Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3621. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
73.061
Cevap
375
Favori
3.635.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36193620362136223623
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bütçe var da sıkılırsam diye bir ihtimal de var:)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • OnurFB1453 kullanıcısına yanıt

Orasını bilemem o zaman temiz 2. el bulursan alEuro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] 

• Arkadaşlar oyunu dün satın aldım. Steam'de üyelik sebebim ve tek oyunum. Yalnız işin baya acemisiyim, 1,41 beta güncelleme vb diyor. Oyunu dün satın alıp yeniden indirdim (demo ile idare etmiştim). 1,41 güncellemesi içinde midir? Soru saçma olabilir, bağışlayın.

:)

• ahmetgitar A kullanıcısına yanıt
    içindedir hocam. ayrıca niye saçma olsun, bilinmeyebilir:)

betayı yüklersen olur zaten de güncelleme oldukça zaten sana steam den yüklenecekEuro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]  ben genelde betayı yüklemem sende yüklemek istemiyorsan ayarlardan hiç bir betaya katılma yı seçEuro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] 

• Evet sanırım otomatik yüklenmiş. Çünkü DAF da var.

Yalnız çekici satın aldım, çekicinin boyasını falan değiştirmek istiyorum ama başka bir çekici karşıma çıkıyor. Dur bakalım çözeceğim umarım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

boya için servise gidip orada özelleştirden yapman gerekEuro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

boya için servise gidip orada özelleştirden yapman gerek 

Araç özelleştirmeye girince benim araç Scania iken başka bir Volvo çıkıyor. Ben dediğiniz gibi bir servise uğrayayım. Belki kredi kartı, senet falan arabayı güzelleştirir :))

dediğim gibi servise gidip yada f7 ile ışınlanıp oradan enter yapman gerek enter yapınca alt resimde gösterdiğim yer menü çıkar ok ile gösterdiğim yeri tıkla açılan yerde boya yeri varEuro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] 

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 22 Haziran 2021; 22:42:41 >

• Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

Şimdilik araç bu. En alt donanım ama olsun. Başlangıç Hollanda olduğu için düz yolda 32 ton bile taşıyor. Biraz bununla devam edeyim. Değiştirmeyi bir süre düşünmem. Daha yeni kokusu gitmedi

Öyle bu işler önce fakir oluyorsunEuro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] 

• Steam süper indirimler yapmış. Neredeyse tüm DLC'leri topladım :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • yeni daf ın ne içi nede dışı hoşuma gitti eskisinin en azından içi güzeldi

yeni daf ı yapana kadar yeni volvo yada man ı yapsalar daha isabetli karar olurmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adjustik -- 27 Haziran 2021; 15:55:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetgitar

Steam süper indirimler yapmış. Neredeyse tüm DLC'leri topladım :)

Yeni bir tırcı doğuyor. Aramıza hoşgeldiniz.Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] 

• Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
  • Merhabalar tek kişilik oyunda kullandığımız tırın plakasını seçme opsiyonu yada istediğimiz gibi değiştirme imkanımız varmı ?

• HyperV H kullanıcısına yanıt
    Harici sözleşmeler aldığımız wordoftrucks sitesinden değiştiriliyordu sanırım sadece.

• quote:

Orijinalden alıntı: Birseysoylicem

Harici sözleşmeler aldığımız wordoftrucks sitesinden değiştiriliyordu sanırım sadece.

Oradan girip değiştirdim fakat oyuna yansımadı, satın aldığım tırın plakasını rastgele veriyor, sanıyorum oradaki opsiyon multiplayer için geçerli oluyor.

• HyperV H kullanıcısına yanıt
    yok hayır singleplayerda da geçerli. isterseniz bir bağlantıyı kesip tekrar aktifleştirin.

• İberia DLC'si neden inatla 48TL?

• 
Sayfa: önceki 36193620362136223623
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.