Şimdi Ara

Ev ve İş Yerleri için Fark Yaratan KEENETIC Modem / Routerlar, DÖRT DÖRTLÜK İNTERNET İÇİN TASARLANDI (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: akbulut001 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
3.888
Cevap
107
Favori
209.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba smartboom,

İnternet sitemizden oluşturulan taleplere geri dönüş yapılmaktadır. Kimliğinizi bilmediğimiz için ilgili kaydınıza istinaden yapılan işlem ile ilgili bir bilgi paylaşamıyoruz.
  • ultra kullanıyorum 2 haftadır. genel olarak memnunum fakat oyunlarda (muhtemelen masaüstü bilgisayarımın wifi alıcısı sebebi ile) lag yaşıyorum.

acaba air modelini alıp pc yanına kursam ve wifi sinyalini kabloluya dönüştürsem. bu sorunumu çözer miyim ?
  • Arkadaşlar merhaba, TTNET'in verdiği Airties 5650 Modemi kullanıyorum ancak wifi menzili çok iyi değil, 2 oda yan tarafta kopamalar olabiliyor. Yapmayı planladığım şey şu sıkıntı olan odada Router'ı kablo ile bağlayıp wifi sorununu çözmeyi ve Router'dan gelen bir kabloylada PC'yi bağlamayı düşünüyorum Ancak burda olan Router'ın arada 2 duvar olan yan odayıda çekmesi lazım. Keenetic Start N300 yeterli olur mu yoksa Keenetic City AC750 mi almam gerekir?aralarında 50-60 lira gibi bir fark var ancak yeterli olursa farkı vermek gereksiz gibi geliyor. Birde 200 tl civarında Xiaomi'nin router 4'leri var onlar mı daha iyi dir Keenetic'ler mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joster35 -- 10 Mayıs 2020; 13:15:37 >
  • _XaNDeR_ kullanıcısına yanıt
    Selam hocam iki cihaz aralarında 5Ghz 867 Mbps bağlanır sende kablo ile bilgisayarına bağlarsan çözülür ben extraDsl ve Air ile tivibuyu bu şekilde çok rahat izliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • joster35 kullanıcısına yanıt
    Hocam selam aralarında fiyat olarak çok büyük fark yok City AÇ 750 mbps ileride AÇ bir Keenetic modem alırsan iyiki City almışım dersin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    oyun kablosuz olmaz dostum full çekse de illa kıllık yapar tavsiyem ethernet kablo ile gir oyuna
  • joster35 kullanıcısına yanıt
    city aldım 216 tl ye memnunum extra dsl modeme kablosuz mesh ile bağlı her yerde full çekiyor ev 125 m2
  • Extra DSL aldım mesh ağı için arka planda görülen hidden ağını kapatmamanızı öneririm.5 ghz Wi-Fi ile iPad Pro kullanıyorum hız ölçümlerinde gizli ağı kapattığımda hız 10 mbps daha aşağısını verdi sonuç.
  • Yeni stabil güncelleme ne zaman gelecek acaba?

@KEENETIC
  • Bir sonraki güncellemelerde şunlar gelebilir diyebileceğiniz özellikler var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YunusPhp kullanıcısına yanıt
    Merhaba YunusPhp,

Yayınlanmış Önerilen Firmware yazılımı mayıs ayında yayınlanması planlanmaktadır.
  • Merhaba Sacrosanctss,

Özellikler online oyuncular için güzel bir özellik üzerinde çalışılıyor fakat şuan tam bir tarih veremiyoruz.
  • Merhaba.arities 5650 var, iyi olmasa da idare ediyor..online oynamıyorum. Keenetic Omni DSL N300 almak ne farkettirir_? cevap evet ise extra almaya gerek varmı_? teşekkürler
  • Ev ve İş Yerleri için Fark Yaratan KEENETIC Modem / Routerlar, DÖRT DÖRTLÜK İNTERNET İÇİN TASARLANDI

giga modeme air genişleticiyi bağlayıp mesh sistemi kurmayı deniyorum ama böyle bir uyarı alıyorum. ne yapmam gerektiğine dair fikri olan var mı ?

air 'den ethernet kablosu ile çıkış alıp masaüstü bilgisayarımda kullanabiliyorum. yani cihazda internet var. fakat anladığım kadarıyla mesh sistemine dahil olmadı ve çekim alanını genişletmedi.

Keenetic cevaplarsa daha doğru olur tabi.

Ama modunu yanlış seçmiş olabilirsiniz. Adaptör istemci modunu seçtiyseniz dışardan wifi ile interneti alıp kabloya aktarır sadece. Extender modu wifi ile alıp yine wifi olarak dağıtır.

Modlar hakkında detaylı bilgileri okumanı tavsiye ederim.
    https://help.keenetic.com/hc/tr/articles/360000399359-Sistem-çalıştırma-modları
  • rainmanstern R kullanıcısına yanıt
    Merhaba rainmanstern,

Kullanmış olduğunuz eski modeminiz 802.11 N destekli 300 Mbps kablosuz hıza sahip bir cihaz, kablosuz hız performansı 300 Mbps kullanımız için yeterli geliyorsa OmniDSL modelimizi incelemenizi tavsiye ederiz. Kablosuz sinyal performansı ve stabilitesi sayesinde sorunsuz bir kullanım salarsınız.

ExtraDSL model ürünümüz 802.11 AC destekli ve kablosuz hız 1200 Mbps ye kadar çıkabilen dual band DSL router cihazı ile evinizde 5 Ghz destekli Pc, Telefon yada Televizyon gibi cihazlarınız varsa hızınız 4 kat daha hızlı olacaktır.

Her iki cihazımızı da sizin için öneririz, karar sizin.

Sağlıklı günler dileriz.
    Merhaba _XaNDeR_ ,

Yaşamış olduğunuz durumu incelemek isteriz bizlere web sayfamızdan iletişim bilgilerinizin de olduğu bir kayıt açabilirseniz yada 02167093200 numaralı Keenetic Destek hattından ulaşabilirseniz arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaklardır.

Sağlıklı günler dileriz.
  • KEENETIC kullanıcısına yanıt
    kendim hallettim.
    kullanım kılavuzunu okumadım muhtemelen bu yüzden sorun yaşadım. deneme yanılma oldu benimkisi biraz.

benimle aynı sorunu yaşayan var ise : önce genişletici modunda çalıştıracağınız cihazı asıl cihazınıza ethernet ile bağlayıp birkaç dk bekleyin. sonra uygulamasında mesh sistemine kaydetmeniz için bir simge beliriyor zaten. gerisi standart :)
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.