Şimdi Ara

ev tadilatı tavsiyeler, boya tercihi? acil...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar bayramdan sonra kendi evimize geçeceğiz içi eski 13 yıllık bir ev, iç cephe-kapı boyama ve elektrik priz anahtar değişikliği yapmayı düşünüyorum.

1-boya için; marshall güz gülü -buz beyazı yada çiğ damlası düşünüyorum

2-amerikan kapıları -beyaza mı boyatayım?

3-elektrik prizleri içnde viko yada makel hangisi daha sağlam?

4- kapı kollarını da değiştirmek istiyorum koçtaşta 20 lira;)

5-klozetete hela taşına çevirilcek..

bütün bu işler malzemeli fiyatı 2000 tl iyi bir fiyat mı?

teşekkürler..
     ev tadilatı tavsiyeler, boya tercihi? acil... ev tadilatı tavsiyeler, boya tercihi? acil... ev tadilatı tavsiyeler, boya tercihi? acil... ev tadilatı tavsiyeler, boya tercihi? acil... ev tadilatı tavsiyeler, boya tercihi? acil... ev tadilatı tavsiyeler, boya tercihi? acil... ev tadilatı tavsiyeler, boya tercihi? acil... ev tadilatı tavsiyeler, boya tercihi? acil... ev tadilatı tavsiyeler, boya tercihi? acil...

• quote:

Orijinalden alıntı: turan54

merhaba arkadaşlar bayramdan sonra kendi evimize geçeceğiz içi eski 13 yıllık bir ev, iç cephe-kapı boyama ve elektrik priz anahtar değişikliği yapmayı düşünüyorum.

1-boya için; marshall güz gülü -buz beyazı yada çiğ damlası düşünüyorum

2-amerikan kapıları -beyaza mı boyatayım?

3-elektrik prizleri içnde viko yada makel hangisi daha sağlam?

4- kapı kollarını da değiştirmek istiyorum koçtaşta 20 lira;)

5-klozetete hela taşına çevirilcek..

bütün bu işler malzemeli fiyatı 2000 tl iyi bir fiyat mı?

teşekkürler..
     ev tadilatı tavsiyeler, boya tercihi? acil... ev tadilatı tavsiyeler, boya tercihi? acil... ev tadilatı tavsiyeler, boya tercihi? acil... ev tadilatı tavsiyeler, boya tercihi? acil... ev tadilatı tavsiyeler, boya tercihi? acil... ev tadilatı tavsiyeler, boya tercihi? acil... ev tadilatı tavsiyeler, boya tercihi? acil... ev tadilatı tavsiyeler, boya tercihi? acil... ev tadilatı tavsiyeler, boya tercihi? acil...

İşçilik dahilmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• evet işçilik ve malzeme dahil konuştuk, fiyat iyi mi sizce?
  • fiyat çok uygun. bende alafrangayı alaturka çevirmek istiyorum ama gider deliği duvarda. duvarları kagıt kaplatacam banyoya havalandırma fanı koyacagım duşakabin yenisi takılacak vs vs şimdiden 5000 TL hesapladım kaba taslak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.