Şimdi Ara

Evde wc de kaldım (2. SS geldi) (sabah oldu) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
16
Favori
8.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tombulpisicik

quote:

Orijinalden alıntı: Bahtsız Bedevi2

quote:

Birader ciddiyim gece yatarken tuvalet kaapnir tuvalet pisliktir tuvalette cinler yasar cinler geceleri cikarlar

yani csb degilse moku yedin biladerr

Yahu arkadaşım 1 saatten fazladır mahsur kaldım zaten bitmişim.neden korkutuyorsun beni. Off off işine bak be kardeşim

Tuvalette korunmasiz oluruz ve cin,ifrit olsun evde sesler cikartarak rahatsiz edebilir tuvalet isigini kapatabilirler kuran kursu cocuguyum beni dinle alttakileri oku hocam hayirli geceler tuvalette cok kalmayin derler korunmasiz oluruz max 10 saat ordasinxsimdi ama korkarsan komsulari ara polisi ara ara iste kapiyi kiramazmisin tahta kapi bilgilendir kardesim yardimci olurum
    TUVALETE GİRERKEN;

Resûl-i Ekrem Efendimiz (s.a.v.) de tuvalete girerken duâ okumuş, habis varlıkların şerrinden Allah’a sığınmıştır. Efendimiz’in tuvalete girerken okuduğu duâ şöyledir. “Bismillâh. Allahümme innî eûzü bike mine’l-hubsi ve’l-habâis.”

“Bismillâh. Allah’ım, hususi ve umumi bütün kötülükleri bünyesinde toplayan habislerden sana sığınırım.”

TUVALETTEN ÇIKARKEN;

Resûl-i Ekrem Efendimiz (s.a.v.) tuvaletten çıkarken şu duâyı okuyarak çıkardı: “Elhamdü lillâhillezî ezhebe anni’l-ezâ ve âfânî…”

“Bana rahatsızlık veren şeyleri giderip, sıhhat ve afiyet hibe eden Allah’a hamd olsun.”

Şimdi wc de okusam günah falan olmaz mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kapının kilidini tekrar kilitlemek istiyormuş gibi zorla,sonra kilidi açma yonune çevir,tekrar kilitle tekrar aç,bizimki de takılıyor bu şekilde açılıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: j&j

Kapının kilidini tekrar kilitlemek istiyormuş gibi zorla,sonra kilidi açma yonune çevir,tekrar kilitle tekrar aç,bizimki de takılıyor bu şekilde açılıyor

Yok hocam artık bıraktım.yarına kadar beklıycem illa biri merak edip basacak şu pis zile

• quote:

quote:

quote:

quote:

Birader ciddiyim gece yatarken tuvalet kaapnir tuvalet pisliktir tuvalette cinler yasar cinler geceleri cikarlar

yani csb degilse moku yedin biladerr

Yahu arkadaşım 1 saatten fazladır mahsur kaldım zaten bitmişim.neden korkutuyorsun beni. Off off işine bak be kardeşim

Tuvalette korunmasiz oluruz ve cin,ifrit olsun evde sesler cikartarak rahatsiz edebilir tuvalet isigini kapatabilirler kuran kursu cocuguyum beni dinle alttakileri oku hocam hayirli geceler tuvalette cok kalmayin derler korunmasiz oluruz max 10 saat ordasinxsimdi ama korkarsan komsulari ara polisi ara ara iste kapiyi kiramazmisin tahta kapi bilgilendir kardesim yardimci olurum
    TUVALETE GİRERKEN;

Resûl-i Ekrem Efendimiz (s.a.v.) de tuvalete girerken duâ okumuş, habis varlıkların şerrinden Allah’a sığınmıştır. Efendimiz’in tuvalete girerken okuduğu duâ şöyledir. “Bismillâh. Allahümme innî eûzü bike mine’l-hubsi ve’l-habâis.”

“Bismillâh. Allah’ım, hususi ve umumi bütün kötülükleri bünyesinde toplayan habislerden sana sığınırım.”

TUVALETTEN ÇIKARKEN;

Resûl-i Ekrem Efendimiz (s.a.v.) tuvaletten çıkarken şu duâyı okuyarak çıkardı: “Elhamdü lillâhillezî ezhebe anni’l-ezâ ve âfânî…”

“Bana rahatsızlık veren şeyleri giderip, sıhhat ve afiyet hibe eden Allah’a hamd olsun.”

Şimdi wc de okusam günah falan olmaz mı

saten tuvalete girerken okucan olmaz gunah.

Kardesim Komsu nun numarasi yok kapiyi kirarsin cok rahat geri gel omzunla yapis kapiyayada anahtar deligine su fiskirt yumusasin en son polis cagir 5 dkda hallederler ama cilingir ilk sizin kapiyi kircak sonra tuvapet 50 tl alur

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: j&j

Kapının kilidini tekrar kilitlemek istiyormuş gibi zorla,sonra kilidi açma yonune çevir,tekrar kilitle tekrar aç,bizimki de takılıyor bu şekilde açılıyor

Yok hocam artık bıraktım.yarına kadar beklıycem illa biri merak edip basacak şu pis zile

Kirsana olm kapiyi niye aciyorsun birsey olacak diye

• Aynen polisi arayayım neden aklıma gelmedi ki

• Kir cami iste ya, neyi dusunuyon daha

• Kapının menteselereni kirsana

• Kapıyı oradaki birşeyle parçalamayı deniyebilirsin. Yeterli boşluk olunca çıkarsın. Zaten kapının içi boş olur. Ben kapıya attığım küçük darbeler ile bile kaç yerini kırmışımdır sayısını unuttum. Mesela kalçanla sert bir darbe vur tahta kısmına. Orası ince zaten. Birkaç parça geliyor tahta kısmın içinden ince. Diğer her yer boşluk. Çok kolay kırılıyor o kapı. Sinirlenip yumruk atarak kırmıştım bi keresinde. Canında fazla acımaz. Ayrıca telefondan ulaşabildiğin herkesi ara. Hatta arkadaşın felan olur onuda ara o çilingir yollasın.

• Nick+Konu uyumu + CSB
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

Nick+Konu uyumu + CSB

Amacım bu değil inan ki.
    Beyler benden bu kadar telefonu kapatmazsam sabahı göremeyeceğim.
    Umarım sabah bir yolunu bulur çıkarım şu pis 4 duvardan

• csb

• Bahtsız Bedevi2 B kullanıcısına yanıt
    Asil soru su olmali. Evde kimse yoksa neden kapiyi kilitliyorsun ? Ben olsam kapi acik yaparim isimi :)

+ layanlara tesekkur ederim. Ama asil soru bu olmali arkadasa. Hala cevap yok.

Ayrica arkadas tuvalete telefon+laptop ile giriyor olmali mesaji normal surumden atmis. Tutmayacak bu csb. Bosuna ugrasma kardes

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi La Pluie -- 9 Mayıs 2015; 21:09:03 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akrabalarından yardım isteyez misin? Ev anahtarı olan birisini çağır, gelsin. Durma orada. Ya da bir arkadaşından yardım iste, çilingir getirsin.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

Nick+Konu uyumu + CSB

Amacım bu değil inan ki.
    Beyler benden bu kadar telefonu kapatmazsam sabahı göremeyeceğim.
    Umarım sabah bir yolunu bulur çıkarım şu pis 4 duvardan

Lan giriş kapıya cama sert bişeylerle

• CSB falan değilsen iyi dinle..öncelikli olarak akıllı telefonundaki tüm programları sil..3g yi 2 g yap.10 dk bir gir buraya..şarj önemli
    diğer konu oradaki kimyasallara dokunmayı aklından geçirme..çamaşır suyu-tuz ruhu falan dökersen kapalı ortamda delirirsin..genzin gözün her yerin yanar..sonra bi güzel bayılırsın..ciğerler sonra pert..sonrası karaca ahmet..ayrıca nerede oturuyorsun..yakın biri varsa gelir belki forumdan..site ise güvenliği ara çağırsın çilingir..değilse kapıcı vardır herhalde ona ulaş..birde şu var tek anne baba mı hayatta..dayına teyzene amcana dedene ne biliyim birini ara öncelikle gelir herhalde biri..CBS falansan inşallah kalırsın böyle
  • kalcadan destekli kapıyı yumrukla gerekirse kır

• Vilada falan varsa vur bide elindeki tüm malzemelerin ssini at çözüm bulalım

• Kilidi em açılacaktır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardes ev adresini yaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4ED52E84F -- 9 Mayıs 2015; 1:16:15 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.