Şimdi Ara

### Ev Yapımı Fotoğrafçılık Malzemeleri ### (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
511
Cevap
67
Favori
83.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fotoğraf makinelerini araçlara sabitlemenin pratik bir yolu var mı? Ön kaputa çamurluğa tampona filan. Piyasa da vakumlu sabitleyiciler satılıyor ama onlara kadar güvenilebilir?
  • Hocam bunu yapmak için gerçekten kaliteli ekipmanlar kullanmak lazım.Evde yapılan bir vakumlu bir ürüne pek güvenmem doğrusu.Çok prof ürünler var bu konuda film yapımcılarının kullandığı ancak onlarında fiyatları uçuk.
  • Yeni Konu eklendi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sh@rKs-PoWeR

Hocam bunu yapmak için gerçekten kaliteli ekipmanlar kullanmak lazım.Evde yapılan bir vakumlu bir ürüne pek güvenmem doğrusu.Çok prof ürünler var bu konuda film yapımcılarının kullandığı ancak onlarında fiyatları uçuk.

Bir kaç sitede görmüştüm 50 lira filan sanırım sizin bahsettiklerinizle benim gördüğüm ürün oldukça farklı.
  • Bulabilirseniz buraya ekleyinde başka merak edenlerde faydalansın
  • Sh@rKs-PoWeR Eline sağlık, faydalı ve güzel kolaj olmuş
  • Teşekkürler hocam.Umarım faydası olur arkadaşlara.
  • İlanı ararken baya profesyonel vakumlu tripod buldum. Şanstan karşıma çıktı ama fiyat yüksek.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-kamera-fotograf-tripod-monopod-satilik-car-mount-350-tl-cullmann-marka-tripot-kafa-dahil-45644672/detay/

Oldukça iyi duruyor.

Buna benzer bir şeyler yapamaz mıyız?

• süper
  • Hocam benim Fuciyide aralara sıkıştırın Helios 44'ü Fuciye monte ettik. Takıp çıkabilen adaptör gibi değişik oldu. Kullanması fevkalade zevkli ama bir o kadarda zor.
    http://forum.donanimhaber.com/m_50860048/tm.htm#msglink_50970126

Örnek fotograflarda burada.
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=50978813

• quote:

Orijinalden alıntı: impossiblespeed

İlanı ararken baya profesyonel vakumlu tripod buldum. Şanstan karşıma çıktı ama fiyat yüksek.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-kamera-fotograf-tripod-monopod-satilik-car-mount-350-tl-cullmann-marka-tripot-kafa-dahil-45644672/detay/

Oldukça iyi duruyor.

Hocam bu ürün gerçekten çok güzelmiş.Tam istediğiniz gibi ancak fiyat ortada.Eğer kaliteli vakum veya vakum ayağı bulabilirseniz gerisi çok kolay.Bence yapılabilinir ancak önemli olan vakumların kaliteli olması.Yoksa güzelim dslr Türkiye yolllarında fırlarsa kaputtan yola gerisini düşünemiyorum

@HaypurTiryading

Yaptığınız çalışma gerçekten güzel sonuçlar vermiş konunuzu inceledim.Link olarak ana sayfaya ekliyorum

• Evet tam istediğim gibi bir ürün fakat fiyatı beni oldukça aşıyor. Bu vakumlardan 3 tanesini 60derece açıyla hafif bir malzemeyle birleştirip üstüne 6.5mm vida yerleştirirsek bence olur. Birde navigasyon cihazlarının, telefonların araçlar için sabitleme vakumları var onlar güçsüz ama 10 liralık 5-6 tanesi iş görür gibi ama insan yinede denemeye korkuyor.
  • Hocam gerçekten korkunç denemesi.Ben cesaret edemem şahsen böyle birşeye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sh@rKs-PoWeR

quote:

Orijinalden alıntı: impossiblespeed

İlanı ararken baya profesyonel vakumlu tripod buldum. Şanstan karşıma çıktı ama fiyat yüksek.

Oldukça iyi duruyor.

Hocam bu ürün gerçekten çok güzelmiş.Tam istediğiniz gibi ancak fiyat ortada.Eğer kaliteli vakum veya vakum ayağı bulabilirseniz gerisi çok kolay.Bence yapılabilinir ancak önemli olan vakumların kaliteli olması.Yoksa güzelim dslr Türkiye yolllarında fırlarsa kaputtan yola gerisini düşünemiyorum

@HaypurTiryading

Yaptığınız çalışma gerçekten güzel sonuçlar vermiş konunuzu inceledim.Link olarak ana sayfaya ekliyorum

Hocam teşekkür ederim. Detaylı anlatım için pazartesi yada yarın çalışma yapıp konuma ekleyeceğim.

• Tamam hocam herkez için güzel bir kaynak olur
  • ayberk yazmaya çalıştım da olmadı

### Ev Yapımı Fotoğrafçılık Malzemeleri ###
  • Bizdede öyle bulb modu olsa ah ah
    Smiley yapmayı deneyebilirsin. Hatta kolay olsun diye bir tane kartonu dairesel veya elips kesip düzgün bir şekil elde edebilirsin.
  • bulb kullanmadım - makineyi 10 saniyeye ayarladım

smiley yapmak mantıklı, keşke yapabilsem
  • quote:

Orijinalden alıntı: synchro

bulb kullanmadım - makineyi 10 saniyeye ayarladım

smiley yapmak mantıklı, keşke yapabilsem

Tamam 10 saniyede yok bizde.
    Maksimum 4sn oda F6.3'de yada 3sn F2.8-F10'da.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.