Şimdi Ara

Evga PrecisionX 15 Yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
2.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Rivatuner'ın yaratıcısı Unwinder ve Afterburner ile birlikte MSI (Ouch!) tarafında yaşanan lisans ve hak anlaşmazlıkları sebebiyle güncelleme alamayan Evga PrecisionX bugün itibariyle kendi tarafından yürütülecek olan yeni sürümüne kavuştu.

Video

http://store.steampowered.com/video/268850

Download Linkleri

Evga.com

http://www.evga.com/precision/

Steam

http://store.steampowered.com/app/268850

System Requirements

Microsoft Windows 8.1 / 8 / 7 / Vista
    GeForce GTX TITAN, 700, 600 series recommended

Key Features

GPU, Memory and Voltage Control
    Power Target Control
    Pixel Clock Overclocking – OC your refresh rate!
    Integrated Steam Achievements (Steam Version)
    Frame Rate Target Control
    Custom Fan Control/Fan Curve
    Profiling system allowing up to 10 profiles with hotkey
    Robust monitoring including ingame OSD with 64 and 32bit support
    In game screenshot hotkey supports BMP and JPG formats
    Support for wireless Bluetooth overclocking via custom Android app

Evga Precision X Version History

Release: 07/16/2014

Version 5.0.0 is a major software rewrite, with new features and updates.

New GUI with improved voltage and pixel clock control
    Support for both 64bit and 32bit OSD
    Improved OSD compatibility
    Built in Steam Achievements (Steam Version)
    Improved K-Boost function
    GPU vitals area on main GUI is now scrollable
    GUI now shows clock and voltage adjustments in real time
    + more!

• İtinayla deneriz
  • Şu OSD mevzusunu çözdülerse şahaneymiş. Gereksiz yere MSI Afterburner açmak zorunda kalıyorum ardından. Bence bir ekran kartı için en iyi OC yazılımı. Hal-i hazırda kullanıyorum, güncelleriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cybernoid

Şu OSD mevzusunu çözdülerse şahaneymiş. Gereksiz yere MSI Afterburner açmak zorunda kalıyorum ardından. Bence bir ekran kartı için en iyi OC yazılımı. Hal-i hazırda kullanıyorum, güncelleriz.

Denilene gore duzeltmisler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirdim kartımı bekliyorum @Nessarien :)
  • Steam'de olması çok iyi olmuş.
  • hemen deneyelim
  • Evet bu sabah Evga dan mesaj almıştım.
    Akşam olsada gidip denesek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi er36po -- 17 Temmuz 2014; 12:00:35 >
  • Böyle daha iyi olmuş
  • Valla hiç güzel değil. Bir kere sistem tepsisinde sıcaklığı göremiyorum artık. Ayrıca kendi OSD'si çok kötü. Yazy karakterlerini, yerini ya da rengini değiştiremiyoruz. Eskisine döneceğim.

Precision ServerX diye bir şey daha kuruluyor ama boş, hiç bir şey göstermiyor. Sadece sistem tepsisinde logosu çıkıyor, tıklayınca bir halt yok....

Yalnyz ?unu da ö?renmek isterim. Afterburner kaldyr vs gibi sürekli mesajlar görüyorum. Afterburner'yn bir sorunu mu var, bir kaç başlykta denk geldim. Sistemi kasıyor mu? Evga'yı ana yazılym olarak kullanyyorum, Afterburner'ı ise sadece oyun içerisnde OSD görmek için (64bit desteği sebebi ile)

- Bu arada yöneticiler, sitenin içerisine de ettiniz ha... Düzgün yazıyoruz, Türkçe karakterler görünmüyor. Ayrıca burdaki mesajı ne halt etmeye face ya da tweeter üzerinde paylaşayım. Berbat gereksiz bir şey koymuşsunuz...

bu ne lann....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cybernoid -- 28 Ağustos 2014; 2:21:39 >

• son çıkan sürüm sorunlu bu yüzden yayından kaldırıldı, güncellenmiş versiyonu bekleyin bence.
    maalesef şu ana kadar ne zaman yayınlanacağı hakkında net bir bilgi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cybernoid

Valla hiç güzel değil. Bir kere sistem tepsisinde sıcaklığı göremiyorum artık. Ayrıca kendi OSD'si çok kötü. Yazy karakterlerini, yerini ya da rengini değiştiremiyoruz. Eskisine döneceğim.

Precision ServerX diye bir şey daha kuruluyor ama boş, hiç bir şey göstermiyor. Sadece sistem tepsisinde logosu çıkıyor, tıklayınca bir halt yok....

Yalnyz ?unu da ö?renmek isterim. Afterburner kaldyr vs gibi sürekli mesajlar görüyorum. Afterburner'yn bir sorunu mu var, bir kaç başlykta denk geldim. Sistemi kasıyor mu? Evga'yı ana yazılym olarak kullanyyorum, Afterburner'ı ise sadece oyun içerisnde OSD görmek için (64bit desteği sebebi ile)

- Bu arada yöneticiler, sitenin içerisine de ettiniz ha... Düzgün yazıyoruz, Türkçe karakterler görünmüyor. Ayrıca burdaki mesajı ne halt etmeye face ya da tweeter üzerinde paylaşayım. Berbat gereksiz bir şey koymuşsunuz...

bu ne lann....

Hocam benzer sorunları yabancı forumlarda okumuştum bende, güya 64bit oyunlarda işime yarar diye indirmeye niyetlenirken, içinden binbir türlü sorun çıkıyor gibi yorumları okuyunca hepten soğumuştum, hatta bir ara çıkarıp geri çekmişlerdi siteden.Bakalım düzeltip yenisini yayınlarlar mı

• Afterburner'ın bir sıkıntısı var mı peki? Kasma vs gibi sorunları?

AB'nin sıkıntısıda şu; kullanıcı tanımlı fan profili kendinden çalışmıyor ve kart 5-6 derece sıcak çalışıyor. Evga kullanıcı tanımlı yapıp auto'ya laınca açılışta filan elkkstra ayar yapmama gerek kalmıyor. Afterburner'da User Defined butonuna tıklama gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cybernoid -- 28 Ağustos 2014; 14:38:09 >
  • 64 bit desteği varmı acaba? Battlefield 4 te OSD gösteriyor mu acaba arkadaşlar? Msi afterburner BF 4 te 64 bitte çalışmıyor yordu son versiyon da..

• quote:

Orijinalden alıntı: VEGETTO

64 bit desteği varmı acaba? Battlefield 4 te OSD gösteriyor mu acaba arkadaşlar? Msi afterburner BF 4 te 64 bitte çalışmıyor yordu son versiyon da..

afterburner son sürümü denemedim ama 64 bit de göstermiyordu.
    ben perfoverlay.drawfps komutuyla(yanlış hatırlamıyorsam) alıyorum.
  • Afterburner gösteriyor.
  • cybernoid kullanıcısına yanıt
    bf 4 te 64 bitte msi afterburner osd çalışmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: VEGETTO

bf 4 te 64 bitte msi afterburner osd çalışmıyor

Enable origin in game tikini kaldirinca duzelmisti bende dene bi istersen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tamam deniyim bi teşekkürler
  • VEGETTO kullanıcısına yanıt
    Düzeldimi ? resimde ekledim Originden > App. Settingsden giriyoruz buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panmordeczka -- 28 Ağustos 2014; 22:35:25 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.