Şimdi Ara

Evde wc de kaldım (2. SS geldi) (sabah oldu) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
16
Favori
8.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CompLamia

aklıma bişey geldi CSB olmadığını düşünerek yazıyorum, kuvvetlice kapıyı yukarı doğru kaldır öyleyken çevir anahtarı açılır diye tahmin ediyorum, aynısı olmuştu çünkü

Anahtar dönmüyor zaten sıkıntı o

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tuz ruhu varsa kilide dok aliminyum alasimi ise ericektir erirken koklama zehirlenirsin saf.demir veya baska alasimsa ahsapa camasir suyu dokerek yumusatabilirsin sonra kirarsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Bahtsız Bedevi2

quote:

Orijinalden alıntı: CompLamia

aklıma bişey geldi CSB olmadığını düşünerek yazıyorum, kuvvetlice kapıyı yukarı doğru kaldır öyleyken çevir anahtarı açılır diye tahmin ediyorum, aynısı olmuştu çünkü

Anahtar dönmüyor zaten sıkıntı o

kaldırıp denedin mi kapıyı, hafif değil ama baya kaldırcan

• Kilit sıkıştıysa kapıyı yukarı aşağı falan oynat belki takılmıştır yav hiç olmadı omuzu vurduğun gibi açarsın o kapılar kağıttan gibi zaten.
  • Kapının menteşelerinin olduğu yeri kırabilirsin. Oraya tekne at. Tabi biraz tuzlu olur senin için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metal çubuk gibi birşey varsa kenarlardan kapıyı sıkıştırmayı dene, en kötü bas tekmeyi kır güzel aksiyon olur hem senin için

• Oha! Kapı kolu, kapı filan tamamen değişmeli. Lavabo filan değilmeli. En az 35 bin tl masraf olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Desider.org

Kapının menteşelerinin olduğu yeri kırabilirsin. Oraya tekne at. Tabi biraz tuzlu olur senin için

Hocam ilk mesaja ekledim.kırmayı denemedim ama sonuç olumsuz. Yaklaşık 1 saat oldu annemlere de ulaşamıyorum

• Kapıyı tekmele işte, kilidi kolay kırılır tuvaletin sorun olmaz. Hatta duvardan güç te alabilirsin. Kilidin oraya yüklen kilidi kırarsın rahat. E canın acır tabi omuz felanda atabilirsin.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Desider.org

Kapının menteşelerinin olduğu yeri kırabilirsin. Oraya tekne at. Tabi biraz tuzlu olur senin için

Hocam ilk mesaja ekledim.kırmayı denemedim ama sonuç olumsuz. Yaklaşık 1 saat oldu annemlere de ulaşamıyorum

Hocam sert bi cisim mesela tırnak makasının törpi kısmı ile menteşelirin vidalarını sokup kapıyı çıkarabilirsin ve kilit tamir edildikden sonra kapı parası vermiş olmazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krepss45 -- 9 Mayıs 2015; 0:30:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark_Knife

Kapıyı tekmele işte, kilidi kolay kırılır tuvaletin sorun olmaz. Hatta duvardan güç te alabilirsin. Kilidin oraya yüklen kilidi kırarsın rahat. E canın acır tabi omuz felanda atabilirsin.

Denedim hepsini denedim enerjim falan kalmadı artık.üstüne bir de komşudan yediğim küfürle kaldım

• Birader ciddiyim gece yatarken tuvalet kapisi kapanir tuvalette korunmasizsin tuvalet pisliktir tuvalette cinler yasar cinler geceleri cikarlar

yani csb degilse moku yedin biladerr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tombulpisicik -- 9 Mayıs 2015; 0:44:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tombulpisicik

Birader ciddiyim gece yatarken tuvalet kaapnir tuvalet pisliktir tuvalette cinler yasar cinler geceleri cikarlar

Yahu arkadaşım 1 saatten fazladır mahsur kaldım zaten bitmişim.neden korkutuyorsun beni. Off off işine bak be kardeşim

• KAPININ CAMININ KENARLARINDAKI CITALARI CIKAR, YAVASCA CAMI AL KOY KENARA VE ISTE DISARIDASIN.

gör diye büyük yazdim.
  • Csb degilse git telefonla butun tanidiklarini haberdar anahtarla yoksa cilingirle eve girip tuvaletten alsinlar seni.Sarjin falan biticek kalicaksin sonra ortada.

• dostum kapının kilidinin olduğu kısmın önündeki tahtayı parçala anladın mı?

• Beyler temizlik malzemelerinden bir şey yapamaz mıyız kimyacı arkadaşlat yardım edinnn. Acıkmaya da başladım şimdiden

• evde kimse yokken neden kitler insan anlamıyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tombulpisicik

Birader ciddiyim gece yatarken tuvalet kaapnir tuvalet pisliktir tuvalette cinler yasar cinler geceleri cikarlar

Yahu arkadaşım 1 saatten fazladır mahsur kaldım zaten bitmişim.neden korkutuyorsun beni. Off off işine bak be kardeşim

Tuvalette korunmasiz oluruz ve cin,ifrit olsun evde sesler cikartarak rahatsiz edebilir tuvalet isigini kapatabilirler kuran kursu cocuguyum beni dinle alttakileri oku hocam hayirli geceler tuvalette cok kalmayin derler korunmasiz oluruz max 10 saat ordasinxsimdi ama korkarsan komsulari ara polisi ara ara iste kapiyi kiramazmisin tahta kapi bilgilendir kardesim yardimci olurum
    TUVALETE GİRERKEN;

Resûl-i Ekrem Efendimiz (s.a.v.) de tuvalete girerken duâ okumuş, habis varlıkların şerrinden Allah’a sığınmıştır. Efendimiz’in tuvalete girerken okuduğu duâ şöyledir. “Bismillâh. Allahümme innî eûzü bike mine’l-hubsi ve’l-habâis.”

“Bismillâh. Allah’ım, hususi ve umumi bütün kötülükleri bünyesinde toplayan habislerden sana sığınırım.”

TUVALETTEN ÇIKARKEN;

Resûl-i Ekrem Efendimiz (s.a.v.) tuvaletten çıkarken şu duâyı okuyarak çıkardı: “Elhamdü lillâhillezî ezhebe anni’l-ezâ ve âfânî…”

“Bana rahatsızlık veren şeyleri giderip, sıhhat ve afiyet hibe eden Allah’a hamd olsun.”

• Ekmek de mi yemedin birader kola yada kilide neyse asil iste.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.