Şimdi Ara

Evde wc de kaldım (2. SS geldi) (sabah oldu) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
16
Favori
8.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Odanın içinden açamıyorduk kapıyı,kol kopmuştu.Dıştan giriliyordu.Dıştaki kol sağlamdı yani.Annem eve gelince açtı kapıyı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler kapı kolunun resmini ekledim biri yardım etsin lütfen şarjım bitmeden

• Amerikan kapı elinle tık tıkla boş yeri bul yumruğu geçir 3mm kalınlık var zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • anahtarı çıkar 3 sn bekle sonr sağ elinle geri sok sonra yine 3 sn bekle sonra yavaş yavaş kilidi açma yönüne doğru çevir

• Şarjın bitmeden ailene haber vermeyi unutma...

• quote:

Orijinalden alıntı: Bahtsız Bedevi2

quote:

Orijinalden alıntı: KGokturk

Tuvalet kapisina cilingir mi cagircan kardes. Helal olsun.

Dış kapı kitli. Çilingir gelse önce dış sonra içmkapıyı açacak ki çilingir numarası da yok. Off off

Telefonun var elinde buraya konu açmasını biliyorsun ama telefondan çilingir numarasına bakmayı akıl edemiyor musun?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• En yakin kisileri ara ve durumu anlat kendin acman zor biraz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zamanında macgyver izleseydin,o telefonun parçalarından,tuvalet kağıdı,diş fırçasından bazuka yapıp,ordan kurtulabilirdin,şansına küs
  • quote:

Orijinalden alıntı: AoE_Bsrn

quote:

quote:

Dış kapı kitli. Çilingir gelse önce dış sonra içmkapıyı açacak ki çilingir numarası da yok. Off off

Telefonun var elinde buraya konu açmasını biliyorsun ama telefondan çilingir numarasına bakmayı akıl edemiyor musun?

Yahu çilingir gelse dış kapıyı açması lazım.sonra wc yi .adam 2 kapı açtı diye 100 lira alacak. O kadar param yok

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AoE_Bsrn

quote:

quote:

Yahu çilingir gelse dış kapıyı açması lazım.sonra wc yi .adam 2 kapı açtı diye 100 lira alacak. O kadar param yok

Ozaman annen gil gelene kadar orada mokunu yiyecen yapcak bişey yok bana hem csb gibi geldi

• Kırsana olum kapıyı o kapılar Demir kapı gibi değil kolay kırılıyor

• Kardeş ölmeyimi planlıyon orda bir hafta napıcan?
    Kapıyı kır. Ama tekmeyle yada omuzla değil. Kapı içeriye doğru açılıyorsa kapının koluna asıl ve çek.

• Serin hikaye

• bi şekilde çıkacan illaki, çilingir çağıramıyosan kilidi kırcan bişekilde, kapıyı kırmaktan iyidir yani, yada ev anahtarınız olan biri varsa komşu filan onu ara, çilingir çağırmaya karar verirsen 11880 den filan bulursun numarasını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hanzee -- 9 Mayıs 2015; 0:04:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrTux

Kardeş ölmeyimi planlıyon orda bir hafta napıcan?
    Kapıyı kır. Ama tekmeyle yada omuzla değil. Kapı içeriye doğru açılıyorsa kapının koluna asıl ve çek.

Şu kilit bölümü bozuldu dönmüyo.sadece kapı kolu hareket ediyo

• Sizinkileri bi arasana bu gibi durumlarda kapıyı nasıl açıyolarmış, bi kolay yolu vardır mutlaka

• quote:

Beyler evde kimse yok ailem 1 haftalığına köye gitti.tuvalete girdim kapıyı kitledim şuan açamıyorum.neden kitlediğimi de bilmiyorum alışkanlık olmuş.
    Beyler kapıyı nasıl açacağım aranızda çilingir falan yok mu
    Edit:
     Evde wc de kaldım (2. SS geldi) (sabah oldu)

Beyler kapı kolu bu,kilit bölümünü çubuk gibi bi aletle zorladım ama yok sadece ahşap bölümü soyuldu

Sarjin bitmeden itfaiyeyi ara bro. Ya da tuvalette havalandirma varsa bagir komsulara.

• quote:

Orijinalden alıntı: unibodydesignn

quote:

Beyler evde kimse yok ailem 1 haftalığına köye gitti.tuvalete girdim kapıyı kitledim şuan açamıyorum.neden kitlediğimi de bilmiyorum alışkanlık olmuş.
    Beyler kapıyı nasıl açacağım aranızda çilingir falan yok mu
    Edit:
     Evde wc de kaldım (2. SS geldi) (sabah oldu)

Beyler kapı kolu bu,kilit bölümünü çubuk gibi bi aletle zorladım ama yok sadece ahşap bölümü soyuldu

Sarjin bitmeden itfaiyeyi ara bro. Ya da tuvalette havalandirma varsa bagir komsulara.

Aynen hocam çok mantıklı sesleneyim üst komşuya

• Kilit kısmı bozulduysa anahtar gibi olan şeyi çek çıkar. Orada dili döndüren dikdörtgen bir şey olacak. Cevirmeye çalış zor olur fakat. Olmazsa kapının 4 deseni var gördüğüm kadarıyla. Onlardan bir tanedine tekmeyi göm tahta kapı zaten kırılır çıkarsın oradan. Oda olmazsa kapıyı kıracaksın başka çare yok.

• aklıma bişey geldi CSB olmadığını düşünerek yazıyorum, kuvvetlice kapıyı yukarı doğru kaldır öyleyken çevir anahtarı açılır diye tahmin ediyorum, aynısı olmuştu çünkü

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.