Şimdi Ara

Evga GTX 980 Ti Ekran Kartı 1750

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Samsun İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    * Garantisi yok.
    * Tam yükte 83 dereceyi görüyor, bunu aşmıyor. Firma tarafından bu şekilde belirlenmiş. Başlangıçta fazla bulmuştum ama araştırınca bu kartların böyle olduğunu gördüm.
    * İstediğim fiyat 1750 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Death Cube K -- 8 Aralık 2020; 17:38:10 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Death Cube K kullanıcısına yanıt
    Sıvı soğutmalı modeli bu fiyata satılıyor sizin fiyat mı normal diğeri mi anormal anlamadım? 83C de çalışması temp limitten olabilir hız düşürüyor muydu hiç tam yükte?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dokuzkuyruklu-_-

Sıvı soğutmalı modeli bu fiyata satılıyor sizin fiyat mı normal diğeri mi anormal anlamadım? 83C de çalışması temp limitten olabilir hız düşürüyor muydu hiç tam yükte?
    MSI Afterburner'da böyle bir ayar vardı, belirli bir ısıyı geçmesin diye kendini 83'e ayarlamış. Onu geçmemek için hız düşürüyor.

• quote:

Rica etsem sıvı soğutmalı modelinin linkini atabilir misiniz?

Dün tarihli ilan mevcut linki paylaşamadan mobil olduğu için forumda ilan yani 83 de çalışıyorsa ve hız düşürüyorsa soğutma problemi olan bir kart diyebiliriz termal pad değişimi yada eklenmesi gerekiyor demektir bu 1500 e daha hızlı satılabilir zannımca
  • quote:

Dün tarihli ilan mevcut linki paylaşamadan mobil olduğu için forumda ilan yani 83 de çalışıyorsa ve hız düşürüyorsa soğutma problemi olan bir kart diyebiliriz termal pad değişimi yada eklenmesi gerekiyor demektir bu 1500 e daha hızlı satılabilir zannımca
    Ben de bu sorunu oldukça araştırdım ve bu kart sahiplerinin hepsinde böyle olduğunu, firma tarafından bu şekilde çıkışlı olduğunu öğrendim. Tavsiyeniz için sağ olun.

EVGA aynı dönem ücretsiz termal pad göndermişti isteyen kullanıcılarına. Misal AERO Gtx 1080 kullandım 83C temp limit vardı ve hız düşürüyordu bu da fps depolara sebep oluyordu sizde bu sorun yoksa ayrı tabi
  • classfield modeli en iyi 2. modeldir kingpinden sonra. 980ti cok ısınmasıda normal bu modelde. oyunlarda 77 geçmez sanırım. Ufak bi indirimle çok rahat satılir diye düşünmekteyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mentalisttt

classfield modeli en iyi 2. modeldir kingpinden sonra. 980ti cok ısınmasıda normal bu modelde. oyunlarda 77 geçmez sanırım. Ufak bi indirimle çok rahat satılir diye düşünmekteyim.
    Nasıl normal hocam msi gaming modeli var bende ısı max 73C oluyor saat hızları daha yüksek bu kartı alan arkadaş termal pad uygulamalı yada full HD 60 fps kilitli şekilde oyun oynamalı
  • dokuzkuyruklu-_- kullanıcısına yanıt
    Evga icin en iyi 2. Modeldir dedim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.