Şimdi Ara

EVET KURALAR BU GÜN ÇEKİLİYOR..HAYIRLISI... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
0
Favori
2.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: BJKKKKK

Bence hemen havalara girmeyin. Steau maçında da herkes gsyi favori ilan etti ama sonuç ortada. Maç sahada oynanır Kura hayırlı olsun

Aslında gs şu metaliste 5 atsa, sonra formalarını sıyırıp Ukrayna diliyle , "BJK'den sevgilerle" veya "BJK'den selamlar" falan yazsalar güzel olurdu, ya da çok mu milliyetçi oldu?

bence metalist 4 atacak, ve gol atan formayı sıyırınca 'beşiktaşa sevgilerle' yazacak

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: |brave|heart|

quote:

Bence hemen havalara girmeyin. Steau maçında da herkes gsyi favori ilan etti ama sonuç ortada. Maç sahada oynanır Kura hayırlı olsun

Aslında gs şu metaliste 5 atsa, sonra formalarını sıyırıp Ukrayna diliyle , "BJK'den sevgilerle" veya "BJK'den selamlar" falan yazsalar güzel olurdu, ya da çok mu milliyetçi oldu?

demirören bir bütçe ayırsın bakarız

Orada milliyetçilik diyorum, ama sen paradan bahsediyorsun, ilginç

demirören para saçmayı severde o yüzden

• çok zor bi kura
  • quote:

Orjinalden alıntı: eros

quote:

bence metalist 4 atacak, ve gol atan formayı sıyırınca 'beşiktaşa sevgilerle' yazacak

yok bizim totemimiz var.
    genelde 4-1 biz yeneriz
    fener ve ya beşiktaş gibi değiliz o yönden

• Gecmiş olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mw@ruw@ri

Benfica'yı en kötü takımlardan ilan ettiniz ya daha ne deyim bilmiyorum :) Açın bir kadrosuna bakın Benfica'nın. Sadece hücum hattına bakmanızda kafi..

Olympiakos-Metalist deplasman, Benfica-H.Berlin Samiyen'de olsun..

Kağıt üstünde GS Hücum hattına bakmanda yeterli bence..benfica'dan daha iyi..önemli olan uyum,takım oyunu defans vs..benfica'da da bunlar kötü başladı.
  • çok zor gruplar şampiyonlar ligi gibi zevkli mücadeleler olacak çıkmak zor gibi gözüküyor bu oyunla.
  • Fikstür henüz çekilmedi sanırım, ama uefa bi alttaki takımla evinde bi üstteki ile de deplasmanda oynama fikrine sıcak bakıyormuş. Yani olympiacos ile dışarıda herta ile içeride olabilir.
  • Hızlı atak yapan her takım gs ye rahatlıkla gol atar. Hertha berlin ve Benfica dan korksun derim Galatasaray. Başarılar şimdiden.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Hızlı atak yapan her takım gs ye rahatlıkla gol atar. Hertha berlin ve Benfica dan korksun derim Galatasaray. Başarılar şimdiden.

sorduk mu
  • fikstur ne zaman aciklanir ?

O kadar kolay bir grup olduguna inanmıyorum

ama insallah cıkarız
  • quote:

Orjinalden alıntı: abesis

quote:

Orjinalden alıntı: eros

yok bizim totemimiz var.
    genelde 4-1 biz yeneriz
    fener ve ya beşiktaş gibi değiliz o yönden

yabigit

• quote:

Orjinalden alıntı: recep41

quote:

Orjinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Hızlı atak yapan her takım gs ye rahatlıkla gol atar. Hertha berlin ve Benfica dan korksun derim Galatasaray. Başarılar şimdiden.

sorduk mu

Ben başı buyruk insanım. Soru sorulmasını beklemem

• Hayırlı uğurlu olsun.Bizi en çok zorlayacak Benfica gibi geliyor. Metalist'inde bize çıkmasıda iyi olmuş ayrıca.
  • 1.torbadan iyi cektik diyoruz ama benim istemedigim bir takımdı benfica

bu sene cok guzel 3 transfer yapmıstır (2si reyes ile aimar) ve cıkıstalardır bence zor rakiptir

kharkivi de istemiodum öc alma fln bir kenara bırakırsak bence gercekten son torbadaki bir kac zor takımdan biriydi

olympiakos ile hertha berlinin su anki durumlarını bilmiyorum ama hertha bu sene voronini almıstı bir tek ordan bir bilgim var ama ilk bakıldıgında zor bir grup gibi gozukuyor ben sevinmedim acıkcası
  • VALLAHİ ASLINDA BAKILDIĞINDA HİÇBİRİ YENİLMEYECEK TAKIMLAR DEĞİL,BENFİCA ESKİ GÜCÜNDE DEĞİL.AMA BUNLARA RAĞMEN HALA GALATASARAY BANA GÜVEN VERMİYOR BU SENE,BİR MAÇ İYİ BİR MAÇ ÇOK KÖTÜ,SAMİYENDE OYNANACAK MAÇLARI KAZANIRSA RAHAT ÇIKAR GRUPTAN...

HAYIRLI OLSUN DİYELİM.HA BİRDE BEŞİKTAŞIN TAKIMI DENK GELDİ ALLAHIN HİKMETİ.ONLARI 2 MAÇTADA YENMEK LAZIM.
  • hayırlı olsun ama bu futbolla çok zor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cluberrr

VALLAHİ ASLINDA BAKILDIĞINDA HİÇBİRİ YENİLMEYECEK TAKIMLAR DEĞİL,BENFİCA ESKİ GÜCÜNDE DEĞİL.AMA BUNLARA RAĞMEN HALA GALATASARAY BANA GÜVEN VERMİYOR BU SENE,BİR MAÇ İYİ BİR MAÇ ÇOK KÖTÜ,SAMİYENDE OYNANACAK MAÇLARI KAZANIRSA RAHAT ÇIKAR GRUPTAN...

HAYIRLI OLSUN DİYELİM.HA BİRDE BEŞİKTAŞIN TAKIMI DENK GELDİ ALLAHIN HİKMETİ.ONLARI 2 MAÇTADA YENMEK LAZIM.

tek maç olacak ...takımlar aralarında 1 er kez oynayacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: |brave|heart|

quote:

Orjinalden alıntı: cluberrr

VALLAHİ ASLINDA BAKILDIĞINDA HİÇBİRİ YENİLMEYECEK TAKIMLAR DEĞİL,BENFİCA ESKİ GÜCÜNDE DEĞİL.AMA BUNLARA RAĞMEN HALA GALATASARAY BANA GÜVEN VERMİYOR BU SENE,BİR MAÇ İYİ BİR MAÇ ÇOK KÖTÜ,SAMİYENDE OYNANACAK MAÇLARI KAZANIRSA RAHAT ÇIKAR GRUPTAN...

tek maç olacak ...takımlar aralarında 1 er kez oynayacak

2 MAÇLI SİSTEME GEÇİLDİ BİLİYORUM BEN,SENEYEMİ YOKSA.

• Tek ciddi rakip olimpiakos bana göre. Öbürküler istikrarsız takımlar. Kurayı pek sevmedim aslında.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.