bazı PSU'larına
  • 10 yil garanti, 30 gün içinde uretici sitesine kayit olunmasi halinde. Evga yine inventusdan alinir.VGA fiyatları da vatandan ucuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

10 yil garanti, 30 gün içinde uretici sitesine kayit olunmasi halinde. Evga yine inventusdan alinir.VGA fiyatları da vatandan ucuz.

Vatan geçiriyor yani

• _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Ekran kartlarını da mı getirmişler

Açıkçası Corsair ve Evga mutlaka İnventus'tan alınmalı diye düşünüyorum

Ekleme:Yeni baktım da 787 TL'ye 760 satıyorlarmış Açıkçası o fiyata Asus veya MSI GTX 770 alınıyor.Umarım yakın zamanda düzeltirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malicalik13 -- 26 Mayıs 2014; 19:12:06 >
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar düşecek büyük ihtimalle.İnventus vatana bakarak fiyat biçiyor genellikle.Bu 1000w plantinum sertifikalı güç kaynağı yanında kırmızı sleevli kablo mu veriliyor?
  • malicalik13 kullanıcısına yanıt
    Vektron indirirse oraya da yansir.

• Humboldt H kullanıcısına yanıt
    Ben de bunu almayı düşünüyorum hem 10 yıl garanti hem de 40 TL daha ucuz RM 850'den daha ne olsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: trktlh

Fiyatlar düşecek büyük ihtimalle.İnventus vatana bakarak fiyat biçiyor genellikle.Bu 1000w plantinum sertifikalı güç kaynağı yanında kırmızı sleevli kablo mu veriliyor?

Hocam 780sli icin cx750(400r icindeki psu) yeter mi yoksa bir tık ust model 850w gibi psu mu alinmali?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.