Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3620. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36183619362036213622
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

aynen sevmedimEuro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] 

• OnurFB1453 kullanıcısına yanıt

num lok tuşları yoksa şöyle yapılıyor alttakileri yapınca 0 kamerasını yön tuşlarıyla kullanabilirsin

Belgelerim/Euro Truck Simulator 2/profiles/profiliniz/controls.sii not defteri ile açın ve daha sonra 

Aşağıda bulunan şu değerleri;

config_lines[91]: "mix dbgfwd `keyboard.num8?0`"

config_lines[92]: "mix dbgback `keyboard.num5?0`"

config_lines[93]: "mix dbgleft `keyboard.num4?0`"

config_lines[94]: "mix dbgright `keyboard.num6?0`"

Şu şekilde değiştirin;

config_lines[91]: "mix dbgfwd `keyboard.uarrow?0`"

config_lines[92]: "mix dbgback `keyboard.darrow?0`"

config_lines[93]: "mix dbgleft `keyboard.larrow?0`"

config_lines[94]: "mix dbgright `keyboard.rarrow?0`"

Değerleri not defteri üzerinde CTRL+F yaparak bulabilirsiniz ve değerleri değiştirdikten sonra 0 tuşu ile artık Serbest kamerayı Numlock tuşlarınız olmadan kontrol edebileceksiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 15 Haziran 2021; 13:14:6 >

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam akşam deneyeceğim. Bunu yaptıktan sonra kamera yön tuşlarıyla hareket eder değil mi?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

valla öyle diyorlar da ben bir defa denemiştim num lock olmayan klavyede becerememiştim baya oldu sonra klavye num lock lu aldım Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] olmazsa alt linke bakEuro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] 

ETS2 Serbest Kamera Modunu Aktifleştirme (0 Kamerası) | World Of Trucks Multiplayer Türkiye (wotmp.com)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 15 Haziran 2021; 13:41:15 >
    Aşşağıda yazana göre oluyormuş. Akşam deneyip göreceğiz.

Dosyayı kaydedin. Artık 0 tuşuna bastıktan sonra yön tuşları ile kamerayı hareket ettire bileceksiniz.

Aynen benim denemem baya olmuştu acemiyken belki yanlış yaptım o zamanlarEuro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 15 Haziran 2021; 14:37:38 >
  • Euro Truck Simulator 2\steam_profiles klasörünün içinde ne kadar dosya varsa onların içindeki controls.sii dosyasındaki 163-164-165-166 sırasını aşağıdakilerle değiştireceksin. Aynı kodlar American Truck içinde geçerli. Ben her iki oyun içinde deneyerek çözdüm. Steam kullananlarda klasör ismi steam_profiles diye çıkıyor sanırsam.

config_lines[163]: "mix dbgfwd `keyboard.uarrow?0`"

config_lines[164]: "mix dbgback `keyboard.darrow?0`"

config_lines[165]: "mix dbgleft `keyboard.larrow?0`"

config_lines[166]: "mix dbgright `keyboard.rarrow?0`"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnurFB1453 -- 15 Haziran 2021; 16:43:44 >

süsleyip püslemişlerde volvo ve scaniadan gerisi yalan.2 sinlede oynuyorum diğerlerine bakasım gelmiyor. gerçi volvoda bir makyajlansa güzel olacak ama scs ne zaman yapar Allah bilir.

• cadillaccts C kullanıcısına yanıt

aynen volvo candır gerisi heyecanEuro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]  tabi scania da severim S olanıEuro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 16 Haziran 2021; 19:34:32 >

Vallahi hocam ya ilk başta bende oyuna yeni bir tırın gelmesiyle birlikte biraz hype'landım ve tırı satın aldım görünüşü ve iç dizaynı çok hoşuma gitse de en ufak bir dönüşte tır direk yatıyor. Hiç tad alamadım o yüzden SCANİA ve VOLVO devam Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] 

• Routinues kullanıcısına yanıt

Aynen bende navigasyona tav oldum ama çabuk yatınca soğudum zaten ağır yük yok bırakırım onu ama şuan üşendim volvo istanbulda ben gevuristandayımEuro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] 

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] 

• Dafın yeni tırı müthiş. Kaçla giderken takla atıyorsunuz kim bilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 19 Haziran 2021; 2:46:49 >
  • promods yolu çizmeyi unutmuşEuro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] 

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert_özcan

Yeni Daf Xg+ ile sürüş yaptım dün 700 küsür km'lik.
    530 beygirlik olanı almama rağmen inanılmaz hantal ve ağır geldi bana. 22 tonluk dorse vardı.Çok çok sıkıcı geldi yolculuk.
    Ben genelde gerçekçi olması için hangi modeli alırsam alayım 80-85 km hızı geçmem.Daf ile 80 km hızlarda otomatik viteste araç 12.vitese geçmiyor. 86-87 km civarında ancak 12 ye alıyor.
    En ufak 3-5 km lik bir yavaşlamada bile tekrar vites düşüyor.
    Yine yol boyunca bir kaç rampa geldi.Rampalarda öyle böyle değil resmen gitmiyor makina.
    Birde nasıl anlatsam bilmiyorum,tır dümdüz yolda giderken direksiyon tam düz durmuyor.Hafif yamuk kalıyor.Hani genelde eski arabalarda böyle bir şey olur araç dümdüz gider ama direksiyon düz değildir :) umarım anlatabildim.Aşağı bir ekran görüntüsü ekledim
    Senelerdir oynuyorum ilk kez böyle bir direksiyon yamukluğu gördüm

Mesela bu fotoda tır tamamen düz bir yörünge üzerinde ama direksiyon tam düz değil :) merkezleme ayarı vs ile ilgili değil eminim

Bende de öyle oldu. Direksiyon seti ayarsız sandım. Oyun zevkinin içine etti.

• quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

10 liraya düşüyor bazen ets2 nin normal oyunu. alınabilir.. indirim zamanını bekleyin. map booster ile 40 lira civarına çoğu haritayı ve oyunu alabiliyorsunuz.

tüm ayarları yazayım. fps düşmeden oynarsınız umarım

tam ekran modunu deaktıf yaparsanız minik penceree oynayabilirsiniz. fps ye katkısı olur

çözünürlük: normal ekran çözünürlüğünden 1 tık aşağıya seçebilirsiniz.

dikey eşitleme: devredışı

ölçekleme: %100 yada %150 yapabilirsiniz. kasma durumuna göre.

antialasing: kapalı

ekran uzayı ortam örtmesi: devre dışı

alan derinliği: kapalı

güneş ışığı süzmesi: tiki kaldırın

renk düzeltme: tiki kaldirin.

yansıma ölçeklemesi: %100 yada daha düşük.

yansima detayı: kapalı yada düşük yapın

bitki örtüsü: devre dışı

çimen yoğunluğu: devredışı yada düşük

gölge kalitesi: devre dışı

gölge dokusu boyutu: devre dışı yada düşük

hava kalitesi: düşük

ayna kalitesi: orta

ayna çözünürlüğü: orta

doku kalitesi: düşük

normal mapping: tikli olarak kalsın

diğer araçların farları: tiki kaldırın

ışığın görünürlük mesafesi: orta yada düşük

yayalar: tiki kaldırın.

Alıntıları Göster

Ne yaparsam hangi ayarlarla oynarsam oynayayım kasıldı. 10 dakika oynasam sonra kare kare ilerliyor oyun.

Dün bir çılgınlık yapıp yeni PC aldım. İzlediğim YouTube videolarından bile daha net oynamaya başladım. Demo biter bitmez de hemen satın aldım. Muhtemelen aldığım ilk ve son oyun olur. American Truck Simulator hariç :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• freqX kullanıcısına yanıt
    Demek ki sorun bende değilmiş sadece.
    Bir daha da almadım zaten o aracı ü

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu oyundan hangi direksiyonla zevk alırım? Manuel vitese gerek yok, Logitech G G29 nasıl?

bütçe varsa T300 RS GT al amazon de de 3800 tl civarı

Bütçe var da sıkılırsam diye bir ihtimal de var:)

• 
Sayfa: önceki 36183619362036213622
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.