Şimdi Ara

Ev ve İş Yerleri için Fark Yaratan KEENETIC Modem / Routerlar, DÖRT DÖRTLÜK İNTERNET İÇİN TASARLANDI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
3.888
Cevap
107
Favori
209.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Valve Corporation

Modemin arayüzü çok hoşuma gitti.Benim en çok aradığım özellik asus ve bazı modemlerde bulunan dsl tweak ayarları.Malum Türkiye altyapısı kötü.Benim hat kalitemi(snr)düşürerek hızımı arttırıyorum.
    Bu şekil de ayar mevcut ise görsel atarsanız direk almayı düşünüyorum.
    Bahsettiğim kısaca kararlılık ayarı.
    Aynen bu mesajı atmak için gelmiştim bende. Benim 5670 son nefesini vermek üzere.
    Airties modemlerde Telnet üzerinden, asus modemlerde arayüzden SNR ayarlanabiliyor.
    Bu özellik yok ise şahsen bu modemleri almayacağım

• Valve Corporation kullanıcısına yanıt
    Merhaba Valve Corporation,

Keenetic olarak müşterilerimizin talepleri bizler için çok değerli, KeeneticOS işletim sisteminin modüler ve geliştirilebilir olması rakiplerimize göre en büyük farkımızdan yalnızca bir tanesi SNR Margine değeri ile ilgili ayarların kullanıcılar tarafından değiştirilmesi ile ilgili FW yazılımını Ocak ayında geliştirip tüm DSL modellerimizde kullanılmak üzere yayınlayacağız.
  • Violet Evergarden kullanıcısına yanıt
    Merhaba Violet Evergarden,

Keenetic olarak müşterilerimizin talepleri bizler için çok değerli, KeeneticOS işletim sisteminin modüler ve geliştirilebilir olması rakiplerimize göre en büyük farkımızdan yalnızca bir tanesi SNR Margine değeri ile ilgili ayarların kullanıcılar tarafından değiştirilmesi ile ilgili FW yazılımını Ocak ayında geliştirip tüm DSL modellerimizde kullanılmak üzere yayınlayacağız.
  • Panamalı Hasta kullanıcısına yanıt
    Merhaba Panamalı Hasta,

• quote:

Orijinalden alıntı: KEENETIC

Merhaba Violet Evergarden,

Tatmin edici cevap için teşekkür ederim .
    Maalesef ülkemizdeki adsl malum , bu ayar önemli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KEENETIC kullanıcısına yanıt
    Eğer dediğiniz gibi ocak ayında gerçekleşirse güncelleme direk alacağım.Kullanıcı isteklerine yanıt verdiğiniz için teşekkürler.Türkiye de en çok ihtiyaç olan dsl özelliği olmuş olur.
  • Valve Corporation kullanıcısına yanıt
    Ocak ayında planlıyoruz özellik eklendiğinde buradan da duyurusunu yapacağız.
  • usb 3.0 ve torrent desteği varmı
  • Merhabalar,

Keenetic Giga ve Ultra modellerinde USB3.0 bütün modellerimizde de torrent desteği bulunmaktadır.
  • İyi bir yılbaşı indirimi ile satış patlaması yaşarsınız
  • Merhaba , modemde belli bir zamanda (mesela gece 04:00) otomatik modemi restart yapacak bir özellik var mı ? Sitenizden destek bölümündeki kullanım kılavuzu sekmesini inceledim ama bulamadım.

Bence modemi satın almak için, SNR margin ayarı güncellemesini bekleyen bir hayli kişi vardır . Bunu da göz ardı etmemenizi öneririm.

Teşekkürler.
    bunlar router bana vdsl2 modem lazım usb 3 ve torrent desteği olan
  • Şuan satılan DSL modemlerimizde USB 2.0 desteği bulunmaktadır.
  • Usb 2.0 desteği , torrent uygulaması da var..

• Xapheon X kullanıcısına yanıt
    Şimdiye kadar kullandığımız modellerde zamanla şişme , donma vs. gibi sebeplerden belli aralıklarla yeniden başlatma gerekiyor idi.
    Fakat bu modemde yeniden başlatma gerektiren herhangi bir durum olmadığı için reboot işlemine gerek kalmıyor.

• Xapheon X kullanıcısına yanıt
    Merhaba Xapheon,

SNR değeri değişimi için ocak ayında FW yayınlanıcak yayınlandığında bilgilendirme yapacağız.
  • Asus modemlerde ki gibi hattın deteklediği maksimum hızları gösterirse bilgi amaçlı güzel olur. Üst pakete geçmeyi düşünenler için faydalı olur.

Ev ve İş Yerleri için Fark Yaratan KEENETIC Modem / Routerlar, DÖRT DÖRTLÜK İNTERNET İÇİN TASARLANDI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CorleoneFamily -- 21 Aralık 2019; 23:48:43 >
    Giga modelindeki amplifier değerleri ile ekstra dsl modelindeki aynı mı. Wi-Fi kapasana alanı benzer mi 100mv amplifier mı kullanılıyor. Biraz detaya inerseniz memnun oluruz teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.