Şimdi Ara

EVET KURALAR BU GÜN ÇEKİLİYOR..HAYIRLISI... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
0
Favori
2.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rakiplere bakmadan önce,kendi futbolumuzu düzeltmeliyiz...
    Zaten Galatasaray, Galatasaray gibi oynarsa çıkamayacağı grup yok !Ama şu şekilde devam ederse zor!
  • Ne zaman belli oluyor şu fikstür kuradan daha çok merak ediyorum hee
  • quote:

Orjinalden alıntı: cluberrr

quote:

Orjinalden alıntı: |brave|heart|

quote:

Orjinalden alıntı: cluberrr

VALLAHİ ASLINDA BAKILDIĞINDA HİÇBİRİ YENİLMEYECEK TAKIMLAR DEĞİL,BENFİCA ESKİ GÜCÜNDE DEĞİL.AMA BUNLARA RAĞMEN HALA GALATASARAY BANA GÜVEN VERMİYOR BU SENE,BİR MAÇ İYİ BİR MAÇ ÇOK KÖTÜ,SAMİYENDE OYNANACAK MAÇLARI KAZANIRSA RAHAT ÇIKAR GRUPTAN...

HAYIRLI OLSUN DİYELİM.HA BİRDE BEŞİKTAŞIN TAKIMI DENK GELDİ ALLAHIN HİKMETİ.ONLARI 2 MAÇTADA YENMEK LAZIM.

tek maç olacak ...takımlar aralarında 1 er kez oynayacak

2 MAÇLI SİSTEME GEÇİLDİ BİLİYORUM BEN,SENEYEMİ YOKSA.

evet dostum seneye geçiliyor..

• fikstür bilgisayar sistemiyle yapılacak az sonra belli olur.

olmp. ile kesinlikle içerde olması lazım
  • Benfica : Eski gücünden uzakta ancak Portekiz futbolu bize ters gelebilir
    Olympiacos : Bence grubun en zor maçı, çok formdalar ve çok iyi savunmaları var.
    Hertha Berlin : Her zamanki Hertha zor atar zor yer klasik Almanya orta sıra takımı.
    Metalist Kharkiv : Ligde de iyi durumda olan Metalist ile istanbulda oynamak avantaj olur.

Galatasaray : Bana göre Benfica ve Olympiakos maçlarını deplasmanda oynar ve sadece 1 beraberlik alırsak.İçeride Hertha ve Metalist maçlarını kazanarak gruptan çıkmak çok kolay olur.sakatlıklar ve takımın tam oturmamış olmasından dolayı gruptan ancak bu şekilde çıkabileceğimizi düşünüyorum.Ya da en kötü ihtimalle Hertha deplasman olmalı onun yerine Benfica içeride olmalı diye düşünüyorum.Ancak gruplardan çıkabilirsek o zamana sakatlıkların da düzeleceği gözönüne alınırsa böyle ince planlara gerek kalmayacak inşallah.

• harbi çok komik olmuş ya...

quote:

Orjinalden alıntı: eros

bence metalist 4 atacak, ve gol atan formayı sıyırınca 'beşiktaşa sevgilerle' yazacak

• Fikstür hala belli olmadı mı yav?
  • quote:

Orjinalden alıntı: BéTo_GS

GS - Olimpiakos
    GS - Metalist
    Benfica - GS
    Herta - GS

Olsun isterim..

işte bu
  • metal ve olym. içerde oynuyoruz... İlk maç yunanlılarla...
  • galatasaray kendi ayarında 4 takımla oynayacak .. birde metalist var oda ligimizde ilk beşi zorlayabilecek bir takım ..... yani bakıldığı zaman kendi ayarında tüm takımlar ... her maçı kaybedebilirmi ?? evet .. her maçı kazanabilir mi ?? evet ... yani zor bir kura oldu açıkcası.... şampiyonlar ligi bir kura oldu ...ama zaten bu sene uefa da çok zor ... inşallah grupdan çıkarız ... eğer bu gruplardan çıkabilirsek avrupada kaybedilen güzenin tekrar kazanılacağını ve ilerisi için iyi bir adım olacağını düşünüyorum ... ama avrupada lincoln kewel arda nonda baros hepsi bir arada oynamaz diye düşünüyorum .... bunlardan 2 tanesi yedek bekler ikinci yarılarda düşünülür ... takım savunması açısından güçlenmiş oluruz .... orta sahada ise mehmet ayhan ve linderoth veya barış beraber oynar ... hiç böyle bir dizilişle oynayamadık ama bence güzel olur .... 4-5-1 şeklinde ... arda ve kewel kanatlarda oynar ... baros veya nonda tek forvet oynar ... maçın gidişatına göre lincoln maça dahil olur ümitle beraber .....inşallah grupdan çıkarız ... olimpiyakos ve benfica deplasmanları zor olur ... dolayısı ile bu maçları içerde oynamak daha mantıklı ... herta ve metalist deplasmanlarından alınacak beraberliker veya bir galibiyet grupdan lider çıkmamıza yeter eğer içerde olimpiyakos ve benfica maçlarını kazanırsak ...

• sanırım harika bi fikstür oldu benfica deplasmanı zor geçcek ama artık her maç zor

GALATASARAY - OLYMPIAKOS (23 EKIM)
    BENFICA - GALATASARAY (6 KASIM)
    GALATASARAY - M.KHARKIV (27 KASIM)
    HERTHA BERLİN - GALATASARAY (3 ARALIK)
    SON HAFTA (BAY)
  • Çok iyi oldu bu.
  • Mükemmel ötesi bir fikstür valla bence çok güzel oldu
  • ya keske ilk hafta bay olsaydi sakatlarda iyilesirdi

• belki metalist ile dışarda benf. ile içerde olsa diyebilirdik ama böylesi kesinlikle daha iyi oldu.ki ukraynada maç yapacak olsaydık onlar 1 adım önde çıkarlardı maça

iklim şartlarıda cabası
  • quote:

Orjinalden alıntı: emrahcoo

Mükemmel ötesi bir fikstür valla bence çok güzel oldu

Olimpyakostan ilk maç 5 yeriz artık sevinin. İki haftada Sakatlar düzelmez milli maç dönüşü daha da artabilir bu arada doğru dürüst antreman da yapamaz takım. İlk maç pas geçebilseydik iyi olacaktı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: antiyoba

quote:

Orjinalden alıntı: emrahcoo

Mükemmel ötesi bir fikstür valla bence çok güzel oldu

Olimpyakostan ilk maç 5 yeriz artık sevinin. İki haftada Sakatlar düzelmez milli maç dönüşü daha da artabilir bu arada doğru dürüst antreman da yapamaz takım. İlk maç pas geçebilseydik iyi olacaktı.

Oda olabilirdi evet mantıklı.Ama bence Olympiacos ve Metalist deplasmanları Benfica deplasmanından daha zor Berlin zaten gurbetçilerimiz sağolsun Sami Yeni aratmazlar.Benfica maçıda her sonuç olabilir.Bence yinede iyi bir fikstür.

• İlk maçımızın içerde olması bizim için avantaj. Keşke ikinci maç herta ile olsaydı. Benfica ile son maç oynasaydık belki formalite maçı olurdu. Sakatlarımızın iyileştiği zaman takım düzene girecektir. Kağıt üzerinde bakıldığında grubun favorisi biziz, sonra benfica.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yy2

sanırım harika bi fikstür oldu benfica deplasmanı zor geçcek ama artık her maç zor

GALATASARAY - OLYMPIAKOS (23 EKIM)
    BENFICA - GALATASARAY (6 KASIM)
    GALATASARAY - M.KHARKIV (27 KASIM)
    HERTHA BERLİN - GALATASARAY (3 ARALIK)
    SON HAFTA (BAY)

OFF bundan iyisi olamazdı haydi Galatasaray silkelen artık...
  • Oldukça zorlu bir gruba düştük ama çektiğimiz fikstür dengeledi.İlk maçımız 23 Ekim de Ali Sami Yen'de Olympiakosla.Kimse Steaua maçındaki Galatasarayı beklemesin zira onları Sami Yen'e bir güzel gömücez hiçbir endişem yok.Deplasmandaki Benfica maçından puan beklemiyorum, içerdeki Metalist maçını kazanırsak en kötü 3. olarak gruptan çıkarız, Hertha'dan beraberlik koparırsak en az 2. çıkarız.

Aslanlara güvenimiz sonsuz, 23 Ekimde Olympiakosa cehennemi yaşatarak görevimizi yapacağız biz.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.