Şimdi Ara

### Ev Yapımı Fotoğrafçılık Malzemeleri ### (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
511
Cevap
67
Favori
83.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • işkence al bi 550d kurtul bu işkenceden
  • Pentax K100D Super için birine para yolladık, dolandırıldık. Paramda yok şimdi.
    Üniversiteye girince heralde alabilirim. Nasip kısmet.

Çok dağıttık konuyu. Kızıcaklar bize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaypurTiryading -- 24 Temmuz 2011; 0:30:54 >
  • geçmiş olsun imzanızdaki bynogame mi?
  • İlk Daraldinho nickli, sahte adı İsmail Turhan olan şimdiki nicki winstonlight21 olan şahsiyet tarafından dolandırıldım. Aslında benim gibi 3-4 kişiyi dolandırdı. Fotoğraf makinesi, xbox diyerek vurgun yapmış biri. Ama parayı bynogame üzerinden aklıyor. Aman burayı okuyanlarda mutlaka pinpirikli davranıp alsınlar ne alıyorlarsa.
  • 42 deki yanan madde ne nereden bulabilirim?

@Sh@rKs-PoWeR acaba böyle bir şey yapsak ilk kim deneyecek.
  • HaypurTiryading

tekrar geçmiş olsun ben de korkuyorum görmeden almaya kredi kartım da olmayınca hiçbir şekilde alamıyorum ama böylesi de en güvenlisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: impossiblespeed

42 deki yanan madde ne nereden bulabilirim?

@mykt Teşekkür ederim dostum.

Çelik yünü dediği sanayiden falan bulunabilir diye düşünüyorum. Olmadı bulaşık teli ile denenebilir bence Türk usulü

Şöyle bişeyde buldum.

http://tr.farnell.com/steel-wool

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaypurTiryading -- 24 Temmuz 2011; 0:55:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: HaypurTiryading

quote:

Orijinalden alıntı: impossiblespeed

42 deki yanan madde ne nereden bulabilirim?

@mykt Teşekkür ederim dostum.

Çelik yünü dediği sanayiden falan bulunabilir diye düşünüyorum. Olmadı bulaşık teli ile denenebilir bence Türk usulü

Şöyle bişeyde buldum.

http://tr.farnell.com/steel-wool

Ne yalan söyleyeyim benimde aklıma ilk o geldi ona benziyor. Her neyse o onu bulmalıyım aklımda çok güzel fotoğraflar var arabanın filan arkasına bağlayıp pan tekniği iyi olur gibi. Veya yıldız bokeh yapıp uzaktan yine arabanın arkasına bağlamak filan güzel olur diye düşünüyorum. Olmadı yakar egzozun oraya bağlar bir nevi Nos gibi olur.

• @impossiblespeed

Aman hocam çok uçuk fikirlerin var makineye zarar gelmesin

@HaypurTiryading

Geçmiş olsun hocam.Dolandırıcılar çok arttı bu aralar.Bu yüzden alışverişlerinizi çok güvenmediğiniz insanlar olursa gittigidiyor , sahibinden , sanalpazar gibi sitelerden yapın

@synchro

Daha adını yazamayan adamın elinde 550d var.Olcak işmi ya

• Sharks

ya en az 10 kere denedim A bile çıkmadı doğru düzgün
  • Gerçekten zor birşey onu yapmak.
  • ortam pek musait değildi yazıyı sıkıştırmak zorunda kaldım belki ondandır bi ara aşağıya inip yapmam lazım

baktım çektiklerime A çıkmış

### Ev Yapımı Fotoğrafçılık Malzemeleri ###
  • Daha çok yarım kalmış yıldıza benziyor ama eline sağlık
  • akşam yolda denicem geniş alana rahat rahat yazarım
  • Hadi bakalım
  • Yeni Konu Eklendi

@impossiblespeed

Hocam son konu seni azda olsa ilgilendiriyor.Dışardan değilde içerden çekim aparatı arabalar için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sh@rKs-PoWeR

Yeni Konu Eklendi

@impossiblespeed

Hocam son konu seni azda olsa ilgilendiriyor.Dışardan değilde içerden çekim aparatı arabalar için

Benim bir kaç çekimim var arabanın içinden. Tripodu koltukların arasında sıkışacak şekilde açıyordum tripodun altındaki kancaya da sarsıntının azalması için poşet içine taş koyup asıyordum. Fakat bozuk yollarda ne yaparsam yapayım sarsılıyor ancak otoban filan olması gerekiyor. Bu sizin paylaştığınız çok güzel olmuş ama bunu yapacak ne yerim nede malzemem var. Oraya sabitlemek çok iyi fikir babama bahsedeyim bir şeyler düşünsün kesin pratik bir şeyler bulur.

• Tripodla çok zor olduğuna eminim.Bu gerçekten güzelmiş
  • Yeni Konu Eklendi
  • Paylaşımlarınız için teşekkürler gerçekten hepsi çok fikir verdi. Son eklediğiniz videoyu izleyince bir film veya reklamdı tam hatırlayamıyorum o aklıma geldi. Yanılmıyorsam filimde bir çocuk bir kutuya ufak bir delik açıp aynı şekilde filmi şerit halinde deliğin önünden geçiriyordu kutunun içinden de sinema izler gibi izletiyordu.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.