Şimdi Ara

Evde Dumbell ile Çalışma programı [Vücut Yapalım] -Karın Egzersizleri Eklendi 2.sayfa- (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
242
Cevap
7
Favori
148.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: NonStop®

KARIN İÇİN YOK MU?

Karın için yok mu diyorsun caps lockun açık kalmış vaziyette benim yazdığım linke tıklasan belki rastgelirdin.

Mekik çek karın için bu kadar basit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GamingExpert -- 19 Temmuz 2008; 2:01:01 >
  • Güzelmiş.. tşkler..
  • göusten yapıldıktan sonrakı gun omuz hareketı yapılmaz bu 1 yada omuz hareketı yapıldıgı gunun ertesı gunu göus calısılmaz 2. gun göus demıssın resımlerde omuz harektlerı var. Ayrıca enseye pres yok onun yerıne sıkıstırma hareketlerı secmıssın fazla bı yanlıs göremıyorum ama
    pazartesı :göüs-pazı-bilek-mekik
    salı : sırt-kanat-trapez-ters mekik
    carsamba :bos
    persembe :omuz-triceps(arka kol )-yan bel
    cuma :ön arka iç dış bacak-kalf-twist

bunu 1 ay yaparsın sonra hereketlerın sırası degısır. ve şok teknıklerı uygulanır daha sonralarda

pazartesı :omuz-pazu-twist
    salı :bacak-kalf-trapez-mekik
    carsamba :boş
    persembe :göüs-biceps ( pazu )-yan bel
    cuma :sırt-kanat-bilek - ters mekık

son bıkac ay sonra yıne degısır felan bu degıstırme ısını cok ıyı yapmak gerekır farkı hıssetmıyorsan yanlıs vardır

herseyden önce bu sporda

UYKU %10 - KONDİSYON %10 -BESLENME %80
    çok ıyı beslenmedıkce boşa kurek cekersınız

Evde Dumbell ile Çalışma programı [Vücut Yapalım] -Karın Egzersizleri Eklendi 2.sayfa-

Evde Dumbell ile Çalışma programı [Vücut Yapalım] -Karın Egzersizleri Eklendi 2.sayfa-

AMATÖRCE YAPMAYIN YADA EN AZINDAN BI BILENLE BI KAC AY CALISIN BİLGİ EDİNİN BİŞEYLER ÖGRENIN KARAMBOLE YAPIPTA BI TARAFINIZI SAKATLARSANIZ KÖTÜ

• evet akın dogru demıs , en azından kaslarınız oturana kadar salona gıdın hem bazı temel bılgılerı ogremıs olursunuz , yoksa bel fıtıgından tutun da bır suru rahatsızlıga yol acabılır bılıncsız calısmak
  • quote:

Orjinalden alıntı: PeterPetrelli

Dumbell alacaktım tamda yarın. Alıpda boşboş sallayacağıma bu şekilelri denerim daha iyi. Birde kol kası yapar bu bayağ değil mi?

Dumbell ile yaptığın her hareket direkt olarak kola etki eder. Ben çok çalıştım. Ama en çok kas kollarımda olmuştur. Kolumun bileğin bittiği yerde çok fazla kas oluşturdu. Çok güzel oldu. Çalışmayı bıraktım dumbell larımı bir yerde unuttum. Ama yakın zamanda alıp tekrar başlayacağım...

Konuyu açan arkadaş hepsini ben biliyordum ama bu konuda sorusu olan birçok arkadaş oluyordu. Bu konunun açılması çok iyi oldu.
  • Benim omuzları genişletmem lazım, bunlar yardımcı olur mu?
  • Bir zamanlar ben konu acmıstım böle cokta tutuldu son ana kadar soru yanıt seklınde herkez bılgılendı, aarada bı uyuzun yuzunden konuyu kapattırdım inş bu konuda, konu harıcı sorular tavırlar ıgrenc espırıler dangalaklıklar olmazda mıllet bıseyler ögrenır. rıca edıyorum ögrenmek ısteyen cok kısı var, cıvıtmayın
  • bende evde kendi imkanlarımla programsız yapıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: GebereJackson

Benim omuzları genişletmem lazım, bunlar yardımcı olur mu?

Olur.Barfikslede olur
  • Bence çok süper bi paylaşım
  • Güzelmiş..
  • Evet Arkadaşlar Devam edelim.Aralardan seçip çıkardıklarım

Lateral
    Hareketin etki ettiği gruplar *

Bent-Over Dumbbell Lateral Raises

OMUZ
    Bent-Over Dumbbell Lateral Raises

Front Dumbbell Raises (İlk mesajda mevcut)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Har -- 19 Temmuz 2008; 12:52:58 >

• Evde bununla Bench Press basıyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: Peçito

Evde bununla Bench Press basıyorum

• Arkadaşlar karın içinde araştırıyorum bulursam eklerim
  • Karın

Gögüs

Pazu

Bacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peçito -- 19 Temmuz 2008; 13:16:52 >

• Peçito sağol
    Yukarı

• Sporcular Bastırın Bu Konu üstte kalmalı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Peçito

Evde bununla Bench Press basıyorum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.