Şimdi Ara

Evde aletsiz antrenman yaparken aşırı zorlanmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba, ben 185 boyunda 64 kilo ektomorf vücut tipine sahibim. Amacım sadece fit bir vücuda sahip olmak sıska gözükmemek bu nedenle bi beslenme programı hazırladım kendime günlük kalori protein karbonhidrat ihtiyacımı fazlasıyla karşılayan bi program. Beslenmeyle birlikte evde antrenman yapmak istiyorum internetten kendime uygun olduğunu düşündüğüm bi program buldum bugün başlamak istedim ama şınavdan sonra adım atamadım aşırı yordu beni. Şınavı da tamamlayamadım son sette 3 tane eksik kaldı. Acaba başlangıç için bana uygun olmayan bi programa mı başladım ? Bu programı kendime göre düzenlemem mi gerekir? Ya da bu programı yapmak zorunda mıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Evde aletsiz antrenman yaparken aşırı zorlanmak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jamfk34355 -- 20 Nisan 2020; 16:2:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güncel

• zorlandığın yerde dizlerinin üstüne şınav çek ağırlıksız vücut ağırlığı kullanarak çalışmak 1 2 ay işe yarar devamında gelişim azalır bu yüzden her şey yoluna girince spor salonunun yolunu tut
  • Beslenmeni yaz bakalım ona göre, büyük ihtimal beslenmen kötü, 3x10 ile ısınamazsın bile.
  • Daha önce spor geömişin var mı? Başlangıç için pistol squat hareketi biraz abes olmuş.

3x10 zorluyorsa demek ki vücut henüz alışkın değil zamanla alışırsın
  • Beslenmem de günlük 400 gram karbonhidrat minimum 150 gram protein var

• quote:

Orijinalden alıntı: sikörtıl_

Beslenmeni yaz bakalım ona göre, büyük ihtimal beslenmen kötü, 3x10 ile ısınamazsın bile.
    Profesyonel olsam haklısın da henüz amatör bile değilim yeni başladım diyorum?? Beslenmem de günlük minimum 150 gram protein ve 400 gram karbonhidrat var

• Jamfk34355 J kullanıcısına yanıt
    Anteranman sistemi günlükse haftaya bölerek çalış.

400gr karbonu hangi besinlerden alıyorsun ekmekten almakla pirinçten almak aynı şey değil
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.