Şimdi Ara

Europa Universalis IV Türkçe Yama [v1.36] (Seyit Mehmet ÇOBAN) (99. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.983
Cevap
74
Favori
308.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostum ben senin bu sitenle ne yapmaya çalıştığını anlamıyorum. 30 kere site değiştirilmez ki arkadaş. Konu da link güncellenmiş olarak görünüyor sitene tıklıyorum virüs programı sertifika hatası veriyor sonra siteye bakıyorum çökmüş. Amacın ne anlamadım gitti arkadaş. İndirtmeyeceksen yamayı kaldır konuyu o zaman.

• STENSTEN kullanıcısına yanıt

Site ve indirme linklerinde bir sorun görünmüyor. Site de bir ssl hatası var. Tarayıcınız muhtemelen onu engelliyor. Direkt indirme linkini pm üzerinden yolladım.

• STENSTEN kullanıcısına yanıt

Arkadaş cevap vermiş zaten ama ben yine de vereyim. Sitemde SSL sertifikası bulunmadığı için tarayıcın veya virüs programın engelliyor olabilir. Bu benim hatam olarak lanse edilemez. Tüm içeriklerimi ve paylaşımlarımı tek bir yerde tutuyorum orası da sitem. Sürekli site değiştirdiğim falan da yok.

İyi oynamalar dilerim.

• Pyrhosier kullanıcısına yanıt

Sorun o değil. SSL uyarısını atlayıp onaylayın. Site açılıyor ama sadece Plesk panelin çıkıyor. Senin için daha büyük bir tehlike bu aslında.

• ABOOO A kullanıcısına yanıt

Rica wtsem bir ekran görüntüsü atqbilir misiniz? Ben de o şekilde olmuyor.

tahmini bir süre verebilirmisin yeni yamayla ilgili sabırsızlıkla bekliyoruz

Europa Universalis IV Türkçe Yama [v1.36] (Seyit Mehmet ÇOBAN)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABOOO -- 3 Şubat 2024; 16:21:20 >
  • ABOOO A kullanıcısına yanıt

Çok garip, bu şekilde bir sayfa bana gelmiyor, veya bir başkasından bu şekilde bir dönüş almadım. Sizde niye böyle anlamadım.

• Reklam yaparak prim kazandırmak istemiyorum ama son zamanlarda benim yamamı başka yerlere kendisi çeviri yapmış gibi ekleyip para dilenen (Papara vs. gibi numaralar ekleyip) bazı kişiliksizler var, onlara itibar etmeyiniz. O tarz sitelerden ve kişilerden indirilen hiçbir yamanın virüssüz olduğunun garantisi yoktur. Sorumluluk da kabul etmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pyrhosier -- 7 Şubat 2024; 2:22:16 >

bu oyunu oynayanlarda bilirki çeviriyi sen yapıyorsun senelerdir... bu arada yeni versiyonu gelmicekmi daha sabırsızlıkla bekliyoruz bi tarih verebilirmisin mümkünse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xedar12 -- 7 Şubat 2024; 23:46:13 >

Kullandığım ücretli DNS nedeni ile olmalı.

• Her gün bu başlığı kontrol ediyorum hocam acaba Türkçe Yama çıkmış mı diye umarım tez zaman da çıkar şimdiden elinize emeğinize sağlık

• hocam bu yama güncellencek mi oyun sürümüyle muhtemelen herkes güncellemenizi bekliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roleeno -- 18 Şubat 2024; 13:27:6 >
  • En kısa süre içerisinde detaylı bir yama paylaşacağım arkadaşlar. Bu yama sadece sürüm çevirisi olmayacak. Başta görev ağaçları ve eventler olmak üzere ağırlıklı çeviriler mevcut.

dort gozle bekliyoruz hocam

• reis yama takribi ne zaman gelir.

bi aksilik yoktur umarım şubat sonu gibi demiştin üstadım

• Herhangi bir aksilik yok, belirli dosyaların tamamını bitirmeye çalışıyorum. Yeni yama ile yüzlerce event, görev ağaçları, birçok açıklama ve başlık ile tüm görevler çevrilmiş olacak.

• beklemedeyiz hocam

• Son durum nedir?

• 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.