Şimdi Ara

Eurosport artık D-Smart'ta yok (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
10.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herşey bir yana, en sevdiğim kayakla atlama turnuvası olan "dört tepe" nin ortasında kalkmasına çok sinirlendim . gitti güzelim kış sporları. elveda schlieri, elveda diethart.
  • Full Paket kullanıyorum, çoğunlukla spor kanallarını izliyorum. D smart'ı Digiturk'e tercih etmemin tek sebebi NBA yayınları ama en çok takip ettiğim kanal Eurosport kalkmış. Kış sporları var, yazın bisiklet turları var. Canım çok sıkıldı bu işe. Digiturk'e geçsem orada da NBA yok. Çok kötü oldu bu durum. Arada kaldım…

Eurosport hava gibi su gibi birşey yahu nasıl olmaz…

İmza toplasak? Toplu istifa etsek falan :)
  • her ne kadar fazla izlemesekte kalkması kötü olmuş.
  • Bana dsmart satarken "tabi efendim eurosport ta var" deyip sonra kafasına göre yayından kaldıran zihniyete yuh olsun.
    Aradım müsteri hizmetlerini, bana "başka spor kanalları var" dediler, dedim 1 tane kanal söyleyin aynı veya benzer şeyleri izleyebileceğim.
    1 ay sonra taahhüt bitiyor, direk iptal, artık F1 içinde başka çözümler gerekecek.

Millet digitürk batıyo bu adamlar kendini düzeltir derken bunlar iyice milleti z.kme peşinde.
    Birde yazmışlar heryere 20'den fazla film ve dizi kanalı diye, kaldırılan sinema tvlerin yerine 2-3 tane kanal gelmiş o kadar, yazıklar olsun...
  • D SMARTI HEMEN IPTAL ETTIM AYLIK 34TL IDI DIGITURKE GECTIM 21TL DAHA IYI HD VE SD GORUNTUSU VAR AYDA 15 TL SINKRSIZ SALON FILMI EUROSPORT 2 NIN HD DEGIL AMA D SMARTTAKINE ON BASAR BENCE.AYRICA SPORTS TV HD DIGITURKTE

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bekleme bosuna digi ye gec cok cazip paketleri var ustelik sports tv hd olarak var 2008 den beri bosuna d smarttaymisim

• eurosport kanalının platformdan kaldırılması için attığım maile şöyle geri dönmüşler.

--- spoiler ---

kullanıcılarımızdan gelen talep ve beklentiler doğrultusunda platforma yeni kanallar eklenmekte veya mevcut kanal içerikleri ile ilgili değişiklikler yapılabilmektedir.

--- spoiler ---

yani eğer çok kişi böyle bir istekte bulunur ise kanal eklenir. yada ben çok polyannacılık yapıyorum.
    bence denemeye değer.

bu adresten mail atılabilir.
    https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim

hadi canlar bir el atın. gelsin kanalımız geri.

4 tepe turuvasının tam ortasında olacak iş mi bu?

hadi onu geçtim caner eler kardeşimizin sesini bir daha nasıl duyacağız.
    http://antik.eksisozluk.com/show.asp?t=caner+eler

• eurosport tartışmasız en iyi spor kanalıdır gereksiz diyenler ntvspor'da voleybol maçlarına bakabilir.. :)
  • Dijitürkte var İyi ki var gayet güzel bir kanal olumsuz yorum yapanlar niye yapmış anlamadım
  • Dün tekrar müşteri hizmetlerini aradım. Beni yetkili birisinin aramasını istediğimi yeniledim. İkinci kere şikayetinizi aldık sizi arayacağız dediler.. En azından yetkili kişiye söyleyeceklerimi bir söyleyim de rahatlayım...

İnternet üzerinden de şikayet yaptım. Ama gelen cevap klasik…
    Değerli Müşterimiz ,
    E-postanızda belirtmiş olduğunuz EUROSPORT kanalı D smart platformunda yayın anlaşması sona erdiği için kanal sıralamasından kaldırılmıştır.

Kullanıcılarımızdan gelen talep ve beklentiler doğrultusunda platforma yeni kanallar eklenmekte veya mevcut kanal içerikleri ile ilgili değişiklikler yapılabilmektedir.
    Görüş, öneri ve şikayetlerinizi yeni bir e-mail olarak tarafımıza göndermek için
    http://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresini kullanmanızı rica ederiz..

Fırçayı yiyeceklerini bildkleri için telefona çıkmak istemiyorlar bu kadar basit….

• Yerine alternetif bir kanal getirmeyi düşünüyorlar mı acaba?
  • Arkada?lar Eurosport ' la anla?ma bitti?i ve yenilemedikleri için türksattan yayyny kaldyrmy?lar . Onun yerine aylyk 10 tl ek ücretli olan NTV SPOR SMART HD kanalyny maxi paket ?imdiki adyyla Süper Paket ' e eklemi?ler . Ayryyeten 10 tl ödemiyoruz . Eurosportun gitmesiyle birlikte Dsmartta yeni spor kanallary üzerinde çaly?yyorlarmy? çok yakyn bi zamanda açyklama olacakmy? ..
  • Orijinalden alıntı: DeLorean DMC-12

haftada toplasan 1 saat izlemezsiniz

Eşofman giymenin, sadece pazar sabahları, bol yağlı tuzlu böreklerin götürüldüğü yerlere gitmekte alışkanlık olduğu sevgili yurdumda, bu yorum tam da uymuş.
    Bu ülkede sizin gibi yaşamayan insanların da var olabileceğini unutmayın.
    En kısa sürede ben de platform değiştireceğim...Orijinalden alıntı: DeLorean DMC-12

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okan 1910 -- 7 Ocak 2014; 18:05:09 >
  • Arkadaşlar mesela şudur;

Eurosport kanalının türkiye lisansı D-smart platformundan çıkartılan sinema TV grubuna aittir. Yani sinema tv kanalları d-smarttan çıkarıldığı için eurosportta dolayısıyla çıkmış oldu çünkü bu kanalın yayın hakları dediğim gibi oflaz grubuna aittir. Yanlız bu işler yakında yeni gelişmelere yelken açacağa benziyor. Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HDsatış

Arkadaşlar mesela şudur;

Eurosport kanalının türkiye lisansı D-smart platformundan çıkartılan sinema TV grubuna aittir. Yani sinema tv kanalları d-smarttan çıkarıldığı için eurosportta dolayısıyla çıkmış oldu çünkü bu kanalın yayın hakları dediğim gibi oflaz grubuna aittir. Yanlız bu işler yakında yeni gelişmelere yelken açacağa benziyor. Saygılar.

Benim gibi çoğu kişi büyük bir zevkle sözleşmesinin bitmesini bekliyor… Telefonlarımıza şimdi çıkmayanlar sözleşmeyi uzatma zamanında bizleri aradıklarında aynı muameleyi görecekler….

Bu kadar ilgisiz bir firma görmedim…. Müşteri memnuniyeti 0000000…….
  • quote:

Orijinalden alıntı: redkid778

quote:

Orijinalden alıntı: HDsatış

Arkadaşlar mesela şudur;

Benim gibi çoğu kişi büyük bir zevkle sözleşmesinin bitmesini bekliyor… Telefonlarımıza şimdi çıkmayanlar sözleşmeyi uzatma zamanında bizleri aradıklarında aynı muameleyi görecekler….

Bu kadar ilgisiz bir firma görmedim…. Müşteri memnuniyeti 0000000…….

Mesaj kasma çabaları içindesin

• HDsatış H kullanıcısına yanıt
    merhaba iyi çalışmalar.

bunca kişi şuana kadar sizle telefonda yada mail olarak şikayette bulundu.
    eurosport geri getirmeyi düşünmüyorlar mı?

bende hd kutu var. fox sport ve ntv smart izleyebiliyorum. o da mecburiyetten eurosport futbol hariç bir çok branşta yayın yapıyor ve çok kaliteli spikerleri var.

babamın ise normal alıcısı var. hiç bir spor kanalı yok yani. devamlı spor seyrederdi.
    taahhüt yenileme zamanı yakında gelecek o zaman neler yapacaksınız bakalım.

bir de şunu sormak istiyorum. taahhüt yenilerken söz verilen kanallar kaldırıldığı için zarar etmeden üyeliğimizi kapatabiliyor muyuz?

hadi d-smart kabul etmedi illa taahhüt süresi bedelini ister ise mahkemede kazanabilir miyiz?

saygılar.
  • avusturalya açık eurosport ta ve d smartı peşin aldık nasıl izleyeceğim tenis maçlarını ? böyle platformun ben ...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.