Şimdi Ara

::DH RAMAZAN SOHBETLERİ ANA KONUSU:: (RAMAZAN 2023) (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.306
Cevap
30
Favori
92.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
161 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sınava gircem bozmak üzereyim galiba beceremicem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih

quote:

Orijinalden alıntı: fokof

iftari degil de o nu beklemek zor geliyor

Şoförsen bas gaza

Aşıksan vur saza.

ikisini de beceremem ben xd

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • S.aleyküm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aleykümselam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açlık zorluyor.

• Uni ogrencileri 200 tlye kendini pazarlamaya baslamis, 12 milyon kisi issiz gss prim kayitlisi olmus, komsu suriyede milyonlarca insan olmus miluonlarcasi evsiz kalmis. Mutlu bir ramazan geciremiyoruz ama bakiyoruz hala bazi insablar futbol derdinde bikmemne derdinde vs vs

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatih

ben doğru okudum ama. ilk okuyuşta hemde
  • shifisitert S kullanıcısına yanıt
    Ulke zinaya gidiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kummbara

Sınava gircem bozmak üzereyim galiba beceremicem

Umarım bozmamışsınızdır

Bazen bana da oluyor ama dayanmak lazım. Tabii hastalık vs. söz konusuysa ya da sağlığınız bozuluyorsa o ayrı
  • quote:

Orijinalden alıntı: bestzedDH

Arkadaşlar Allaha şükür süper bir bilgisayarım var rainbowdan tut bf 1 e kadar 30 tane oyunum var ama lol oynuyorum öteki oyunlar bir türlü sarmıyor napacağımı şaşırdım tavsiye vs verseniz

Online oyunun tadını alan bir daha iflah olmuyor sanırım hocam. Ben de DOTA belasına tutuldum.

• Aciktim.

• quote:

Orijinalden alıntı: LittleWorld

quote:

Umarım bozmamışsınızdır

Bazen bana da oluyor ama dayanmak lazım. Tabii hastalık vs. söz konusuysa ya da sağlığınız bozuluyorsa o ayrı

Yok hocam psikolojikmiş o . Şuan üstünden kaç saat geçti pek acıkmadım.

Kendimi şartlamışım herhalde sınav var tutamam diye. Ama gayet de güzel tutuluyormuş

• İftar menüsünde ne var beyler

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: LittleWorld

quote:

Umarım bozmamışsınızdır

Yok hocam psikolojikmiş o . Şuan üstünden kaç saat geçti pek acıkmadım.

Kendimi şartlamışım herhalde sınav var tutamam diye. Ama gayet de güzel tutuluyormuş

Sevindim

• Çok şükür açtık geçenlerde yazdığım iğrenç ağız tadı artık gündüzleri yok fakat şuan iftar yaptım resmen ağzımın tadı kaçtı neden olabilir perşembe günü doktora gideceğim bakalım ne çıkacak

• Glisemik indeksi yüksek besinler kan şekerini hızlı yükseltir, glisemik indeksi düşük besinler yavaş yükseltir ya da dengede tutar.

Neden şekerli gıdalar(100) yediğinizde daha çabuk acıktığınızı ve midenizde kazınma hissettiğinizi hiç düşündünüz mü?İşte bunun sebebi glisemik indeks… Glisemik indeksi yüksek besinler hızlı sindirilip,daha çabuk acıkmanızı sağlar ve yedikçe yersiniz.Glisemik indeksi düşük besinler daha uzun süre tok tutar sizi.Glisemik indeksi düşük besinler,kan şekerinizi dengede tutar,kilo kontrolü sağlar ve hatta yağ depolanmasını engeller.

http://www.diyetz.com/glisemik-indeks-tablosu/

listeyi incelemeniz önerilir ama minimal özet geç derseniz iftarda beyaz ekmek, patates, tatlı ve pirinç pilavı yemeyin.çavdarlı ekmek, bulgur pilavı, et, yumurta tercih edilmeli.bu mevzu sahur için de geçerli. kan şekeriniz birden fırlarsa ne olur?pankreasınız bol miktarda insülin salgılar ve şekeriniz çok düşer bu sefer yığılırsınız şekerli çaya tatlıya saldırırsınız.sahurda bu indekse dikkat etmezseniz daha çabuk acıkırsınız.bu indeks olayı kilo vermede, yemeklerden sonra rahat etmede çok faydalı bir şey ama okuyun iki dakikada uzmanı olun yapın demiyorum konuya dikkatinizi çekmek istedim.belki daha önce duydunuz aman be dediniz belki ilk kez duyuyorsunuz.kafanıza yatmadıysa koyu yerleri kişisel tavsiye olarak yazdım gerisini yazmadım farzedin.

• quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

İftar menüsünde ne var beyler

Misafirlikteydik. Mercimek corba+manti+kofte.. Allah olmayanlara da versin. Birazdan geleneksel foto gelecek.

• Dunyanin en guzel ortami 4.

• Hiç mübarek ay içerisindeymişim gibi hissedemiyorum. O hissiyatı yaşayamayınca sanki yalnızca aç kalıyormuşum gibime geliyor. Çok kötü bir durum.
  • ramazan başından beri canım tatlı istiyor ya valla 1 ayda yiyeceğim tatlıyı yedim 3 günde
  • 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.