Şimdi Ara

Evde Dumbell ile Çalışma programı [Vücut Yapalım] -Karın Egzersizleri Eklendi 2.sayfa- (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
7
Favori
148.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu ne la hep nerelerden topluyorum konuyu
  • Kaç kiloyla başlayım hocam bunlar için 2 ideal mi ?
  • benim evde 8 var şuan ama bi tane iki tane almalımıyım ve kaç kiloluk alıyım?
  • güzelmiş

• tamam hersey iyi hoş güzel ama unutulmaması gereken bişey var!

Bütün bu hareketleri yapmadan önce ısınma hareketleri yapmak lazım!
  • quote:

Orjinalden alıntı: Har

quote:

Orjinalden alıntı: GebereJackson

Benim omuzları genişletmem lazım, bunlar yardımcı olur mu?

Olur.Barfikslede olur

sen yenımı baslıyorsun bu ısee ne alaka barfıxle omuzun bıkere bu mantıken şöledır dostum

vucudunu baz al okey,vucuduna cektıgın hersey kanat sırt pazu- baldır-karın kası, vucudundan ıteledıgın hareketlerde omuz göus trıceps bacak calf tır. barfıxın prensıbı ust göuse dogru cekme oldugundan bu kanat ıle sırta gırer omuz sadece ısınmıs olur

yanı barfıxın omuzla uzaktan yakıdnan alakası yok bu ıs seye benzıyo kanat calısırken kı pazunun calısmasına yada göüs omuz calısırken kı arka kolun calısması gıbı stabıl bısey her hareketlerde ayrıca karın kası ıkınmaktan dolayı ısınır ama bu ısınmalar sadece terlemeye yuol acar kası gelıstırmez senın o barfıx dedıgın hareket pazu, ve sırt kanat yapar bıraz bılek omuz calıstırmaaaaaaaaaaaaaaaaz- öle gelısı guzel yorumlar yapmayın lutfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 87akin-izmir -- 20 Temmuz 2008; 12:34:51 >

• Güzel paylaşım teşekürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: ultrAslan99

quote:

Orjinalden alıntı: Peçito

Evde bununla Bench Press basıyorum

Evde Dumbell ile Çalışma programı [Vücut Yapalım] -Karın Egzersizleri Eklendi 2.sayfa-

süpermiş ya

• Bunun bir küçüğü daha var. Siz birde çalışma masasını görsenizz ne olur bilmiyorum ....

Beyler bende Dumbell alcam fakat fiyatlarda güzel Acaba Dumbell'ıda konserve kutularında mı yapsak ne diye düşünüyorum Ciddiyim !
    çok pahalı diğerleri beton daha ucuz gelcek

• quote:

Orjinalden alıntı: 87akin-izmir

quote:

Orjinalden alıntı: Har

quote:

Orjinalden alıntı: GebereJackson

Benim omuzları genişletmem lazım, bunlar yardımcı olur mu?

Olur.Barfikslede olur

sen yenımı baslıyorsun bu ısee ne alaka barfıxle omuzun bıkere bu mantıken şöledır dostum

vucudunu baz al okey vucuduna cektıgın hersey kanat sırt pazu , vucudundan ıteledıgın hareketlerde omuz göus trıceps tır.

yanı barfıxın omuzla uzaktan yakıdnan alakası yok bu ıs seye benzıyo kanat calısırken kı pazunun calısmasına yada göüs omuz calısırken kı arka kolun calısması gıbı stabıl bısey her hareketlerde ayrıca karın kası ıkınmaktan dolayı ısınır ama bu ısınmalar sadece terlemeye yuol acar kası gelıstırmez senın o barfıx dedıgın hareket pazu, ve sırt kanat yapar bıraz bılek omuz calıstırmaaaaaaaaaaaaaaaaz- öle gelısı guzel yorumlar yapmayın lutfen

geniş tutuşu gayet güzel de çalıştırıyo, özellikle yan deltoidleri.

• pspcü ;

sen omuzunun ısındıgını farkına varıp calıstı sanıyorsun ıstersen acabıldıgın kadar genıs ac, en fazla arka omuz kısmını etkıleyebılırsın, her kasın kendıne öz hareketlerı var birde bunun yanında yardımcı kaslar var tabı, kas gerılırken dıyer kaslar yardımcı olur, buna karın kası bıle dahıl, adamlar ıyı squat yapamıyan kısının verımlı bench press yapamıyacagının farkına varmıslar neyse. bunun tartısmasına hıc gerek kendımızde bu sporu yapıyoruz iyi ozman adamlar arnold pres enseye öne pres letaral raıse felan yapmasınlar barfıx ceksınler hehe

Peçito :

kardesım nasıl yaparım dıyosan yap agırlıklar ates pahası, daha dun aldık ben 2.5ytl zor alıyordum tanıdık dıye, sımdı pıyasası 6 ytl olmus kılosu , ben 4 ytlden alabıldım yanı aldıklarımızda, iki kısa bar- 2adet 5kg - 4adet 2.5kg

Toplam 105 ytl tuttu oha yanı demı. kısa barı cıftı 40ytl olmus ama bızımkıler döküm tabı ömurluk allahtan zamanında baya bı agırlık almısım şimdi çok pahalı, zaten bu spor cok teferruatlı ayrıca zengın ısı dıyebılırz :(

buda benım agırlıklar

Evde Dumbell ile Çalışma programı [Vücut Yapalım] -Karın Egzersizleri Eklendi 2.sayfa-

• quote:

pspcü ;

sen omuzunun ısındıgını farkına varıp calıstı sanıyorsun ıstersen acabıldıgın kadar genıs ac, en fazla arka omuz kısmını etkıleyebılırsın, her kasın kendıne öz hareketlerı var birde bunun yanında yardımcı kaslar var tabı, kas gerılırken dıyer kaslar yardımcı olur, buna karın kası bıle dahıl, adamlar ıyı squat yapamıyan kısının verımlı bench press yapamıyacagının farkına varmıslar neyse. bunun tartısmasına hıc gerek kendımızde bu sporu yapıyoruz iyi ozman adamlar arnold pres enseye öne pres letaral raıse felan yapmasınlar barfıx ceksınler hehe

hocam hep söylediklerimi yanlış anlıyorsun ben barfiks başlı başına omuz geliştirici bir harekettir demedim ki. tabiki biliyoruz barfiksin öncelikli olarak kanat ve pazu hareketi olduğunu fakat dediğim gibi geniş tutuş barfiksde omuzlara da oldukça yük bindiği için gayet güzel geriyo yani omuz kaslarını: yüzme gibi aynı. zaten sadece sırtı genişletmiyor geniş tutuş; omuzları da genişletiyor.

• cok tesekkurler. benim de boyle birseye ihtiyacim vardi
  • quote:

pspcü ;

Peçito :

kardesım nasıl yaparım dıyosan yap agırlıklar ates pahası, daha dun aldık ben 2.5ytl zor alıyordum tanıdık dıye, sımdı pıyasası 6 ytl olmus kılosu , ben 4 ytlden alabıldım yanı aldıklarımızda, iki kısa bar- 2adet 5kg - 4adet 2.5kg

Toplam 105 ytl tuttu oha yanı demı. kısa barı cıftı 40ytl olmus ama bızımkıler döküm tabı ömurluk allahtan zamanında baya bı agırlık almısım şimdi çok pahalı, zaten bu spor cok teferruatlı ayrıca zengın ısı dıyebılırz :(

buda benım agırlıklar

Güzelmiş parçalar. Bu Toplam 100 ytl mi tuttu ?
    Benim Evde 2 tane Halter var biri 24 Kg. Diğeri işte resmini koyduğum halter. O Halteri çekişle kırdım. daha az Kg düşürecem. Bench Press rahat basmak için ideal kaç kg ağırlık olması lazım. Ona göre kıracamda Tak Çıkar derdi yok bende Kır parçala

• Ooo güzelmiş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pspcü

quote:

pspcü ;

hocam hep söylediklerimi yanlış anlıyorsun ben barfiks başlı başına omuz geliştirici bir harekettir demedim ki. tabiki biliyoruz barfiksin öncelikli olarak kanat ve pazu hareketi olduğunu fakat dediğim gibi geniş tutuş barfiksde omuzlara da oldukça yük bindiği için gayet güzel geriyo yani omuz kaslarını: yüzme gibi aynı. zaten sadece sırtı genişletmiyor geniş tutuş; omuzları da genişletiyor.

bak işi havuza cekme havuzda hep aynı tempoda aynı yüzüş sekılınde yuzmessın, farklı yuzus sekıllerıdnen dolayı omuz çalısır, yüzen sporculara ıyı bak, omuzdan cok kanatları gelısmıstır buda bı gercek

Peçito

hayır o parcalar 100ytl tutsa mıllet kapıs kapıs agırlık alır orda toplam 60kg agırlık var uzun bar ve ıkı kısa bar 310ytl kadar tutuyo ama agırlıgın kılosu 4 ytlden, 6 ytlden 430ytl kadar yapar. uzun bar 40ytl 160cm ıkı kısa barda 30ytl , ha bu arada döküm bunlar öle ıstesende kıramassın ben zamanında hepsını 200ytl almıstım 2sene kadar oluyo. ama en guzelı bunlar ömurluk bıkere alınıyo

• ellerine sağlık çk işime yarıyacak ancak şunu öğrenmek istiyorum. antremandan sonra duş zararlı olur mu bir de bunları sabah kalkar kalkmaz yapsam duş alsam sonra kahvaltı bi sakıncası olur mu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ademsx1

ellerine sağlık çk işime yarıyacak ancak şunu öğrenmek istiyorum. antremandan sonra duş zararlı olur mu bir de bunları sabah kalkar kalkmaz yapsam duş alsam sonra kahvaltı bi sakıncası olur mu

şöle dıyım kımısı antremandan osnra soguk dusa gırıyo ve kasları gergın kalsın uzun sure dıye halbukı yanlıs vucudu soklamıs oluyoruz, buda rıskılı mesela yaklasık duzenlı 4 ay kadar her antreman sonrasında soguk dusa gırdım ınsan onca terden bunalmadan 2sn soguk dusla kurtuluyo ama sımdı gel görkı öle bı hastalandım kı ızmırde bu sıcakta ben usutmusum ne burun ne boga nede kulak hepsınde sorun var aman dıyım ılıkta olsa sıcak suya gır

• Arkadaslar ben gecen yıl 3 ay body ye gittim 1 yıldırda kendi capımda calısıyorum evde.. Kışın biraz daha pasif olsada.. Şimdi benim amacım şekilli bi gögüs yapmak.. Alt gögüs yeterince kendini belli edio fakat üst gögüsüde şişirmek istiyorum..ortadan bi kanal yapmak istiyorum bogaza dogru bunun için tavsiye edebilceginiz hareketler var mı?

Not:Evimde 5 er kiloluk dambıllar var.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.