Şimdi Ara

ventolin kullanım öneriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41
Cevap
0
Favori
41.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • simdi ben bunu nasıl kullancam piramit şekli falan
    2 ay kullancam diyelim hergünmü kullancam ?
    tablosu varmı bunun bugün 1 tane kullandım ellerim titrio suan

• Uğraşmaya değmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: T-Dog

Uğraşmaya değmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Métropol

quote:

Orijinalden alıntı: T-Dog

Uğraşmaya değmez.

Alıntıları Göster
    Sözlük yorumlarına bakılırsa pek önerilmez bu ilaç bence astım ilacıymıs gerçekte galiba ama kullandıktan sonra kalp çarpması , el titremesi vb şeyler yapıyormus risk almaya değmez bunun yerine türk kahvesi daha iyidir .

• quote:

Orijinalden alıntı: StoryBro

Sözlük yorumlarına bakılırsa pek önerilmez bu ilaç bence astım ilacıymıs gerçekte galiba ama kullandıktan sonra kalp çarpması , el titremesi vb şeyler yapıyormus risk almaya değmez bunun yerine türk kahvesi daha iyidir .

Alıntıları Göster
    T-Dog haklı, boşuna kalp ritminle oynarsın, etkisi çok düşük. Tabi yan etkisi falan olmasa L-Carnitine'e bel bağlayan milletimiz bunun yapacağı etkiye tapardı o ayrı.

Yok arkadaş illa kullancam dersen eğer günlük 2-4mcg artışlarla 24mcg üst sınır olmak üzere kullanımı yaygın. Kür hakkında en iyisini en doğrusunu tıpçı olmadan bilemem.

• quote:

simdi ben bunu nasıl kullancam piramit şekli falan

Hocam denedim hiç mi hiç gerek yok bir işe yaradığı yok kalbi yoruyor :D yapmamanı siddetle tavsiye ediyorum. Çünkü öyle bir kalp carpıntısı yapıyor kı aklın çıkar . yiinede can senin vucut senin bana ne ama YAPMA ;) gerekyok zayıflatmıyor yanı aylarca kullancan ki etki gör gerek yok ben 1 hafta dayanamadım yan etkilerine
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmRLanD

quote:

simdi ben bunu nasıl kullancam piramit şekli falan

Hocam denedim hiç mi hiç gerek yok bir işe yaradığı yok kalbi yoruyor :D yapmamanı siddetle tavsiye ediyorum. Çünkü öyle bir kalp carpıntısı yapıyor kı aklın çıkar . yiinede can senin vucut senin bana ne ama YAPMA ;) gerekyok zayıflatmıyor yanı aylarca kullancan ki etki gör gerek yok ben 1 hafta dayanamadım yan etkilerine
    çok istiyorsan kullan.
    45dk civarı çarpıntı yapar el ayak titrer boşlukta hissedersin kendini, normal yan etkileri bunlardır.

ventolin kullanacağına clenbuterol kullan. daha temiz en azından.protein bağladığı için hacminde artabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: emir.ksk

çok istiyorsan kullan.
    45dk civarı çarpıntı yapar el ayak titrer boşlukta hissedersin kendini, normal yan etkileri bunlardır.

ventolin kullanacağına clenbuterol kullan. daha temiz en azından.protein bağladığı için hacminde artabilir.

Alıntıları Göster
    kimisi clenin yan etkisi daha fazla ventolin daha masum diyor
    kimisi de tam tersini

kimisi clen işe yaramıyor ventolin diyor kimisi tam tersi

ulan nedir bu işin doğrusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: french press

kimisi de tam tersini

Alıntıları Göster
    Yukarıda eksik yazmışım, gece editleyim dedim forum müsade etmedi.

Etkisi kısa olduğu için 2-3 öğüne bölünüyor, mesela max limit olan 24 e çıktıysan sabah 8 de 8mcg, öğlen 12 de 8mcg, akşam üstü 4-5 de 8mcg gibi. Geç saatlerde alman uykunu kaçırabilir.

• quote:

kimisi de tam tersini

beta reseptörlerine tecavüz ettiği için ikiside masum değil

ikisi de işe yarar. biri biraz daha masum diğerine göre

ama masum olmayanda hacim yapabiliyor
  • quote:

quote:

kimisi de tam tersini

beta reseptörlerine tecavüz ettiği için ikiside masum değil

ikisi de işe yarar. biri biraz daha masum diğerine göre

ama masum olmayanda hacim yapabiliyor

Alıntıları Göster
    Ben kullandım birkaç hafta etkisi beklediğim kadar olmasada iyiydi.Yan etki olarak 4 ve 8 mg da hiçbir yan etki göremedim 12 mg da ise tansiyon ve çok hafif belli belirsiz el titremesi vardı.Ayrıca Clenbuterol un anabolik etkisi yoktur inanma.Zaten bana kalırsa yarılanma ömrünün kısa olması sebebiyle ventolin clen den çok çok daha iyi bir ilaç.

• quote:

Orijinalden alıntı: iowa1986

Ben kullandım birkaç hafta etkisi beklediğim kadar olmasada iyiydi.Yan etki olarak 4 ve 8 mg da hiçbir yan etki göremedim 12 mg da ise tansiyon ve çok hafif belli belirsiz el titremesi vardı.Ayrıca Clenbuterol un anabolik etkisi yoktur inanma.Zaten bana kalırsa yarılanma ömrünün kısa olması sebebiyle ventolin clen den çok çok daha iyi bir ilaç.

Alıntıları Göster
    gözü karartıp kullanacktım ama sigara kullanıyorum bronşları açtığı için sigaradan iki kat fazla zarar görmem olası
    vagzeçtim emenike

• quote:

Orijinalden alıntı: oheleme

clenin anabolik etkisi olduğunun kanıtı ben sana sunabilirim.

sen bana olmadığını sunabilir misin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: car_26

quote:

Bu bir.Clenbuterol ün testislerdeki androjen reseptörlerini azalttığının kanıtı

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15059232

iki

"Salbutamol has been proven just as efficient as clenbutrol and in fact has been proven anabolic even in humans, while clenbuterol has been proven anabolic in animals only. "

Journal of Sport Medicine 1997 Dec
    Clarkson PM, Thompson HS Department of Exercise Science, School of Public Health and Health Sciences, University of Massachusetts, Amherst, USA.

Üsttekini tiptopmeds ten kopyaladım.Kaynağın orjinal halini bulmam çok uzun sürer istersen sen araştır

Üç

"The data demonstrate that the chronic administration of therapeutic levels of salbutamol increases maximal anaerobic power in man, irrespective of the subjects' training status"

International Sports Medicine 2005 Sep
    Le Panse B, Collomp K, Portier H, Lecoq AM, Jaffre C, Beaupied H, Richard O, Benhamou L, De Ceaurriz J, Courteix D

Bu da Dört

Salbutamol also known as Clen II or Clenbuterol II. - Fat loss just got a whole lot better, Salbutamol is a new advanced form of the original Clebuterol

(Med Sci Sports Exerc. 2002 Dec;34(12):2002-85)

Biraz bozok hocanın yazısından alıntı gibi durdu ama yapacak birşey yok adam bu konudaki bütün makeleleri toplamış yazısında.Senden de clenbuterol ün insanlar üzerinde anabolik etki yaptığına dair bilimsel makaleler bekliyorum.

• quote:

quote:

quote:

Bu bir.Clenbuterol ün testislerdeki androjen reseptörlerini azalttığının kanıtı

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15059232

iki

"Salbutamol has been proven just as efficient as clenbutrol and in fact has been proven anabolic even in humans, while clenbuterol has been proven anabolic in animals only. "

Journal of Sport Medicine 1997 Dec
    Clarkson PM, Thompson HS Department of Exercise Science, School of Public Health and Health Sciences, University of Massachusetts, Amherst, USA.

Üsttekini tiptopmeds ten kopyaladım.Kaynağın orjinal halini bulmam çok uzun sürer istersen sen araştır

Üç

"The data demonstrate that the chronic administration of therapeutic levels of salbutamol increases maximal anaerobic power in man, irrespective of the subjects' training status"

International Sports Medicine 2005 Sep
    Le Panse B, Collomp K, Portier H, Lecoq AM, Jaffre C, Beaupied H, Richard O, Benhamou L, De Ceaurriz J, Courteix D

Bu da Dört

Salbutamol also known as Clen II or Clenbuterol II. - Fat loss just got a whole lot better, Salbutamol is a new advanced form of the original Clebuterol

(Med Sci Sports Exerc. 2002 Dec;34(12):2002-85)

Biraz bozok hocanın yazısından alıntı gibi durdu ama yapacak birşey yok adam bu konudaki bütün makeleleri toplamış yazısında.Senden de clenbuterol ün insanlar üzerinde anabolik etki yaptığına dair bilimsel makaleler bekliyorum.

Alıntıları Göster
    XX hocaya güvenmen hata bir kere. Hoca olarak sadece kendi hocana güvenmiş gibi yapacaksın dediklerinin doğruluğunu yine araştıracaksın.
    Bu ülke ne spor hocalarını yükseltti de bir b.k olmadıkları ortaya çıktı, o yüzden Bozok Hoca falan girmeyeceğim (Kendisine hitaben bir lafım yok, tanımıyorumda zaten.)

Bu arada salbutamol clenbuterol değil. Kopyaladığın yazıda salbutamolün clenbuterol kadar etkili anabolik etkisi olduğu yazıyor, bilmiyorum farkında mısınki ?

Yorulmayayım dedim ama madem bekliyorsun;
    quote:

also unsuspectingly to many carries with it anabolic properties.

quote:

Clen has the ability to quickly and strongly stimulate the muscle protein synthesis processes.

quote:

benzer sekilde clenbuterol onemli güç kazanilmasiyla beraber kati ve yüksek kaliteli kas gelismesine sebep olur.clenbuterol yukaridaki hepsiyle kas hucresindeki protein oranini azaltip sonuc olarak kas hucresinde genişleme saglayan güçlü bir antikatabolik etkiye sahiptir.bu nedenle pek çok atlet sonuclanan katabolik evreyi dengelemek icin yapılan steroid tedavisinden sonra clunbuterol kullanir ve bunlar maksimum güç ve kas kütlesini elde eder.

Biri anabolics 2006dan bilimsel bir makalenin translate'i, diğerlerini bulmak istersen bulursun.

Canlı örnek istersen eğer, kendimi gösteririm. Hem cutting yapıp hem ölçü aldım 1.5 ayda (clenbuterol ile-diyetsiz)

Clenbuterolun anabolik etkisi yoktur derken önce bir ne işe yaradığını vücutta nasıl tepkimeleri startladığını bir araştırın :)

Bir de bilgisi benden daha çok olan bir abimi ve kullanan bir arkadaşı çağırayım, onlar da bir şeyler yazmak isterse buyursun.

• quote:

XX hocaya güvenmen hata bir kere. Hoca olarak sadece kendi hocana güvenmiş gibi yapacaksın dediklerinin doğruluğunu yine araştıracaksın.
    Bu ülke ne spor hocalarını yükseltti de bir b.k olmadıkları ortaya çıktı, o yüzden Bozok Hoca falan girmeyeceğim (Kendisine hitaben bir lafım yok, tanımıyorumda zaten.)

Bu arada salbutamol clenbuterol değil. Kopyaladığın yazıda salbutamolün clenbuterol kadar etkili anabolik etkisi olduğu yazıyor, bilmiyorum farkında mısınki ?

quote:

quote:

Clen has the ability to quickly and strongly stimulate the muscle protein synthesis processes.

quote:

benzer sekilde clenbuterol onemli güç kazanilmasiyla beraber kati ve yüksek kaliteli kas gelismesine sebep olur.clenbuterol yukaridaki hepsiyle kas hucresindeki protein oranini azaltip sonuc olarak kas hucresinde genişleme saglayan güçlü bir antikatabolik etkiye sahiptir.bu nedenle pek çok atlet sonuclanan katabolik evreyi dengelemek icin yapılan steroid tedavisinden sonra clunbuterol kullanir ve bunlar maksimum güç ve kas kütlesini elde eder.

Biri anabolics 2006dan bilimsel bir makalenin translate'i, diğerlerini bulmak istersen bulursun.

Canlı örnek istersen eğer, kendimi gösteririm. Hem cutting yapıp hem ölçü aldım 1.5 ayda (clenbuterol ile-diyetsiz)

Clenbuterolun anabolik etkisi yoktur derken önce bir ne işe yaradığını vücutta nasıl tepkimeleri startladığını bir araştırın :)

Bir de bilgisi benden daha çok olan bir abimi ve kullanan bir arkadaşı çağırayım, onlar da bir şeyler yazmak isterse buyursun.
    Clenbuterol ile before-afterı çaktım ben zaten foruma.Herkes oha oldu ve şaşırdı.Ona bir bak istersen.Fazla laf yapmak ıstemıyorum. Resimler konuşsun

• quote:

Orijinalden alıntı: sick kunt

Clenbuterol ile before-afterı çaktım ben zaten foruma.Herkes oha oldu ve şaşırdı.Ona bir bak istersen.Fazla laf yapmak ıstemıyorum. Resimler konuşsun

Alıntıları Göster
    şu before after fotoların linkini veriri misin hocam
  • quote:

quote:

quote:

quote:

İki numarayı bir kez daha oku bak clen in sadece hayvanlarda anabolik etki yaptığı yazıyor.kişisel değişimler çokta umrumda değil çünkü bunlar bilimsel veri ben broscience a pek güvenmem.yazı yazmışsın ancak bu yazdıklarında kaynak belirtilmemiş tam olarak yazının geçtiği yeri belirtmelisin ben yayımlandığı yeri tarihiyle beraber belirttim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İki numarayı bir kez daha oku bak clen in sadece hayvanlarda anabolik etki yaptığı yazıyor.kişisel değişimler çokta umrumda değil çünkü bunlar bilimsel veri ben broscience a pek güvenmem.yazı yazmışsın ancak bu yazdıklarında kaynak belirtilmemiş tam olarak yazının geçtiği yeri belirtmelisin ben yayımlandığı yeri tarihiyle beraber belirttim.

Alıntıları Göster
    Kaynakları da buluver bir zahmet, bilerek belirtmediğimi söyledim araştırarak daha çok bilgiye ulaşabilesin diye.Boldenonda sadece hayvanlarda kullanılan bir anabolik ama insan üzerindeki etkisini görüyoruz.

Clenbuterol diye ventolini anlatıyorsun bana bende ciddi ciddi cevap veriyorum.

Belirttiğim durumlardaki kaynakları ararsan eğer clenbuterolun kas dokusunda protein tutucu özelliği olduğunu, bunun yanında protein sentezini arttırdığını görebilirsin. Kaldı ki hala büyük bir çoğunluk tarafından steroid olarak görülüyor bu özelliğinden dolayı.

Daha cevap yazmayacağım ben, iyi geceler

Konu sahibi arkadaşım da lütfen kusuruma bakmasın.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.