Şimdi Ara

::DH RAMAZAN SOHBETLERİ ANA KONUSU:: (RAMAZAN 2023) (210. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.305
Cevap
29
Favori
93.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
161 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese hayırlı ramazanlar. Bu sene ne çok sıcak ne çok soğuk hava ::DH RAMAZAN SOHBETLERİ ANA KONUSU::  (RAMAZAN 2023) 

• Sahur ve iftar menüsü yazan arkadaşları seviyorum, çok samimi geliyorlar bana, hayırlı huzurlu sağlıklı ramazanlar dilerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese hayırlı ramazanlar dilerim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • hayırlı ramazanlar Türkiye'm.

• Sahur yaklaşıyor. Sahurdan önce uyumayı düşünüyorum. Sahurdan sonra da 2 saat falan daha uyurum. Sizin uyku düzeniniz nasıl bu ramazan?

• Hayırlı ramazanlar

• Hayırlı ramazanlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi sahurlar :D

• Hayırlı ramazanlar, iyi sahurlar :)
  • Hayırlı sahurlar =)

• Hayırlı ramazanlar hayırlı sahurlar.

E ahali sahurda ne yediğinizi nasıl bi planla beslendiğinizi yazında orucumuz daha rahat geçsin bi faydanız olsun. Neler yer neler içersiniz nasıl geçirirsiniz sahurları ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayirli sahurlar

• Hayırlı sahurlar

• Oruç tutabilenlere hayırlı sahurlar, kimseyi kırmadan bir kaç şey söylemek istiyorum, artık herkes telefon denen icatla alarm kurup sahura kalkabiliyorken, hâlâ eline davul alan neden savaş çıkmışcasına gürültü yapıyor? Dinimiz saygı hoşgörü diniydi nerde kaldı hastaya saygı hoşgörü anlayış? Neyse uzatmayacağım konu anlaşılmıştır diye düşünüyorum, Allah herkesin orucunu kabul etsin, inşallah bu ramazanda insanlık olarak bişeyler iyiye gider diyelim.

• Allah kabul etsin cümleten
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeGaDave06

Hayırlı ramazanlar hayırlı sahurlar.

E ahali sahurda ne yediğinizi nasıl bi planla beslendiğinizi yazında orucumuz daha rahat geçsin bi faydanız olsun. Neler yer neler içersiniz nasıl geçirirsiniz sahurları ?
    Ben bi tas yoğurt biraz yeşillik bi de haşlanmış yumurta yerim. Bi iki tane de hurma. Ekmek tatlı çay vs yiyip içmem. Sonrasında su içerim. Şükür gayet rahat geçiyor
  • Bazen zorlansam da seviyorum Ramazan ayını. İnşallah kolaylıkla orucumuzu tutarız, ibadet ederiz. Ramazan ayınız mübarek olsun.

• Herkse hayırlı sahurlar rabbim mübarek kılsın ramazan ayımızı. İnşallah ekmek yemeden sahur iftar yapacağım bu sene.

• Haydi Bismillah.Ramazanın atmosferine bayılıyorum.Lokum gibi ay valla.Allah oruçlarımızı kabul eylesin.Herkese Hayırlı Ramazanlar...

• Off gelsin börekler çörekler normal zamanda yapmazlar 😄😄

• 
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.