Şimdi Ara

Ev ve İş Yerleri için Fark Yaratan KEENETIC Modem / Routerlar, DÖRT DÖRTLÜK İNTERNET İÇİN TASARLANDI (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.882
Cevap
107
Favori
209.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    derdin oysa inşallah alırsın ilerdeburada kimse beğenmediyse övmez yada reklamını yapmaz merak etme
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Ben müştekiyim neden şüpheli sıfatına düşürdün beni beraatimi istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keenetic resmen aşık olası bir marka.

-Yazılım 10 numara
    -Ürünler sade, şık ve kaliteli
    -Bileşenler muazzam çalışıyor.

Keenetic Ultra + Keenetic Air kullanmaya başlayalı birazdan 48 saat olacak.

Ne bir sorun yaşadım ne bir uyuşmazlık. Evime huzur geldi resmen.

Özellikle, KeenDns servisi çok hoşuma gitti. Bunla birlikte no-ip hesabımda çok güzel çalışıyor. Wifi bantları arasında geçişler çok hızlı. Bağlantılarda hiç bir problem yok.
    185 metrekare evde en düşük aldığım hız 100mbit hattımda 70-75mbit oldu.
    2 tane TV+ Sagem 4k var. İkiside sıkıntısız çalışmaktadır. İleri-geri sarma, kayıt, takılma gibi hiçbir pürüz yok.

Daha ne diyim.
    Alan herkesin memnun kalacağını düşünüyorum.
  • Zamanında bir arkadaş yazmıştı network teknolojisi çağ atlamıştır. ‘’ Keenetic’ten önce ve Keenetic’ten sonra’’ diye Gerçekten de öyle alan herkes kullandıkça özellikleri keşfettikçe ürüne aşık oluyor ülkemizi bu marka ile buluşturan herkese teşekkür ederiz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • teknotakip_tr T kullanıcısına yanıt
    Tabiri caizse katılıyorum bu söze. :)
  • Bende katılıyorum bir Ultra + Air kullanıcısı olarak arkadaşın hangi duygularla yazdığını daha iyi anlıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhterem Bey

bence iade seçeneğinden önce keenetic destek merkezini ara uzaktan bağlanıp kontrol etsinler ürünü nereye konuşlandırabileceğin bilgisini bile veriyorlar diğer forumda yazan arkadaşlar oldu. Kablosuz sinyal bulunduğu ortama göre değişir evinin duvarları kalınsa kablosuz sinyalleri etkileyen durumlar varsa yada cihazı konuşlandırmayı yanlış yapıyorsan zaten tek cihazla bu işi çözme şansın yok markalar neden ikinci bir cihaz üretmiş biz neden ikinci bir cihaz alıp kuruyoruz çünkü tek cihaın yetmediği yerler oluyor yoksa cebimizden para vermek hoşumuza gittiği için ikinci bir cihazı almıyoruz.
    TPlink extender aldim 125 TL'ye , gece kambasi gibi gorunen birsey, taktim antreye mis gibi heryerden internetim var su an.
  • kambochian K kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı işlemi keenetic ile de yapardın sonuçta evin kablosuz sinyal mesafeesinden daha geniş ki extender ile güçlendirmişsin.
  • Bu kadar övgüye dayanamadım Keenetic extra ile aranıza katıldım. Evde 4 kişi aynı anda kullandığı zaman sürekli sorun yaşıyordum bakalım çözüm olacak mı bana
  • Like a Sir kullanıcısına yanıt
    Güzel günlerde kullan hocam, ürünü deneyimledikçe sende özgülerini yazarsın artık 4 kişilik kullanıma banamısın bile demez cihaz 😂

• faxys F kullanıcısına yanıt
    @holisticmax ile TV+ kurulumunu yaptiysaniz burada adimlari anlatabilir misin?
  • Aşağıda resimdeki gibi extra DSL modeminizde neden mu-mimo, beamforming gibi önemli wifi kablosuz özellikleri yok.

İlerde çıkacak olan yeni dsl modellerinizde bu özellik olacak mı? Sırf bu özellikler yüzünden viva router modelinizi almayı planlıyorum oysa dsl almak istiyordum.

Ev ve İş Yerleri için Fark Yaratan KEENETIC Modem / Routerlar, DÖRT DÖRTLÜK İNTERNET İÇİN TASARLANDI

• quote:

Orijinalden alıntı: scandelos

Hocam aynı işlemi keenetic ile de yapardın sonuçta evin kablosuz sinyal mesafeesinden daha geniş ki extender ile güçlendirmişsin.
    Yok hocam yapamazdım, modem büyük ve baya kablo ile filan baglanmam gerekiyor, bu direkt ufak plug in elektriğe takılan birşey yer kaplamıyor iyi oldu, bir de fiyatı yarısı tabii. Sadece modemle halletseydik iyiydi tabii ama böyle kısmetmiş.

• regu R kullanıcısına yanıt
    Merhaba Regu,

ExtraDSL ürünümüz SU-MIMO teknolojisini desteklemektedir. Sizinde resmini paylaştığınız gibi MU-MIMO destekleyen router modellerimiz bulunmaktadır. Keenetic OS Wifi yönetim sistemi ile SU-MIMO ile oldukça verimli bir iletişim sağlanmaktadır.

2020 yılı içinde MU-MIMO destekli yeni ürünlerimizin satışını planlamaktayız fakat bildiğiniz gibi Covid-19 nedeniyle tam bir takvim veremiyoruz.

Sağlıklı güzel günler diliyoruz,
    eski modemle (airties 5760) bir indirme yada oyun güncellemesi yaparken sayfa bile zor açılırdı şimdi umurunda değil
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Keenetic den önce ve Keenetic’ten sonra diyecektin herhalde, adamlar network alanında çağ atlattı bize 😂😂😂

aynen
  • Internet sitenizden talep olusturdum, ilgilenir misiniz rica etsem.

• Ofisteki asus modemin çekim alanından ve kopmalarından gına gelmişti. İKi tane keenetic modem aldım. Bir tanesini router olarak tanıttım. (Bu tanıtma işlemi otomatik ve çok kolay diğer modemlere göre) Şu anda tek SSID ile ofisin içinde hiç kopmadan bir köşeden bir köşeye gidebiliyorum. Asus ise emekli oldu bir köşede oturuyor.
  • Bende evde tp link modemi emekliye ayırdım extra DSL aldım gayet iyi modemmiş.Wifi menzil sorunu yaşamıyorum artık.5 Ghz frekansında yalnızım evde o bakımdan gürültüsüz frekans baya hızlı
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.