Yüzbaşı
10 Kasım 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 56 (Bu ay: 0)
362188 Gün Cezalı
357325 gün 10 s. 8 dk. kaldı
Gönderileri
Sizin insanlarla dalga geçme olayınız sıktı artık. Hadi 1 dersin, 2 dersin. Ama ne zaman konu açsam fake olan bile sen şu sağ kulağına küpe takan çocuk değil miydin. E oydum ? Seni neden geriyor arkadaşım ? Yeter ya. Ne sınır biliyosunuz, ne adamlık biliyosunuz. Geliyor adam 15 yaşındaki velete bak diyor. Sen o mesajı yazdığına göre senin zekâ yaşın kaç acaba ? Neyse Allah'a emanet arkadaşlar, kendinize iyi bakın.

Edit: Açtığım konularda da bi gram yalan yoktu..
Arkadaşlar benim sorunum benlerle değil de bunların üstünde kıl çıkıyor bi çözüm var mı ?
Bi de cilt kanseri olasılığı nedir ?
Ben Ordu'luyum, iki kardeş takım haftasonu karşı karşıya gelecek. Süper maç olacak. DH'den maça gelecek var mı ?
Arkadaşlar JFK suikasti hakkında araştırma yapmak 2029'a kadar neden yasaklandı ?
Söyleyin ileteyim. Çekimin yapıldığı yer bizim mahalle.
Karşı taraftakinin sesi bangır bangır geliyor. Ne yapabilirim azaltmak için ?
Arkadaşlar 10'dan fazla örnek bulamadım. Yardımınız lazım. Katlı oranlar, sabit oranlar, kütlenin korunumu kanunlarıyla ilgili örnekler ve çözümleri lazım.
Çekiliş yok kura yok ! Turkcell kontör hattından herkese gömlek hediye! Hemen 05327558888 i ücretsiz ara kredi kartınla kontör yükle hediyen adresine gelsin
Böyle bi mesaj geldi 755-88-88 numaralı bi telefondan nereye, nasıl şikâyet ederim ?
Arkadaşlar 5 kontör lazım. Gönderebilecek olan varsa pm bekliyorum. Çok lazım kıza mesaj atmam gerek -30 kontörüm var.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 13 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 13 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.494
İkinci El Bölümü Mesajları: 18
Konularının görüntülenme sayısı: 642.671 (Bu ay: 283)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 7 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.