Şimdi Ara

Eurosport artık D-Smart'ta yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
10.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • D-Smart’ın Eurosport ile olan anlaşmasını yenilememe kararı aldığını ve 01 Ocak 2014 tarihi itibari ile Eurosport kanallarının D-Smart platformunda yayınlanmayacağını bildirmek isteriz. Eurosport kanalları Digitürk, Türk Telekom ve TTnet platformları aracılığıyla izlenebilir olmaya devam edecektir.

Kaynak:Eurosport.com

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Digiturkte varda ne oluyor muzik kanalini tercih ettim onun yerine sanirsinki dunya liglerini eurosport veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adorer -- 19 Aralık 2013; 13:06:01 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • brooqlyn kullanıcısına yanıt
    Eurosport bu açıklamayı ekrandan geçmeyi başladı!!!! dsmart hakikaten platformdan çıkarmış sanki!!

“Türkiye’nin Sevgili Spor Severleri,
    D-Smart’ın Eurosport ile olan anlaşmasını yenilememe kararı aldığını ve 01 Ocak 2014 tarihi itibari ile Eurosport kanallarının D-Smart platformunda yayınlanmayacağını bildirmek isteriz. Eurosport kanalları Digitürk, Türksat ve TTnet platformları aracılığıyla izlenebilir olmaya devam edecektir. Daha fazla bilgi için operatörünüzün Çağrı Merkezi ile iletişime geçiniz.”
  • Katiliyorum.
    Gereksiz ve ise yaramaz bir ton spor programi var.
    Sadece snooker izliyordum zaten eurosportta. @Adorer

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nasıl kaldırılır anlamıyorum..bazıları çok gereksizdi diyor ama kendinize göre konuşun..ben çok severek izliyordum..umarım tekrar anlaşırlar..
  • Evet herkes aynı kanalı seyretmez kişiye göre değişiyor zevkler. Ben de snooker ve yılda bir veya iki kez yayınladıkları kriket karşılaşmalarını izliyorum.
  • Eurosport mu gereksizdi ? Her tür sporu yayınlıyorlardı adamlar. Tam bir spor kanalıydı.. Ama d-smart a battı bu kanal.. Yazık.
  • Çook büyük bir kayıp
  • Spor demek yanlızca Futbol değil. Eurosport hele ki HD yayını ile farklı spor organizasyonlarını HD kaliteyle evimize getiriyordu.
    Eurosport olmayan platform ile işim olmaz. O yüzden iptal işlemlerini başlattım
  • Sırf Eurosport yüzünden bugün 4 yıllık üyeliğimi bitirdim. Neymiş bazıları için gereksiz değilmiş kendi adiniza konuşun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay KospiR

Sırf Eurosport yüzünden bugün 4 yıllık üyeliğimi bitirdim. Neymiş bazıları için gereksiz değilmiş kendi adiniza konuşun

Sırada ben varım üyeliğimi bitirmek için…Akşam Müşteri Hizmetlerine bir güzel giydirdim.. Yarın bir olsun….
  • sırf eurosport ve discovery için almıştım bende iptal etmeyi düşünüyorum
  • Ağustos ayına kadar taahhütüm olmasaydı ben de iptal ettirecektim. Mecburen iptal edemiyorum. Başka alternatif var mı acaba ? İptal parası ödemeden digiturk' e geçebilirsem aboneliği bitirecem. Yazıklar olsun DSmart. Adam akıllı tek spor kanalı Eurosport kanalı kapatılırmı be !
  • Hiç mi geri gelme ihtimali yok? Eğer yok ise bende taahhüdümü yakıp Digiturk'e geçerim.
  • ben az önce aradım d smartı. ben 77. kanal ve eurosport için dsmart aldım dedim şimdi beni mağdur ediyorsunuz eurosport yayını vermeyerek... onlarda anlaşma bitti görüşmeler devam ediyor denildi.. sonuçta ben dsmarta para verip eurosportu izleyemiyorsam neden dsmart a devam edeyim geçerim digiturke yada başka yayın veren kuruluşa.. bakalım şikayet oluşturdum dönsünler vermesinler eurosport yayınını direk iptal edicem..
  • Eurosport un kaldırıldığını bende bugün öğrendim çok şaşırdım.bir spor sever olarak Dsmart ı bu tavrından dolayı kınıyorum.benim gibi birçok kişi eminim spor kanalları yüzünden tercih etmiştir.Taahhüt bittiğinde bırakacağım bende izlyenleri düşünmediği için.
  • eurosport kaldırılmış ha:((((
  • Bende şimdi aradım müşteri hizmetlerini ne kadar çok arayan ve iptal edeceğini söyleyen olursa o kadar dikkate alırlar.

Aklı kısa müşteri temsilcisi mağdur olmamanız için onun yerine sinema kanalları getirildiğini söyledi.
    Bağlantı kurmak için uğraştım, kurmayınca seviye düşürmeden taahhüt süresi sonunda d-smartı iptal ettireceğimi söyledim ve hayırlı işler dileyip kapttım.

Pazar günleri kalkınca ilk işim Eurosportu açmak oluyordu. 2013 Yol Bisikleti Dünya Şampiyonasıyla Toscanaya gidip görmüş kadar olmuştum.

• beğenmedim nefret ediyorum şuan d-smarttan.

ben eurosport izleyen adamım arkadaş kış geldi 4 tepe turnuvası var, kayakla atlama, slalom, alp disiplini,..
    iki hafta sonra avusturalya açık tennis turnuvası var
    yazın 1 ay oyunca tour de france var

yazıklar olsun eurosportu çıkaran ziniyete.

çok sinirliyim bir daha taahhüt yenilemiyeceğim.
    eurosport'u hafifletmek için ntv smart hd kanalını açmışlar ama yemezler.
  • haftada toplasan 1 saat izlemezsiniz
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.