Şimdi Ara

Evde Dumbell ile Çalışma programı [Vücut Yapalım] -Karın Egzersizleri Eklendi 2.sayfa- (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
7
Favori
148.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Evde Dumbell ile Çalışma programı [Vücut Yapalım] -Karın Egzersizleri Eklendi 2.sayfa-

Frédéric Delavier'in yazmış oldugu STRENGTH TRAİNİNG ANATOMY kitabının elektronik halidir.İçinde 100'den fazla egzersiz var yararlanmanızı öneririm.
     Evde Dumbell ile Çalışma programı [Vücut Yapalım] -Karın Egzersizleri Eklendi 2.sayfa-

http://rapidshare.com/files/34203629/strength_1_.training.anatomy.pdf

• Bu mekik konusunda bilgi verir misiniz ? Ben normalini çekiyorum , 40 tane filan hızlı hızlı . Diğerlerinden hangisi iyi olur ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZatZot

Bu mekik konusunda bilgi verir misiniz ? Ben normalini çekiyorum , 40 tane filan hızlı hızlı . Diğerlerinden hangisi iyi olur ?

düz mekik pek işe yaramıyo.şu hareketli resimler varya 4 numaralı olanı yap.direk kasların çalışıtğını hissedeceksin.
  • İlginç
  • hadı bakalım okadar arastırma ıcıne gırdınız ıns calısırsnız okumaklada olmuyo ıcraat önemlı, ''3ERS!N'' adlı uyenın yazılarını okuyunuz gerek lı butun calısma seklı suresı duraklamaları ıncelme kılo alma vs yazılmıstır, gereken yerlerde yardımım olmustur. Yenı baslıyan bırı ıcın sıradan mekık hareketı ıle calıssın sonradan dıyerlerıne gecın belı ıncılttımı hiç bısey yapamassınız herseyden önce saglık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 87akin-izmir -- 30 Temmuz 2008; 15:13:23 >
  • Har resimler ve hareketlerin etkilediği kas gruplarını gösteren resimleri diğerlerinden uzaklaştırırsan daha iyi olur diye düşünüyorum çünkü biraz kafa karıştırıcı oluyo

*Har ... hala hareketin tekinin resmi yok... iyi kontrol et... bi de bağlantılı olanları diğerlerinden bikaç satır boşluk bırakarak koy... çok bitişik yapmışsın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkchild -- 31 Temmuz 2008; 16:17:23 >
  • Bende Body'e Gideceğim Kışın
  • Güzel bir konu olmuş.Daha öncede bu resimleri görmüştüm.Resimlerin hareketli olmasını çok iyi düşünmüşler.
  • Tekrar Buradayım
  • peki evde çalışıpta farkedilebilecek kadar gelişen war mı ?
  • Konumuz baya arkalara düşmüş
  • Nasıl gidiyor beyler?
  • YARIN YEni egzersizler ekliyeyim barim
  • quote:

Orjinalden alıntı: ultrAslan99

quote:

Orjinalden alıntı: Peçito

Evde bununla Bench Press basıyorum

Evde Dumbell ile Çalışma programı [Vücut Yapalım] -Karın Egzersizleri Eklendi 2.sayfa-

hocam çok hoşuma gitti

• quote:

Orjinalden alıntı: hashus1099

quote:

Orjinalden alıntı: ultrAslan99

quote:

Orjinalden alıntı: Peçito

Evde bununla Bench Press basıyorum

hocam çok hoşuma gitti

• quote:

Orjinalden alıntı: 87akin-izmir

Karını ince ve şekilli olması için :

Crunch : 3*25
    Leg raise : 3*15
    Sit up : 3*20
    Knee up : 3*20
    Hanging knee up : 3*15

Deneyeyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Chevher

quote:

Orjinalden alıntı: 87akin-izmir

Karını ince ve şekilli olması için :

Crunch : 3*25
    Leg raise : 3*15
    Sit up : 3*20
    Knee up : 3*20
    Hanging knee up : 3*15

Deneyeyim

Gaint Set System yazdığımı hatırlatırım.
  • Valla eskiden beri iyi yemek yerim ve göbeciğimde gayet iyidir.Hani balon denirya gayet o misal.Çift balkon benimki.
    Neyse uzatmayam,geçenlerde gittim şu abking promudur nedir o zıkkımdan aldım yanınada 5 kiloluk dumbell lar filan.Daha sonra girdim netin sonsuz deryasına daldım vücutcuların arasına.Bir kaç hareket öğrendim.Yaptım ve gerçekten fark oldu.Neyse geçenlerde vilayete indim spor solunu vardı önünden geçerken dedim bir gireyim bakayım.
    Girdik işte hoca geldin sağolsun ilgilendi açıkladı olayı,balkan şampiyonluğu filan varmış anlattı.Tabi bunlar beni etkilemezdi.İçeriye spor salonunun sahibi girdi gözlerime inanamadım.O adamda bir göbek vardı benim göbek onunkinin yanında kas gibi duruyordu.Dedim ya bunu kaç ayda yaptın.Diyetle çalışmayla 2 ay deyince(salon ortamında) şunu anladımki bu spor tamamen profesyönel bazda çalışma istiyor.Çünkü ağırlık kaldırıyorsun sakatlanma riskinde yüksek o kasları dinlendirmediğin için küçülme riskide yüksek.
    Bencede ilk başlarda yani bi 3-4 aylık peryotta solana gidilmeli daha sonra evde çalışılmalı.

• arkadaslar boyun agırısına sebebiyet vermisti bana resimdeki hareketler bu yuzden karın kasını ben evdeki balkonun demirine tutuna tutuna yapmıstım bide gogus kasını oklava ve gogus germe sayesinde elde etmistim
  • quote:

Orjinalden alıntı: NBEEE

arkadaslar boyun agırısına sebebiyet vermisti bana resimdeki hareketler bu yuzden karın kasını ben evdeki balkonun demirine tutuna tutuna yapmıstım bide gogus kasını oklava ve gogus germe sayesinde elde etmistim

Bir Türkün Pratik zekası :)
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.