Şimdi Ara

EVET KURALAR BU GÜN ÇEKİLİYOR..HAYIRLISI... (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
0
Favori
2.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    olympiacos
    galatasaray
    hertha berlin
    metalist k.
  • BENFİCA OLYMPİAKOS HERTHA BERLİN METALİST KHARKİV
  • Bjk nin metalist gs ye düştü demi...Şimdi görelim büyük hüsran yaşadık diyen bjk liler gs ne yapacak o takım karşısında acaba
  • A grubundan iyidir iyi kura çektik.
  • Gs'ın rakibi Hertha Berlin'dir bu grupta...
  • kesinlikle en zor gruplardan birine düştü galatasaray. başarılar dilerim gene de... (istemesem de)
  • 2.OLURUZ..
  • Güzel kura.

EVET KURALAR BU GÜN ÇEKİLİYOR..HAYIRLISI...
  • Resmen İlahi Adalet Tecil Etti Dedim Metalisti GS ile Aynı Grubda görünce
    Yanlız Gs çok güzel Bir gruba Düştü 1. Torbadan çekilebilecek en iyi Takım Benfica idi
    İkinci Torbadan da gelebilecek en iyi İkinci Takım Olimpiyacosdu
    Hertha Maçı Dışarıda Metalist ve Olmipiyacos maçları içeride olursa GS bu gruptan çıkar
  • bence grup kolay çünkü a grubunu bi görseniz twente düşünce ağladı.buarada metalistliler gsnin grubuna ddüşünce çok sevindi nedense.şunları bi evire çevire yeninde beşiktaşın ne mal olduğu iyice anlaşılsın.
  • Hakikaten grup ne çok zor ne de çok kolay. Umarım rahat bir şekilde gruptan çıkarız. Metalistinde gelmesine sevindim valla,inşallah iki maçıda kazanırız, onlara karşı !!!
  • Bence işin en garip tarafı şu. Bu takımların hepsi de kendi sahalarında çok iyi oynayan takımlar. Özellikle Metalist ve Olympiacos ile İstanbul'da oynaması iyi bir avantaj olur. Umarım fikstür böyle olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sine_man

Hakikaten grup ne çok zor ne de çok kolay. Umarım rahat bir şekilde gruptan çıkarız. Metalistinde gelmesine sevindim valla,inşallah iki maçıda kazanırız, onlara karşı !!!

tekmaç olacak bildiğim..
  • Orta şekerli bir grup bence. Ne iyi nede kötü.
  • Ya beyler hangi akla hizmet kolay diyonuz Gs nin bu gruptan çıkması büyük başarı olur ilk 3 çıkmasa zaten gruptan çıkması imkansız gibi bişi Bi herta berlin pek iyi değil birde tek rakibi onu yaptınız

Gs en iyi ihtimal 3. olur şimdiden yazayım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: beckhir

İnşallah Metalist gelir. Bir de biz görelim bakalım. 1. torbadan da Milan veya Sevilla gelsin isterim. Bu takım biraz da favori gösterilmediği maçlara çıksın. İstemediğim takımlar ise ingiliz takımları, onların en kötüsü bile gelmesin.

Başka bişey isteseymişsin keşke
  • Kolay gelsin..
    Olympıakos ve Metalist ile deplasmanda oynanacak olursa çıkmak zor..Aksi halde GS gruptan öyle yada böyle çıkacktır
  • H.Berlini en son 4-1 yenmiştik. 2000 kokusu var grupta...

Benfica Olympiakos ile içerde oynarız umarım... Berlin deplasman değil zaten. Metalistle formalite maçı yapmak umuduyla...
  • GS - Olimpiakos
    GS - Metalist
    Benfica - GS
    Herta - GS

Olsun isterim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: |brave|heart|

quote:

Orjinalden alıntı: sine_man

Hakikaten grup ne çok zor ne de çok kolay. Umarım rahat bir şekilde gruptan çıkarız. Metalistinde gelmesine sevindim valla,inşallah iki maçıda kazanırız, onlara karşı !!!

tekmaç olacak bildiğim..

aynen dostum ! ben unutmusum şimdi aklıma geldi o zamanda içeride dışarıda nerde oynarsak kazanalım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.